Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Hej cure koliko Vas ima,hvala na motivaciji jer sam sad postala svjesnija da ne unosim dovoljno kalorija u organizam a to je pod MORAM jer radim ful intenzivne kardio vježbe, ples, dizanje utega i vježbe na spravama. Eto samo naprijed tako nastavite jer motivacija je svugdje oko Vas,i evo dajem Vam jednu ideju da vježbate vani na vježbalicama mogu se nači na dječijim igralištima (sprave za odrasle) Osijek,Belišće i pravit će se i u Valpovu u sklopu humanitarne akcije Monikino igralište jedvaa čekamm idem spavat sitog trbušćića i sanjat masu i snagu hahhhaaa [:pospan]
2015 06 22
Srediti prehranu je stvarno jakoooo bitno ^^ Kod nas isto ima street workout... Par sprava, nisu neke ali bolje išta nego ništa hehe
2015 06 24
pa cure,šta to radite da nemate vremena javiti se kolegicama????????......sram vas bilo [:jezik] ......evo ely se javila...a ostale?....šta ima kod vas?...vježbate ili se zajebavate(kao ja [:hihot] )?... [:poljubac]
2015 06 25
zajebavamo se ,pa samo hrabre mogu po ovoj vručini da vježbaju [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 06 25
tooo mija [:zaljubljen] ...poslje 30-te samo zajebancija! [:zaljubljen] [:poljubac] ....
2015 06 26
evo i mene..bila na moru,malo bicikliranja tamo,vratila se,treninzi i dalje snaga snaga snaga,forma mi se dize ful,moram dosta jesti sto je super, nema odmora dok traje bodybuilding obnova hahahha
2015 06 26
nema odmora dok traje bodybuilding obnova [:hihot] [:hihot] [:hihot] ...a jesi me nasmijala!!.......ma bravo sanjch [:poljubac] [:poljubac] ......
2015 06 26
hahhah kakve vručine kod nas u Slavoniji idealno za vježbu!U Osijeku ima 10tak spravica i sve su crveno žute boje jako motiviraju a što je najbolje besplatno je ili još jedan savjet za one koje vole vježbat i imaju mogučnost ić na bazen da plivate cijelo ljeto svim stilovima pogotovo kao dupin .Sanja samo pozitivno nadam se da ćeš naći vrijeme za odmor ili jednostavno mirovanje moram priznati da rekreativno bicikliram a bildam ruke jer su u biciklizmu one statične [:poljubac]
2015 06 26
ja bi kao trebala samo leđno plivat,zbog kičme....ma zaboli me,plivam kako mi dođe pa makar se ukočila [:jezik] ...dok ide,ide.....nemam namjeru ponašat se kao bakica.....pičim pa šta bude......boli me uvo za kičmu!!!.....
2015 06 26
joj kod nas su bazeni šugavi do bola [:znoji] ja sam našla savršen način vježbanja haha sa nećakinjom i nećakom, Trčim s njima svaki dan i skačemo po trampolinu i vježbamo yogu hehehhe danas smo nećak i ja (on ima 9 godina) trčali šprinteve [:kesi] mali je brz strava [:zaljubljen] njima je yoga jako zanimljiva, inače treniraju gimnastiku
2015 06 27
ely..uh,meni se gade bazeni [:znoji] .....neznam šta bi me moglo natjerat da uletim u bazen...ja danas treniram izležavanje na kauču [:jezik] ..... [:poljubac]
2015 06 27
hahahhaha najbolje tako [:smije] joj da sam bar na moru [:tuzan]
2015 06 29
joj a mi na moru smo bas lini ići na plažuuuu
2015 06 29
ja kad vidim ovu gužvu već sad a di je još 7 i 8 misec meni se nigdi neda .ali radi cura moram [:place] [:place]
2015 06 29
i meni je slabo od gužva..turista [:znoji] ...u grad idem samo kad moram nešto kupit,šetnje i blejanje po dućanima ne dolaze u obzir....a na more idem van Pule,nekih 10-ak min vožnje...milina [:zaljubljen] [:zaljubljen] .......nigdje nikoga!!!...ma ima dosta plaža di je jako malo ljudi,samo treba znat.... [:poljubac]
2015 06 29
1 2 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 79