Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Izgubila sam još 1 kilu! :) Sad sam na 78,4kg. I pokrenula sam se. Odradila jučer 15 minuta orbitreka, danas 20 i šetnju do grada i natrag (8km sve zajedno otprilike). Ide na bolje! Ne mogu više jesti kao prije. Danas sam za doručak skuhala 3 jaja i mogla sam pojesti samo 1. Za užinu sam napravila 2 zdrava sendviča i uspjela sam pojesti samo jedan, jedva. Pijem jako puno tekućine i osjećam se lakše i bolje :) E i sanjch, mrzim tvoju guzicu! :D Baš ti je perfektno dupence! Mislim, i sve ostalo, al dupence je za 10. Kak vi napredujete? Pišite nekaj :)
2016 02 03
Morning, super na pokretu :) ok je jesti jaja, al probaj pojesti jedno jaje cijelo i 2 bjelanjka, umjesto 3 cijela jaja kad možeš pojesti sva 3. manje masnoća . i nemoj peći na ulju.eventualno kokosovo. Nemoj jesti premalo, to će ti usporiti metabolizam i kile neće ići dolje. bitno je što jedeš i kako to pripremiš :) kakav je to zdravi sendvić? da čujem sastojke i količine :)
2016 02 04
Ja pauziram zadnjih 2 dana, ženski problemi su tu a kad su tu onda ne vježbam ^^ Eventualno nabacim neko istezanje :) Inače sam skužila dosta promjena, uteže se sve ^^
2016 02 04
Da da znam to za bjelanjke i žumanjke, ali ne jedem jako često jaja tak da nije strašno ako pojedem i žumanjke. Da, na kokosovom i pečem, drugo ulje ni ne koristim. Eventualno maslinovo za salatu i nekad za preliti kus kus ili rižu. Ma ne jedem malo, samo jedem jedno 7 puta dnevno, svaki put malo. Umjesto da jedem 2-3 puta toliko da svaki put nakon jela moram prileći xD Zdravi sendvič - e sad, to je relativno. RIječ je o integralnom crnom kruhu sa sjemenkama, tankom ko tostić kruh - kriški namazanoj senfom ili hrenom, kriška mortadele, mala žličica posnog sira i sve poklopim s 2 velika lista zelene salate. Kad je sezona stavim paprike ili paradajza, a nekad i kuhano jaje. E i nekad namažem namazom od slanutka (radim si domaći povremeno). Haha Ely, mi smo sinkronizirane. I ja zadnja dva dana imam mengu haha :D al se natjeram na orbi i šetanje. Danas sam išla opet do grada i sve se otpremam na orbić uskoro, možda se odvažim na 25 minuta danas. Ako ne umrem od dosade xD Ubija me dosada na orbitreku. Ni muzika ni serije, ništa ne pomaže. Jedino mi brojanje okretaja pomaže kolko tolko haha
2016 02 04
hahaahhaa onda znaš kak mi je :D uspjela sam unazad 2-3 dana odradit treninge, ne toliko intenzivne kao inače :D sutra trening u studiju, jedva čekam :D navukla sam se skroz hahaha Meni se taj sendvič sviđa jako, dala si mi dobru ideju :D
2016 02 07
bravo cureeeeeeeeeeeee :D :D Ja sam uspjela na šipci čuda ovaj tjedan :D Danas opet rokanje jaoooo ima li tko iskustva sa onim suhim kao krekerima od riže i sezama? ono okruglo? Morningdew, svaka čast ^^ meni se takva večera čini super, dala si mi ideju :D :D ja bi trebala nešto pojest sad skoro jer je u 7 trening a ne smijem bar sat i pol prije zbog tog jer sam većinom naglavačke pa da nebi bilo bljuc hahah za tebe je pole dance stvoren, s njim ćeš u dva mjeseca tak ruke utegnut da je to prebolesno :D ja isto imam jake listove, isto sa obje jedna obavijem, al meni se to sviđa jer je mišić baš lijep (stepenice, četvrti kat bez lifta), nekako sam kompaktno građena pa mi salo recimo na trbuhu ne izgleda tak grozno kak bi trebalo hahaha da se razumijemo, želim to smanjit koliko budem mogla uz ovu glupu štitnjaču, ali iskreno, volim bit punija sa oblinama, lijepo raspoređena :) Najbitnije je sebe voljet <3
2016 02 10
Pozdrav. :) Nisam sudjelovala u ovoj temi, ali bih voljela. Ponestaje mi motivacije, a pojavili se zdravstveni problemi - nije pretilost. :) Kod kuće smo u fazi mijenjanja prehrane pa se nadam da će biti uspjeha i s vježbanjem. 108str. nemam vremena čitati, ali pokušat ću poloviti situaciju. :) Vježbala sam svašta, a najviše mi odgovara T25. Eto, ukratko.
