Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Evo, i ja sam se primila treniranja svaki dan. Motivacija mi je došla zbog bivšeg koji me lagao i varao s nekim premršavim fuficama. Nije mi do toga da smršavim (jer bi svaka zena trebALa biti zadovoljna svojim oblinama, koje i ja imam), zelim se samo utegnuti. I mogu vam reci da se osjecam odlicno nakon svakog treninga, a da ne govorim poletnije.. :)
2016 01 12
wiiiii, nove curkeeee :D Dobro nam došle hehehe ove stare sene javljaju, sigurno su se prejele za blagdane :D punoveselja, samo tako naprijed :) preporučam radije jedan cheat day u tjednu :) i ako su intenzivni treninzi radije odradit 3-4 puta tjedno jer mišići rastu kad se odmaramo od treninga :D barunesa, joj samo se nemoj izgladnjivati zbog toga :) jebeš njega, bit če puno boljih :D
2016 01 12
Imate neki predlog ,vjezbe za mrsavljenje.Trebala bih skinuti deset kilograma.Samo pet dobila sad za ove praznike .Stomak i unutrasnja strana butina su katastrofa. Radila sam na leg magicu,ali sad idem na put ,a on ostaje.Pocela sam uvece u krevetu raditi bar 75 trbusnjaka ,koju vjezbu,ali to nije nista.
2016 01 14
Drage cure, moram da se javim i da vam kazem par rijeci o dobivanju mase!1.prvo pravilo broj jedan jesti bar minimalno3-4 puta dnevno,i to vecinom proteine(meso,jaja,ribu)2.za dobiti na masi morate poceti uzeti u ruke i poceti vjezbati postupno i sa vecim tezinama!!3.za odrzavati masu morate jesti,jesti ali kvalitetno! 4.sportovi koji su super za nabiti masu osim body buildinga su voznja bicikle po uzbrdicama(posebno za guzu)!😀 5. Pocnite sebe da volite i svoje tijelo i znate sta,zivjele mi zene i nase obline!Uzivajmo u zivotu i cijenimon svaki moment! To vam govori zena od skoro 40 godina,single mamica i to sa svojih 86 kg na 180 cm rasporedjenih na nacin104-77-115 cm!I znate sta bas volim svoje obline(ako vas interesira budem vam poslala koju fotku,na meil sa savjetima)!!!Saljem pusu svima Brazilka
2016 01 16
Danchi111 trbušnjaci nisu rješenje za salo na trbuhu.Ukoliko je problem u masnoćama,preporučila bih ti hiit kardio na prazan želudac ujutro.Ja si sama osmislim plan vježbi,uklopim po 4-5 vježbi (marinci,jumping jack,mountain climber,visoki skip,preskakanje užeta...) određeni broj ponavljanja i to je to :)
2016 01 17
Bokić žene! Ja sam svinja debela. Sigurno ste skužile da me nema. E pa, moj cilj prošle godine je bio izgledati super u badiću što sam i postigla, bila sam super. Svi frajeri (koji vole obline) su se okretali za mnom na plažici, a ja sam zadovoljno i puna samopouzdanja hodala ko da sam manekenka. I tako, prestala ja vježbat u 6. mjesecu i otarasila se jillke i shaun t-a i svega jer mi je ljeto bilo ludo i prepuno događaja i jednostavno nisam stigla, nije mi se ni dalo zbog vrućine, a nisam ni mislila da trebam nastaviti jer sam si bila baš super. Tad sam na svoju visinu od 180cm imala 71-72kg. I stigla jesen, stigao stres, valjalo je diplomirati, napokon, i diplomirala ja, opustila se, pala u depresiju jer nema posla, ne znam kud ću što ću, dane provodila kao kućanica, pa pala u još goru depresiju i počela jesti od dosade. Pa od jada što sam single. Pa radi reda jer sam ja kuhala. Pa su bili blagdani. Pa sad lepo imam 81 kilu i debela sam troma mrcina koju bole križa ko staru babu - od ničega! Od sjedenja za laptopom i od sjedenja prilikom rađenja stvari za hobi. Jebeno, a? E sad se valja pokrenuti, promijeniti prehranu i ubacit se u neke vježbe, al ne radikalno da s 5 obroka spadnem na jedan i to po mogućnosti.. ne znam. 2 kuhana jaja. I ne neke vježbe od kojih umrem nakon 5 minuta. Dajte mi savjet kak da krenem, lagano a sigurno i da nemam krahove i krize... :/ totalno sam u banani. :(((
2016 01 23
pa di ste žene moje drage?..evo i mene nakon duuuuugo vremena.....baš ste mi falile!!!!!!!!...ely kolegice,pa kako si?....sanjch,vidim ti i dalje pičiš sto na sat....Anita,mija...pa di ste nestale???????...MorningDew..baš mi je drago da si se javila..i ja sam natukla nekoliko kila...kičma mi je u banani..ne smijem ništa vježbat(za sad)..bila sam na terapijama strujom i na još nečemu..neki ultrazvuk,šta ja znam..znam da mi je malo pomoglo..sad ću opet na struje i vježbanje sa fizijatrom...nekih 3 mjeseca samo te vježbe..pa ću tek nakon toga moći na neke "normalne" vježbe...
