Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

sanjch.....pošto vidim da se skroz kužiš u prehranu...možeš meni dat savjet?...ja ne jedem meso,ribu,jaja....šta bi ja mogla recimo za večeru?....za doručak pojedem/popijem šejk...malo jogurta,zobene,dvije jabuke i žličicu meda...a za ručak je uvijek neko povrće..pašta,riža..a za večeru šta ostane od ručka [:hihot] ...... [:poljubac]
2015 05 14
Marijana, a zašto ne jedeš proteine? oni su ti najbitniji za izgradnju mišića, a cim više mišića imaš tim brže topiš masne naslage u tijelu. Za uravnoteženu prehranu ovo što ti je jedeš je previše ugljikohidrata a premalo proteina. Ivannna, možeš ti i doma raditi da, nabavi si utege, onda pijesak za noge i tak, brdo vježbi imaš koje možeš tako doma raditi, ovo ti je isto ok kolko sam uspjela vidjeti, vježbe snage sa vlastitom težinom i sa utezima su najbolje. cim više mišića imate tim više masti topite, to zapamtite, al ne brinite, nećete se nabildati, nije to sam tak. dobiti mišićnu masu je jako teško, vjerujte mi, al vježbanje je proces i način života, kad se ufurate kako sam se i ja,postane vam must have i bez toga ne možete!
2015 05 15
sanjch...da,uglavnom mi se prehrana sastoji od ugljikohidrata [:sramezljiv] .....a imam svoje razloga zašto ne jedem...kako sada stoje stvari,nikada neću jest meso...a dal ću promjeniti mišljenje jednog dana,to neznam?.... [:poljubac] ...
2015 05 15
A gle ja ti slabo mogu pomoći jer se meni prehrana bazirana najviše na unosu proteina, ne znam koje su ti točno boljke što se kila i izgleda tiće, al vjeruj mi to ti je većinom sigurno zbog prevelikog unosa ugljića. Ugljikohidrati hrane mozak, a proteini mišiće :) al gle, ako i ne jedeš meso, ne znaci da ne možeš unijeti proteine. imaš brdo hrane koja sadrži proteine, soja npr i slicne stvari koje jedu vegani i vegetarijanci. vjeruj mi , smanji unos ugljića i povećaj unos proteina i vlakana i vitamina, uz naravno adekvatne vježbe snage jer bez vjezbanja nema rasta mišića bez obzira koliko proteina pojela, i rezultati neće izostati. što je najbolje ti rezultati nisu kratkog vijeka, tu nema jojo efekta
2015 05 15
npr durum pšenica ti ima dosta proteina u sebi, a tjestenina se od toga radi, posni sir isto, bjelanjak, po meni samo treba volja, angažiranost i dosljednost i to je to
2015 05 15
ok,hvala ti [:zaljubljen] [:poljubac] ......e,zaboravila sam vam reći da sam se jučer okupala u moru [:znoji] ...kičma me prestala boliti jer sam sva utrnula od hladne vode [:hihot] ......ali sam se odlično osjećala!...
2015 05 15
more čini čuda . ali i kad bude toplije tribalo bi ti biti bolje od plivanja .
2015 05 16
sanjch daj mi neki savjet što da marendam a da me zasiti mislim da ne osjećam slabost
2015 05 16
Marijana koja slika s moraaaaa! I ja bih! [:zaljubljen] Jučer sam se osjećala tako slabo, zrak mi je bio tako težak da sam se jedva prisilila na trening i ono što inače odradim u 30 minuta, radila sam 50 minuta... Užas. bila sam teška ko da sam od kamena, a kasnije izmučena kao da me netko prebio... Danas je bolje, imam više energije i zrak je nekako lakši. Bit će bolje, samo nastavimo :)
2015 05 16
mijaljevic, pretpostavljam da si na nekoj dijeti kad osjecas slabost. mani se takvih dijeta. samo smanji unos masti i secera. ja za rucak jedem obicno oko 200gr nemasnog mesa pecenog na kapi maslinovog ulja, 200gr kuhanog krumpira ili 60gr rize moze sa povrcem kuhanim i neka salata. ovo ti je vrhunski obrok a niskokalorican i nemastan.
2015 05 17
Nikako doći do kompa da bubnem neki recept. Stalno idem nekud, već mi je pun k. Evo baš idemo na pričest pffff Eh, za većinu zdrave, al zaista zdrave hrane treba puno para... Ljudima se većinom neda kombinirati i razmišljati Šta je zdravo... Ja recimo samo mišiće nabijam a salo se skida sporo ko djevica za prvi ses. Jebena štitnjača.
2015 05 17
ely ako tako lako misicr nabijas onda ako te salo muci izbaci rafinirane secere tj 6 dana nemoj jesti masno i slatko a 7dan nesto pojedi od toga i da vidis...em ces ustedjeti em ces skidati salo. mozes do sutra vjezbati ali ako jedes slatko i masno nije to to. trust me,been there,done that. a to da je zdrava hrana skupa nije istina. otkad ne jedem masno i slatko sam ustedjela. tako daaa...dobar izgovor uvijek zlata vrijedi. opcenito tu citam puno izlika,izgovora za ne vjezbanje i junk prehranu, a tema je motivacija za trening. e pa curke ne ide to tak ;) [slika:3a40ae6e-ca0e-49f4-9e9d-0dbe279dfbf0]
2015 05 17
sanjch hvala na savjetu . jesam bila sam ali odustala sam kad mi se desilo to da sam jedva od kauća do kuhinje došla a dite mi u sobi spava . nas dvi same u kući . jedino bi te molila ne stignem puno tražiti te fine recepte imam i ja sala još od poroda pa ako ti nije problem možeš mi u osobnoj poruci dati koji receptić što da jedem za dorućak ,ručak kako ide s večerom . bila bi ti jako zahvalna imam još oko 10 kila viška koje bi tila skinuti bar do kraja lita . [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 17
Drage moje, ne znam kome da se vise obratim ovdje. No, jel mi moze koja od vas dati dobar insanity. Gledala sam sto cure/zene naprave u roku od 60-63 dana. O.o Htjela bih probati ali ne znam sto tocno da skinem i dali se to vjezba bas svaki dan ili ima koji dan u tjednu za odmor.
2015 05 18
pa di su sve cure nestale ? jeste sve na plaži mareeeeeee javi seeeeeee [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 19
1 2 ... 45 46 47 48 49 50 51 ... 79