Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

draga tako mi je drago da si uspilila i ne mogu virovati da si i ti imala viška. svaka ti čast dakle može se sve eto ti si mi od sad največi idol i htjela bi sve što si i ti napravila. možda će biti teško ali dat ću sve od sebe. da imam dvije prekrasne cure jedna ima 8 godina jedna 2 godine. i nikako da od ove zadnje trudnoće počmen padati sa kilima- ali jedan od razloga je i taj što sam doma nikako da me pustu da idem raditi. znaš kako ti je nauču na kučanicu i da im je sve servirano to svima paše jedino mene baca u depru i nikako da smršam . dakle spremna sam krenuti na zdravu prehranu masu čitam o tome ali nikako da krenem da napravim popis što mi triba i startam. visoka sam 167 a teška 70kila. jesam se raspisala
2015 07 29
je je, štanga [:smije] [:smije] Ljubav mog života [:kesi]
2015 07 29
mijaljevic, ja sam 168 i kad sam kretala u svoj pohod na transformaciju imala sam 68kg :) eto start nam je slični :) ako imaš volje moš sebi malo čišće kuhati a ukućanima njihovo, nije bed,sve se može ako hoće treba ti samo složiti točno što i kako, ali i uz to ti treba određena fizička aktivnost, po mogućnosti teretana, zbog izgradnje mišićne mase i topljenja masti
2015 07 30
uh za teretanu ti nisam mogu li ja u kući vježbati i voziti role ? to je sad nešto što si mogu dozvoliti? a kako ću čisto kuhati gdje su ti recepti pomagaj [:poljubac]
2015 07 31
pa može se svašta doma vjezbati, ovisi što su ti ciljevi, treba i imati određene utege i znati si složiti vježbe i tako. hahahha recepata imaš pun net, pratiš takve portale, al treba ti netko tko zna i složiti količine, sve ovisi o tvojoj fizičkoj aktivnosti, kolko potrošiš i kolko trebaš ili ne trebaš biti u deficitu s hranom, sve ovisi koji su ti ciljevi, ne mogu ti to tu u par riječi napisati, ne ide to tako [:poljubac]
2015 07 31
Preporučam aplikaciju my fitness pal (za mobitel). Instalirala sam je prije par dana i preporodila se zbog nje... računa sve kalorije i koliko uopće trebaš unijeti u danu, koliko kojim vježbanjem skineš kalorija i tak [:zaljubljen]
2015 08 03
Žene, cure, ja odoh na godišnji. Ali vam se pridružujem nakon njega. Ja, evo, četvrti tjedan bicikliram. Cca 25km svaki ili svaki drugi dan, ovisno o obvezama i vremenu. I na godišnji bajk ide sa mnom. Nemam u globalu viška kila, čak sam i mršava, ali mi je trbuh nakon dva poroda sa malim razmakom, u banani. I generalno se moram zategnut jer sam mlitava. :-))) @sanjch, kapa dole. Vidjele smo se dvaput na primopredaji. Izgledaš predobro! :ljubomorna: :-))))
2015 08 04
ej bok sjecam se @overstock :) i ja se upravo pakiram za more. jucer odradjen zadnji trening i to nogice tak da idem s muskulfiberom na GO. vracam se negdje pocetkom drugog tjedna . za mene na moru nema vjezbanja,malo cu pripazit na prehranu al to mi je vec u krvi pa nece biti bed al sladoled ce kako i zadnjih 7 dana tako i jos 7 biti svaki dan na meniju. posto sam se mucila cijelu zimu i proljece moram si dati oduska sad [:hihot] idem na pag,kod frendice, bit ce svega al svakako cu stajati ponosno uz bok svim 20godisnjakinjama [:smijesi]
2015 08 04
Ja sam ponosna na sebe da sam se uopće natjerala na ikakav trening. A sam to toliko sam sad zavoljela da ne mogu vjerovat kako se dobro osjećam nakon što crknem od umora. Što se tiče prehrane, ja ne mogu imat ovaj režim kao ti. Inače, ne večeram godinama (PMS se ne računa :-) ). Tako da, ajde, bar to. I također godinama ločem puno vode.
2015 08 04
Aloha cure [:zaljubljen] .......sanjch,Overstock....lijepo se provedite na moru!...uzivajte [:poljubac] .....ja sam malo skakutala na koncertu...danas se ne mogu maknut koliko me kicma boli [:place] ....stvarno ne razumijem....kako da vjezbam ako me i nakon neke male aktivnosti boli kicma????.....zbunjena sam i ocajna.....jos mi je najbolje kad ne mrdam,onda me ne boli..a znam da to nije dobro....neznam,ludim pomalo zbog kicme [:ljut] ......pozdrav mojoj Miji [:zaljubljen] [:poljubac] ......kolegice Ely,stanga ti stoji savrseno! [:jezik] ...a di su nestale Anita,MorningDew??????.......
2015 08 04
Helllouuuuuu. Eto i mene nakon dugo vremena :D Nisam vas zaboravila, samo sam bila u gužvi. Stigla sam kući pa sam više na terenu nego doma. :P Nisam zapostavila vježbanje nikako. Jedino sam prošli vik. zakazala ali nadoknađujem. Vježbam i dalje svaki dan ima rezultata i pomaka, samo mislim da sam smršavila opet. :S Pošaljem Vam slikice. [:poljubac] [:poljubac]
2015 08 05
[slika:4f6d783a-cff8-4160-af9c-8740fde0dcb0], ja sam ova lijevo sa golim trbuščićem. [:zaljubljen] Ponosim se sobom sada kad mogu obući top ili ovako kraću majicu da ne skrivam trbuh [:zaljubljen] [:hihot]
2015 08 05
i evo još par slikica, uzmite u obzir da mi je tu prvi dan menstruacije. :) Nakon, 4mj. vježbanja :D [slika:8a6e5ef2-0925-46cd-992c-a1084fed1b35] [slika:d9e5d5a2-3296-4f2e-ad79-6ef6940dff1e] [slika:647b52e1-aaa5-4b79-b05a-8d6fee4b3bbb]
2015 08 05
pa Anita,ti si ko lutkica [:zaljubljen] [:zaljubljen] ...prekrasna si!!!....super tijelo,prekrasno lice...bas si zgodna cura!!!.... [:poljubac]
2015 08 05
[:sramezljiv] hvala Marijana [:zaljubljen]
2015 08 05
1 2 ... 57 58 59 60 61 62 63 ... 79