Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Selfie štap rules :D
2015 09 05
hahahah totalno :) spas
2015 09 05
Sanjch, slazem se s ovim da shake ili caj ili bilokakav njihov puding nije bolja zamjena od zdrave i raznolike prehrane. Sto se tice slika, odlicno izgledas, bomba si [:zaljubljen] Cure, ja sam konacno krenula u teretanu i cak sam se zacudila što nisam toliko ispala iz forme. [:hihot]
2015 09 06
Punoveselja da li se ti recepti mogu napraviti bez ovog whey proteina?
2015 09 07
naravno da se mogu napraviti bez proteina. no kad si u treningu i takvoj prehrani, preporuciljivo je u svakom obroku imati proteine, jer na svaku tvoju kilu bi trebalo ići cca 2gr proteina dnevno, ovisno o treninzima i vlastitom organizmu,
2015 09 08
alohaaa cure [:zaljubljen] .....samo da vas pozdravim...ja se još uvijek sunčam,kupam.....zajebavam,sve po starom [:jezik] ...još samo 2 dana pa 33godineeee [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] .....kissi svim curama [:poljubac] ...
2015 09 10
[:poljubac]
2015 09 10
Evo cure izvjestaj iz teretane [:smije] . Isla sam 4 puta u ovih tjedan dana i sve mi je upaljeno. Zao mi je jako sto nisam odradila jucer trbuh kako treba, ali bila sam preeeeumorna [:place] . Zadovoljna sam jer dajem 90% sebe na treningu. Kako vi napredujete? [:zaljubljen]
2015 09 11
upaljeno ti je sve jer si se preforsirala,tijelu treba adekvatan odmor,ako već planiraš toliko u teretanu, onda odi tako da ideš jedan dan pa drugi dan odmor, pa opet a vjezbe za trbuh ne moraš forsirati, ja ga radim mozda 2 puta tjedno po 2-3 vježbe x 3 serije, najbitnije ti je ono što jedeš, abs are made in the kitchen ;)
2015 09 11
Meni krenula yoga u studiju [:zaljubljen] Sad radim i doma i s njima, planirala sam ubacit između i jedan dan teretane [:smijesi]
2015 09 12
Sanjch da znam, ali morala sam bar prvi puta dijelove tijela malo "pogurat" nakon duzeg vremena. Vec iduci tjedan bude druga prica, uskladivala sam skolu i teretanu. Zdrava prehrana mi nije strana i sad jako pazim na ono sto jedem. Danas je bio cheat meal i do iduce subote samo zdravo!:)
2015 09 13
Ja sam se lijepo upisala na Zumbu... [:znoji] predobro. da sam barem prije... sad me boli i duša i telo. [:place] al sam si sva sretna... [:zaljubljen]
2015 09 25
ja sam radila insanaty, ekstra stvar... izdržala 2 mjeseca prošle godine :D Dobra stvar, čak sam imala svoju ekipu za to, ali smo se kad su počeli ispita raspali [:ljut] Sad trčim već pet mjeseci i već sam izmršala jedan konfekcijski broj (s 40 na 38). Neki dan sam se slikala za jednu krpičarku u svojoj robi 34/36 i stvarno sam zadovoljna rezultatima. Samo naprijed, lijep je osjećaj nakon svakog treninga, a da ne kažem kako je samopouzdanje poraslo da su oko mene samo neki frajeri [:zaljubljen] Ja gledam na TLC-u kako ekstremno mršaju i to mi je žešća motivacija , jer se tamo stokilaši pate.
2015 09 26
Pozdrav curke donosim jos jedan ekstra brzi recept :) Jako fine kolacice koje ja svaki dan uz bademe ili ljesnjake nosim sa sobom na faks kao snack :) Sastojci 1 banana,zobeno brasno Bananu izraditi vilicom ili stapnim mikserom,dodati zobene u to te zajedno izmjesati i ostaviti 10 ak minuta u hladnjaku da se stisne.Gustovu smjese odredite same,ja sam dodala cca 50-60 grama brasna zobenog.Oblikovati male pogacice i staviti peci prvih 10 ak minuta na 160 iducih 10 minuta na 150.Dobar tek :)
2015 09 29
Malo smo utihnule hehe Ja bi mogla početi i trčati, napravili su šetnicu napokon hehe Javim se sa računala danas... Curke pišite kako ste i što radite :D
2015 09 29
1 2 ... 61 62 63 64 65 66 67 ... 79