Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Ja sam cijeli život uvjerena da imam ciste, ali eto nemam... A bolnu mengu objašnjava da je to normalno... A ja na hitnoj svaki mjesec hehehe Uvijek možeš kupiti test ;) Sanjch, samo tako naprijed hehehe
2015 05 22
ely,baš mi je drago da je sve u redu! [:zaljubljen] .....ja sam mislila da imam policistične jajnike,to mi je rekao jedan ginekolog prije brdo godina...da bi mi drugi prije 2god rekao da nemam,da su to obične ciste [:sokiran] [:sokiran] .......budale,neznam ko tu koga?....mija,možda si...??? [:zaljubljen] [:zaljubljen] ......
2015 05 22
Ma kreteni, ne znaju svoj posao. Danas odradila vrhunski trening ^^ bas sam ponosna. Zgibovi super napreduju jaooo Odradila oko 2 sata, yoga, šipka, Zgibovi, utezi i lopta... Koji super osjećaj hehehe Uzela sam jučer kreatin pa ćemo vidjet :)
2015 05 22
a možda još ću da se pržim [:hihot] [:hihot] bravo curo izgledaš fenomenalno [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 22
ely od kreatina ces biti mekana i zaobljena. jel to znas?
2015 05 22
Mekša ne mogu biti hahahahahaha Osjećaj koji mi je on jučer dao je bilo, kak josipa lisac kaže, famozno hehehe
2015 05 23
a cuj ak hoces izgledati koda ne vjezbas vec koda si na masi i punjenju, samo daj :)
2015 05 23
to nije bio kreatin vec placebo u tvojoj glavi. kreatin je stimulans za brzi rast misica a nije stimulans za davanje energije.to sto je tebi dalo energiju nije kreatin. :)
2015 05 23
Onda mi je bogo dao energiju hahahahahaha Ja iskreno ne želim izgledati kao ti, imam totalno drugačije planove što se toga tiče i mislim da najbolje znam što mi paše :) hvala na savjetu svakako :)
2015 05 25
Evo mene.. Jos nisam pocela vjezbat Jillian [:sramezljiv] [:tuzan] Inaće pazim na prehranu 2mjeseca i skinula sam 7kila. POjela danas prvi put nakon dugo vremena --- 8čevapa,ajvar,po lepinje... sladoled(u kornetu). rafaello.. i bananu i malo nutelle. i tamnu cokoladu...... oke pretjerala sam .. al brate mili kako me izresetalo na forum.hr u [:sokiran] [:sokiran] iznapadali su me zbog ovog cheatanja... pa sna dosla ovdi medju zene se utjesit [:smije] Ne ozbiljno ..ovo mi je prvi put u posljenja 2 mjeseca da san bas pojela bez kočnica.. i je doslo mi slabo jedva sam disala. sto je super zeludac se suzio. al jel vama ovo pretjerano djeluje sto san utrpala sve ili ????
2015 05 25
I da u pms-u sam.. [:hihot] [:smije] hehe
2015 05 25
ely, ja te samo ispravljam jer vidim da si dobila krive informacije o tome što je za što i kakav učinak ima na tijelo, tebe radi, mene baš briga tko što unosi u sebe,al ako ovdje već diskutiramo o vjezbanju, onda mislim da je ok da nekome kažem što je što, ako znam. jedno je što nekome paše, a drugo je što to čini za njegovo tijelo. :)
2015 05 25
MalaDalmatinka bravo 7 kila nije mala stvar. pa zašto se nebi u 2 miseca jednom i nagradila - tko je bez grijeha ,neka prvi baci kamen. ma daj svi griješe pa i te savršene a pogotovo kad smo u pms ja bi i muža tada poila a ne samo oto što si ti nabrojila. bitno je da sad opet malo nastaviš sa zdravom prehranom. jedna pametna cura je savjetovala da triba imati jedan dan u tjednu kad možeš sebi nešto što voliš priuštiti tad ti se možda nebi desilo da ovako nakon 2 miseca svašta pomišaš slatko. joj je se ja sad raspiše. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 25
Ma ja znam što on radi i znam što ja želim od njega :)
2015 05 25
cure moje pa di ste ???? kod mene sve po starom osim što nisam tru.... jupiiiiii došla tetka he he he .
2015 05 26
1 2 ... 47 48 49 50 51 52 53 ... 79