Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Bila na razovoru za posao, držite fige [:poljubac] Jučer sam si uzele zobene pahuljice i ječmene i sezam i tak svakakve pizdarije. Inače sam jela proso često, reko da ubacim sve... Tako da sam jutros doručkovala kuhane zobene sa brusnicom, orasima i grožđicama, sa strane jagode i trešnje i Sensiu [:kesi]
2015 06 09
kaj mislite o onim elvita keksima? meni su obične zobene malo dosadile, a ovo me stvarno zasiti :D
2015 06 09
Pozz curke nazalost nemam slike prije, ali evo malo motivacije za ljetooo, slike su slikane kamerom sa laptopa pa nemojte zamjerit na (ne)kvaliteti :D [slika:b8951cf9-1a2e-4f4b-9e66-3a5e17019402] [slika:063af142-f881-4736-8984-0578748bb056] Slikano prije 20 dana, radila sam insanity i zadovoljna sam iako ne pazim 100% na prehranu [:sramezljiv]
2015 06 09
ely,probava mi je proradila samo od čitanja što si jela za doručak!....mogu mislit kako je tebi koja si to pojela [:smije] [:smije] [:poljubac] ......držim fige za posao!! [:poljubac] .....a di nam je nestala MorningDew????....fališ draga,nadam se da si dobro? [:zaljubljen] .....
2015 06 10
pozdrav, možda netko zna.. vježbam focus t25 već 2 mj, nakon toga čučnjevi i neke druge vježbe za guzu, često me bole leđa dok vježbam, neznam što radim krivo, stvarno pazim da sve dobro napravim. i tokom čučnjeva držim leđa ravna. ili bar mislim da držim [:sokiran] neznam što bih mogla promijeniti? jedna noga mi je za 1cm duža od druge. možda i to ima neke veze.
2015 06 11
probaj malo uvuć trbuh dok vježbaš i skroz izravnati leđa :) Iako ako ti je jedna noga duža to može izazivati probleme s kičmom isto, moja sestrična isto ima tako, ali vježbom je to popravila :) Probaj raditi i neke vježbe za kralježnicu da ti ojačaju mišići na leđima kako bi ju držali na mjestu :)
2015 06 11
ok probat ću i to, hvala. svaki put nakon vježbe budem tužna i ljuta jer zbog bolova mislim da ništa ne radim kako trebam , a stvarno se trudim [:place]
2015 06 11
čekiraj na ytb kako se izvode pravilni čučnjevi i te vjezbe za stražnjicu koje radiš ,pa ćeš vidjeti dali stvarno radiš dobro ili ne, probaj i pred ogledalom ih raditi.
2015 06 11
probala sam, pitala i dečka jesu mi leđa ravna i koljena mi ne prelaze prste. možda mi stvarno taj centimetar radi probleme. ili su mi jednostavno leđa slaba.. probat ću ih ojačati. jel netko od vas vježba ili je vježbao focus t25?
2015 06 11
ja vjezbala insanity i kratko taj focus25 kad je izašao. više ne jer mi previše mišića to pojelo, sad radim samo vježbe snage sa težinama. što više mišića imaš, više kalorija trošiš :)
2015 06 11
ja neznam, otkad vježbam focus vidim po rukama i nogama a i guzi da mi se vide mišići,,samo kad gledam sve te rezultate drugih ljudi poslije bete mislim da nisam uspjela toliko izgraditi tijelo kao oni. pa me to malo demotiviralo, ali nastavljam dalje. [:kesi]
2015 06 11
Dija85, ajd stavi i ti fotku da vidimo taj napredak i prokomentiramo :)
2015 06 11
hehe joj samo ne slike.. [:hihot] [:hihot] nisam spremna na to. sanjch što mi preporučaš onda a da mogu raditi od kuće? Ja se u to baš i ne razumijem, htjela bih učvrstit stomak i guzu naravno. ako možeš pomozi [:poljubac]
2015 06 11
pa imaš brdo vježbi koje možeš naći na netu, ytb, pogledaj si malo naše portale o body buildingu: www.buliding-body.com, fitness.hr, na vježbaj.com imaš i klipove čak s opisima, npr baš za guzicu, al najbolje ti je raditi cijelo tijelo. Posavjetuj se s nekim stručnim ako možeš, nekim iz tog svijeta bodybuildinga i reči će ti isto što su i meni rekli i stvarno je istina. kardio je ok, al ne previše, nemoj da ti se dogodi isto što se i meni dogodilo, a to da sam puno mišića izgubila pa sad moram pumpati i žderati da ne izgledam ko čačkalica . što se trbuha tiće, prehrana ti je najbitnija. ja otkad sam na čistoj prehrani, u manje od 3mj izgubila sam 7cm u struku, i počeli se nazirati trbušnjaci, imaš par mojih slika par stranica prije , isto tako i neke savjete koji su meni pomogli.
2015 06 11
Hvala ti [:poljubac]
2015 06 11
1 2 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 79