Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

ejjjj mija [:zaljubljen] [:zaljubljen] ....tu sam...ne javljam se jer nemam šta pametno za pisat [:hihot] ....mislim,nisam ni do sada pisala nešto pametno...ali ne vježbam,tako da...ja sam motivacija za zaj.. a ne za vježbanje [:smije] .......
2015 05 19
ja kad sam krenula vjezbati Insanity bila sam ful početnik, tako da, moze to vjezbati tko god hoće, naravno na početku je teško zbog intenziteta,al radiš kolko možeš, tamo se bar diže konda brzo. ja to vjezbala 3 puta tjedno, no zapamtite cure da insanityem pošto je većinski kadio trening gubite puno mišića,zato je meni sad teško nabiti mišićnu masu, al ide pomalo, nema žurbe, malo po malo ;) moj zadnji update (naravno u garderobi u šoping centru, volim njihova ogledala hahhaha ) -još fali mase, ali ide to ... : [slika:0c47dba1-5abe-4bba-90d2-e865ca2d44a7]
2015 05 19
jaooo sanjch..izgledaš predobro!!!!!!!....reci mi molim te....koje su vježbe najbolje za onaj dio guze koji se spaja sa bedrom(u mom slučaju)...a tebi je taj dio savršen [:place] [:place] ........su dovoljni samo čučnjevi ili?.....ja koje god sam vježbe radila,guza bi se učvrstila,smanjila(otišlo bi salo)...ali nikako,baš nikako..šta god radila...ne bi se podigla ni malo [:tuzan] [:tuzan] .......
2015 05 19
hvala ti, još sam u "izgradnji" ... ;) što se tiče guze, dobro je imati genetske predispozicije, to svakako, meni se guza dosta smanjila u odnosu na prije, ali je svakako lakše nekome tko nema genetski spljoštenu, malu ili nemalu guzu. no što se tiće vježbi za guzu, nisu dovoljni čučnjevi, naravno, no jako su bitni, no vjerujte mi jako je teško aktivirati gluteuse, jer u tom području imate 3 mišića, no osim vježbi jako vam je bitna prehrana i jako puno jesti, naravno ako želite kao ja malo veću , s tim da računajte da će vam se i kvadricepsi povećati. za početak možeš raditi čučnjeve, no sami čučnjevi, naročito bez težina neće ti puno pomoći jer se guza isto kao i ostatak tijela brzo navikne pa bi se reklo da radiš u prazno ja radim vježbe za guzu u teretani, znači na smith mašini radim sa kilažom od cca 30kg trenutno i razne vrste čučnjeva, sa raširenim nogama, skupljenim, al treba raditi i iskorake, oni su jako bitni, isto sa kilažom, imate kose, pa na klupici, itd. Naravno radim još barem 10 vrsti raznoraznih vježbi na spravama za noge i guzu, no to vam na ovaj način ne mogu opisati , niti ne znam kak se sve sprave zovu. no za rezultate vam treba dobra klopa, vremena, snage i dosta strpljenja i naravno netko da vam pokaže to sve pravilno i ispravno, jer NAJGORE je ako radite KRIVO, onda radite bezveze, bolje da doma ležiš i jedeš nego vjezbaš pogrešno... pozz
2015 05 19
aha...znači sve vrste čučnjeva..i to sa težinom...ja nemam malo dupe,ima ga [:hihot] .......nit je spljoštena....zaobljena je..samo me taj jedan dio jako muči [:ljut] .....trudim se pravilno raditi čučnjeve...radije 10,ali kako treba..nego 100 a da ne radim kako treba [:hihot] ...hvala ti! [:poljubac] ...
2015 05 19
Ako imaš dupe, super, samo nije dovoljno raditi samo izolacijske vjezbe za dupe već treba radit cijelo tijelo, a i bitno ti je skuriti i masno tkivo u guzi, no kombinacijom svega i prehrane, rezultati su tu 100% . evo ja danas baš imam leg day hihihi i godine nisu bitne, stvarno, ja imam 32god, i bolje izgledam sad nego sa 22god.... da sam bar prije počela vjezbati hahahah :) al bolje ikad nego nikad ;)
2015 05 19
bolje ikad nego nikad slažem se u ja s tim [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 19
Ma ja ne jedem slatko, rijetko kad :) A masno Hmm to kako se uzme. Kruh isto ne jedem :) A jesam u banani -.- hoću si uzet utege od bar 30-40 kg, imam doma šipku za zgibove, šipku za pole dance, utege od kilu i tri kile, loptu za pilates, prostirku za yogu... I hoću još ljestve švedske al nemam kud s tim hahahahahaha i girju bi al kvalitetnu. čekam mužev rođendan da mu kupim hehehe Ja uz seriju dižem te od 3 kg, ruke su mi svakim danom sve bolje. Samo što ja želim nešto što se postiže nakon par godina ubijanja u vježbi. Insanity max 30 je super. Ali dobro kažu da skida i mišiće, uz to i fleksibilnost :/ zato ga ne radim 6 dana u tjednu nego sad po 2-3... Poslije njega obavezno yoga po 30 min. Danas kod ginekologa jeeeeeeeeeeeej [:smije]
2015 05 20
ely,nadam se da će sve biti ok! [:poljubac] ...
2015 05 20
Sanjch, sjajno izgledaš, guza je top [:smijesi] [:hihot] Moja guza u hlačama - tajicama izgleda dobro, ali kad se skinem u kupaći slabo mi dođe [:kesi] Sad sam uz focus 25 počela raditi i 30 days squat challenge, te još dodatne vježbe s utezima kad imam vremena, nadam se da će se vidjeti rezultat. Moj drugi problem je što mi je guza asimetrična, ne kuži se u hlačama ako se dobro ne zagleda. Znači, desna strana je slabija, nije čvrsta kao lijeva, opuštenija je, također sam primijetila da ne mogu dobro držati ravnotežu kad moram stajati na desnoj nozi. Ne znam do čega je to, možda zato što se ne držim uspravno i što kad stojim na mjestu znam oslanjati na lijevu nogu. Čitala sam da tu mogu pomoći čučnjevi, bumo vidjeli [:smijesi]
2015 05 20
jutro cure . ide li vježbanje ? ja ne znam što je meni zadnjh misec dana sam skroz lina ja vam ne volim ove vrućine i lito općenito pa me ova vrućina skroz izbacila iz takta . moram se motivirati pod hitni inače ništa od plaže [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 21
ely ak jedeš čisto , vjezbaš, ne znam onda di griješiš??! ;) ivannna888, thx
2015 05 21
Griješi mi štitnjača hahahahahaha Sve ok kod ginekologa jeeeeeeeeeeeej
2015 05 22
jupi to ti je super . meni kasni već 22 dana već me panika hvata zašto( ali imam policistićne jajnike pa se i to veliko kašnjenje zna desiti pogotovo kad počmu ove topline) [:place]
2015 05 22
[slika:14fc2750-f439-4929-8f4d-f5dfa72c98f6] #afterworkoutselfie ;) jučer odradila leđa i ramena, danas navečer malo žešći trening :)
2015 05 22
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 79