Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

joj cure da bar ja imam te vaše probleme [:hihot] [:hihot] [:hihot] a ne trbuh ogroman i opet sam se ulinila za vježbanje [:place] [:place] [:place] ova vručina mi nikako ne odgovara
2015 05 29
pa mijaljević sredi prehranu, i dovoljno ti je 3 puta tjedno vjezbati i to je to.
2015 05 29
oj cure!! [:zaljubljen] ...evo ja došla sa mora...baš je bilo lijepo,okupala sam se(smrzla sam se!)....uh,i ja moram kod frizera..al mi se ne da kad je lijepo vrijeme,pa radije idem na more [:hihot] .....Anita,baš mi je drago da si se javila(sjetim se ja tebe svaki put kad dođem ovdje [:zaljubljen] )...ne brini mija,ni ja ne vježbam...tako da..ljenčarit u dvoje je bolje [:hihot] [:poljubac] ...ely,kako si se ošišala?..ja imam malo dužu kosu,al se mislim dosta ošišat...lakše mi ju je isfenirat...al sam ljena brate mili [:sramezljiv] [:jezik] ......
2015 05 29
HAHAHA presuper ideja. Od frendice sam dobila videe T25 Shaun je odličan i super motivator tako da ove godine vježbam baš svaki dan sim u dane kad krvarim. Volim vježbat pogotovo uz glazbu koja je naaaaajbolji motivator od ičega,dali se možemo mijenjat za videe želim vježbat HIP HOP ABS I INSANITY ?????? [:sramezljiv]
2015 05 29
Hvala na motivaciji...uprravo mi se skidaju Hip Hop abs super najbolji način da uđete u formu s najboljim trenerom na svijetu .Za znatiželjne samo plešete ponekad s utezima poekad s onim kilama na rukama i tako ulazite u željenu formu.Evo odat ću Vam svoje želje da dobijem na masi jer trenutno variram izmeu 45 i 50 pa bi htjela imat 55 i jače ruke svakako noge su već jake jer intenzivno vozim bajk:P [:poljubac]
2015 05 29
Sanjch, oke. Koliko dodu ti proteini i koliko to moram piti. Mislim jeli ima odredeno i smijem li stati sa time. Svaki dan uredno vjezbam. Tu i tamo se desi ako jedan dan preskocim. Muci me jedino prehrana.
2015 05 29
Marijana bar netko misli na mene :P
2015 05 30
[:poljubac] [:poljubac]
2015 05 30
anita, ne moraš piti proteine, možeš jednostavno jesti više proteina, tj mesa :) za ručak npr meso i prilog nešto od ugljikohidrata, riža, krumpir,kus kus i za večeru opet meso ali sa povrćem i to je to. ili umjesto mesa za večeru posni sir cca 200-300gr Bitno je jesti nemasno meso, ako moraš svinjetinu onda svakako cim manje mastan dio i peći to na par kapi maslinovog ulja. možeš si kupiti i proteine,ja ih pijem nakon treninga ali oni nisu zamjena za proteine iz klope već dodatak prehrani.
2015 05 30
Ma i ja odradim dok je menga ali radim samo laganu yogu. Mada sam prošli mjesec radila malo žešće i prestalo me boljet... Tako da sam počela vjerovat u to da vježba umanji bol, inače umirem doslovno. Ošišala sam se skroz kratko, imala sam prije tako. E osjećam se ekstra hehehe Nikako da se natjeram na čaj od vrkute za bolove u jajnicima -.- ne mogu i ne mogu.
2015 05 30
Anita [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] .....Ely,o vrkuti sam čula samo dobre stvari [:zaljubljen] ...da je odlična,ako se pije svaki dan....meni je ginekolog preporučio vrkutu...popila sam možda 5 puta čaj..eno stoji u ormariću [:sramezljiv] ....i ja sam bila davno,davno ošišana na kratko..i super mi je stajalo.....možda se ponovo šišnem na kratko,i ja bi da se osjećam ekstra! [:hihot] [:jezik] .......dobila sam alergiju od sunca,ruke i noge me svrbe za pop.... [:place] [:place] ..........
2015 05 30
Jedem mesa puno, ne volim masno hvala Bogu. Svaki dan vise manje za rucak i za veceru spremamo nesto od mesa. Pojedem tu i tamo salate,rizu,krumpir. Slatkise sam abnormalno izbacila. Mozda u danu pojedem jednu ili dvije kockice cokolade. Jedino si dam oduska kada imam mengu i to pahim da bude tokom dana ne navecer. Colu volim popiti i to sam si dala za pravo casu cole uz rucak jer sam je prije na litre pila. Znaci ja samo moram smanjiti masnocu. Meso peci na dvije kapi maslinovog ulja. Takoder koliko vjezbam, nisam pazila sto jedem. Ovo zadnje vrijeme od kad sam u njemackoj pocela sam paziti na to jer oni za dijecu prafe pomfrit,pizze i te gluposti na brzinu onda se meni neda nista spremati pa pojedem s njima. Naravno, izbacila sam sadai to kad vidim lijepi napredak, jos samo to malo zelim rijesiti sto mi je ostalo i bit cu presretna. [:zaljubljen] Dobro, u biti dodatak su prehrani i kakvu funkciju misici imaju od proteina. Bujaju ili jos vise jacaju. Ja se u to ne razumijem tak da su vjerovatjo glupa pitanja, eto sorry :P Ely istina, vjezba ublazi bol. Ja isto volim vjezbati kada imam menstruaciju. I primjetila sam da mi prije prode. [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 31
Danas sam ljuta [:znoji] sve me živcira, nije mi kosa stajala kak spada pa sam je još podrezala [:smije] završit ću ćelava.
2015 06 02
[:hihot] ...ma ely,ti bi bila sexy i ćelava!! [:poljubac] .....i ja ludim...svi se na moru zaj. a ja moram sjedit doma [:place] [:place] [:ljut] .....usrana alergija....
2015 06 02
Da znaš da mi dođe da se ošišam na centimetar.... muž bi me se odrekao preko kupusovog lista. A užas [:place] Ja bi sve dala da žiim na moru.. meni je slavonija dosadna za popizdit.
2015 06 02
1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 ... 79