2016 02 10
Ely i šipka - besties :D ma i ja sam razmišljala o pole dance-u, al ima samo jedan studio tu u gradu i tam vježbaju čak dvije ženske koje ne podnosim pa ono... xD odmah sam odustala radi toga. Ima stvarno malo ljudi koji mi idu na živce, al njih dvije su vrh. Iskustva s krekerima nemam. I ja jedem zadnje sat, sat i pol prije treninga i to obično bananu ili neke orašaste plodove, nekad posni sir. Sad sam na 76,0 kg i trbuh mi je ravan i sretna sam :) Osjećam se laganije i poletnije. A samo 10% mi je trening, ostalo je sve prehrana. Ma ne smeta ni meni ova ženstvena građa, ono, zaobljeni bokovi, velika guza i jake noge. Jedino mi trbušina ide na živce, al evo ide i to kak treba :) I celulit na guzi i bedrima, al to ću vježbanjem. Ne brinem puno :) Pozz Cassperica, samo hrabro s promjenom prehrane! :) T25? svaka čast! Ja probala t25. U prvih pet minuta sam pocrvenila od muke, nakupilo mi se tople sline, mislila sam da ću povraćati i prestala sam s tim luđačkim kardiom. Mislim da mi je više bila muka od mentalnog napora da pohvatam korake nego od stvarne fizičke aktivnosti xD Prebrzo za mene, definitivno. Zato svaka čast, samo naprijed!
2016 02 12
MorningDew - za gleznjeve stvarno nemam rjesenje haha. Ali nauci se prihvatiti te svoje"mane", nemoj se skrivati i patiti po vrucinama u nekim patikama ili dugim hlacama kako bi prekrila te svoje nedostatke. Vjeruj mi, puno ljudi ne gleda takve stvari. Ja npr. nisam voljela svoje strije na bokovima i guzi (jako sam ih rano dobila, vec sa 11-12 godina, a sad mi je 18) sve dok nisam u glavi slozila da izgledaju ko munje na guzi hahaha. Mozda ogromni zglobovi znace da cvrsto stojis na zemlji :P Drago mi je vidjeti da se sve vise ljudi okrece vjezbanju i boljoj prehrani, ne zbog fizickog izgleda, vec zbog zdravlja koje ne mozemo kupiti :)
2016 02 12
Radim novu stranicu za fitness motivaciju. Ako želite followajte me na instagramu cure. @letslivehealthylife Poz :*
2016 02 13
Hej cure evo našla malo vremena da vam se javim. Moram pohvaliti vježbanje u dvoje.Frendica i ja uzivamo predobro je preporučujem svima da probajuu u paru :)
2016 02 15
Evo danas sam imala u planu krenut trcat, nakon 2 godine pauze zbog problema s koljenima... dobila sam zeleno svijetlo od ortopeda... inace sam trcala polumaraton (21 km) dosta uspjesno, nekoliko prvih mjesta.... i cijeli dan pada kisa... smrc..
2016 02 15
Po novom teretana i (po starom) joga :D joga mi je super istezanje, tako da nemam upale, ozljede i bolove u zglobovima od vježbanja, a može se i solidno osnažiti mišiće i popraviti držanje 8-)
2016 02 17
E vježbanje u paru je super, slažem se! Pogotovo ako imate malo i natjecateljskog duha. Ja ovih dana vježbam u paru, radimo 3 serije ovih vježbi - sklekovi (on muške, ja ženske i to jedva :/), trbušnjaci (podizanje ravno ispruženih nogu i spuštanje, ali bez dodirivanja poda) i propadanje (oslanjanje na krevet rukama i spuštanje dole, ispruženih nogu) po 10 komada svaki put. Znači samo 30x svaka vježba, i kasnije trčimo koliko koji dan možemo i hoćemo. Evo 3 dana smo odvježbali, 4. dan je bila pauza, danas je peti dan. Odvježbali jesmo, trčali nismo jer kiša pada kao luda. Moram reći da me jako JAKO jako bole leđni mišići između lopatica i kralježnice i nisam sigurna je li to od napora (nisam do sad radila ove vježbe - sklekove i propadanja, a obje opterećuju ramena, triceps i leđa) ili ih nepravilno radim. Njega ništ ne boli, al on ima iza sebe karijeru sportaša iako je već duže sportski neaktivan. sunlight, samo naprijed, trebalo bi kad kiša pada odradit neki drugi tip kardia, al tko bi se natjerao.. hihi, eto i mene danas, umjesto da zamijenim trčanje nekim jumping jacksima il skakanjem preko vijače ili mount climbersima, ja radije ne odradim haha. je je, joga je super, ja u istezanju odradim jedno 10-15 minuta joge, a nekad i od jutra čim ustanem bacim se na pod i malo joge :) P.S. na 75 kila sam!
2016 02 18
E i da, Bezza ignoriram i ja te svoje nedostatke, to jest nastojim ih prihvatiti. I imaš super stav u vezi strija :D To su zapravo kul sitnice. Tak i ja razmišljam o svojim ožiljcima, nažalost ih imam nekoliko i baš na vidljivim mjestima, al eto, kul su xD
2016 02 18
1 2 ... 67 68 69 70 71 72 73 ... 79