Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Bok cure, mozda je bilo gdje u temi, no previse je stranica, mene zanimate cime se vi hranite? Ja jednostavno ne znam sta da jedem, malo bih se htjela dovesti u formu, inace imam brz metabolizam, zadovoljna sam svojim izgledom, no htjela bi malo ucvrstit tijelo. Meni shakeovi mi nikako ne idu, isprobala sam na sve načine, zobene ne mogu, ne podnosim ih, posni sir također, kruh ionako ne jedem tako mislin da mi ne preostaje nista, neg piletina i povrce razno, jel.. ako biste bile tako dobre i dale neki vas plan prehrane, da vidim mogu li se prilagoditi tomu.. sto da, sto ne.. jako sam izbirljiva u hrani, i strah me ako se uhvatim necega da cu gubiti na kilogramima, a to mi nije cilj, imam 55 kg ://
2015 12 01
ivy4862, meni plan prehrane radi trener i kao svaki drugi plan prehrane prilagođen je meni, mojem organizmu, onome što želim od sebe napraviti i intenzitetu treninga koje radim. i to tako funkcionira, plan prehrane se prilagođava svakome ponaosob. ovako ti samo mogu reci da ako želiš učvrstiti tijelo a to je onaj najteži dio, moraš promjeniti način prehrane ali i početi trenirati, ja se nisam učvrstila dok nisam otkantala kardio i primila se utega i težina, e sad na tebi je dali si spremna za to što želiš i raditi i jesti ono što ne podnosiš ;) mada posni sir i zobene se mogu zakamuflirati, tako da niti ne skužiš da ih jedeš npr u smoothijima. al i ttako je bitno da jedeš meso, povrće i dobre ugljikohidrate, a još bitnije je način pripreme, npr ja uopće više ne koristim ulje već pecem sve na spreju za pečenje. itd. ima puno toga, teško je napisati ukratko ovako. moja preporuka je posavjetuj se sa stručnom osobom, nekim osobnim trenerom koji će ti napisati plan prehrane za tebe i složiti vježbe i probaj krenuti od tud.
2015 12 02
hmm, s obzirom da se radi o nečem malo teže izvedivom - također bih savjetovala da recimo kreneš u teretanu pa da ti sastave program...
2015 12 03
sto se tice mrsavljenja, zadnje sto bi savjetovala je insanity. cim manje se fokusirajte na cardio vjezbe. puno brze ce se vidjeti rezultati ako koristite utege. i ne necete izgledati manje zensko. pogledajte stranicu Martina Boss na facebook-u i Girly Fitness. Cure daju super savjete i recepte jer ipak 70% dijete je prehrana a 30% vjezbanje.
2015 12 06
Istina je što se tiče insanity, bar u mom slučaju... Meni se osobno ne sviđa kako ti ljudi izgledaju nakon insanitya... Ja bi preporučila da ljudi vježbaju ono što im se sviđa (ples, pilates, yoga, boks, teretana) jerbo će biti lakše ako radiš ono što ti se sviđa :)
2015 12 06
Ja nemam teretane u blizini.. Hvala svejedno, gledat cu razgovarati s nekim tko zna bolje :))
2015 12 06
Ja sam vježbala insanity i mislim da to nije zadnje što bih savjetovala,naročito ako samo želiš skinuti kile a martina boss i girly fitness nisu baš najbolja rješenja, ako te zanima savjet pravih stručnih osoba, mogu ti preporučiti. prodavačica u polleo sportu je daleko od toga da je stručna a o girly fitnessu da ne govorim. a slažem se sa Ely, nađite si sport, rekreaciju koja vam najviše odgovara i derite po tome. vježbanje ne smije biti tlaka i muka , već način života i zabava :)
2015 12 07
ivy, Imaš li što drugo u blizini? Ma najteže je krenut, odlučit se što ćeš :D
2015 12 07
pozdrav zenske, evo i ja bih vam se pridruzila :)) kod mene je ovako, ja stalno ensto radim, a ne radim nista, vjezbala i jillian i focus i idem na step aerobik, ali nikako da se pokrenem kako treba jer jedem -.- mislim tko zna sta bi bilo da ne vjezbam tu i tamo. Sada bi krenula s focusom ozbiljjno od sutra posto ide bozic i za to vrijeme htijela ili ne , ja se udebljam, pa makar da budem na istoj kilazi, ako ne i manjoj ;)) haha
2015 12 13
odlično je ovo s videom ely hvala na podsjetniku, odmah motivira...onak iz bezvolje gledam, ali znatiželja proradi i vec na nogama;)
2015 12 16
SAnamarija, nešto slično je i kod mene... ja sam ti sklona tome da ne jedem, onda uz probleme sa štitnjačom još ne jedem redovno pa mršavim jako teško a vježbam jako puno... Ja mislim da je puno teže normalno jesti nego dići dupe i vježbat :D
2015 12 18
Tinnee , e pa to je to :D Uvijek misliš ako ta osoba može onda može svatko :D Ja najčešće (uz pole dance i yogu) gledam ženski street workout :D
2015 12 18
Pa di ste nestale, došao Božić pa ste se uljenile? Ovih mojih starosjedioca nema godinama hahaha
2015 12 27
Pozdrav cure,od nove godine je za mene poceo veliki detoky,bez slatkoga od 2.1,jos dva tjedna pa cu onda posteni cheat odradit.Mogu se pohvalit da sam ovaj tjedan trenirala kao zvijer 6 treninga u 7 dana. Sto imaa kod vas?
2016 01 11
.
2016 01 11
1 2 ... 65 66 67 68 69 70 71 ... 79