2016 01 24
Bok, e pičim ja da, na masi, d sad sam na 56kg :) mozda još kila gore do 3mj a onda idem na defku :) baš me zanima kak će to biti ovo ljeto u odnosu na prošlo :)
2016 01 25
Evo mene sa drugog profila, onaj su mi blokirali zbog prodaje parfema -.- Ja sam unazad mjesec dana skinula 6cm u struku, pičim dalje do svog cilja hehe u pon trebam dobit ženske probleme, pa se borim da treniram usprkos tomu, do sad mi je pomoglo dosta protiv bolova (prije sam imala užasne i nepodnošljive bolove). Marijana, pa legendo di si ti??? Nema te ko ni posla u lijepoj našoj hahahaha Kak je prošlo sa terapijama i sa fizijatrom? Idena bolje? Drago mi je da si otišla i pregledala to.
2016 01 30
Morningdew, sad rokaj :D Nema predajeeee ^^
2016 01 30
oooo kolegice ely :") :") ....a ja sam dobila nekoliko centimetara u struku..ali se ne opterećujem baš previše,kako sam ih dobila tako ću ih i skinut.....a tebi svaka čast što si ih skinula,znam kako ti je teško zbog štitnjače...ma nikad nisam ni sumnjala u tebe!!...terapije odgađam,nikako da krenem jer me trenutačno ne boli toliko kičma...ma blesava sam kao i uvijek...ići ću ovaj tjedan....sanjch...škicnula sam ti na profil,da vidim kako izgledaš...i nikad ti ne bi dala 56kg,izgledaš mršavije.....ali..sve je na svom mjestu,baš si se dobro "utegnula"....
2016 01 30
Mare i Ely, pa di ste mi :D Ne mogu reći da sam se pokrenula što se tiče vježbanja, ali moram napomenuti da sam izgubila moćnu jednu kilu! :D Odlučila sam prvo korigirati prehranu pa se sad malo mučim sa zdravijim i ne tako obilnim obrocima, a uz to dodam i dnevne aktivnosti svaki dan - kuhanje, čišćenje, usisavanje, igranje s nećakom i slično, a 3 put tjedno i prošetam do grada, a to vam je jedno 4km u jednom smjeru. Pa mora nekako biti bolje. Čim se više neću osjećati kao troma slonica, ubacit ću malo i orbitrek, a onda i malo konkretnije vježbe snage. Kardio me neće puno vidjeti haha :D
2016 01 30
ma nemoj se ti živciratoko cm nego se usredotoči na tu kičmu sunce ti tvoje <3 Za 10 godina ćeš bit raspad sistema ako sad ne poduzmeš sve što se poduzet da... yoga ženo, to će te spasit :) sve kreće u kuhinji, istina... mene zeza to što premalo jedem pa mi sve ide u salo izgleda, teško si organiziam obroke. Bilo bi najbolje da sam sa mamom pa da mi kuha svaki dan hahaha Jao ja nisam kardio od insanity i to nije na kraju dobro završilo, ali mi je pomoglo da odem na pregled i ustanovim sa štitnjačom problem, ne smijem raditi takve vježbe pa sam si sastavila za snagu i fleksibilnost :) tri puta tjedno sam na treningu, ostalo doma.Jučer smo bile 3 i pol sata... danas dupe ne mogu obrisat koliko me leđa bole hahahaha
2016 01 31
Pozdrav cure, ja zaista kad počnem vježbat npr. high intensity training krenem i odradim 2 serije i jednostavno stanem. Ne znam kako ali više ne mogu.. Nikakva mi je kondicija. Imate kakvo rješenje za to? Da li je to ok i da samo nastavim koliko mogu, pa će se vrijeme izdržljivosti povećati ili kakva su iskustva?
2016 01 31
Aha, znači samo nastaviti koliko mogu istim intenzitetom. :D Ima tko kakav prijedlog, neka aktivnost s popustom za studentice u Zgu?
2016 02 01
1 2 ... 66 67 68 69 70 71 72 ... 79