Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

> ely6413: > Dobila sam neku ludu zamisao (možda upali), da se jave sve curke koje vježbaju, trude se da skinu kilograme/dobiju mišićnu masu i da se druškamo i razmjenjujemo savjete za vježbe i treninge i dajemo podršku jedna drugoj [:smijesi] > Meni stvarno puno znači kada svaki dan pogledam neku sliku ili video, dobijem snagu da nastavim (radi se o insanity max 30 ) ey.gdje mogu skiniti program insanitya?
2016 04 15
> kaktus1308: > za taj trening mi je dala savjet jedna prija koja je nakon poroda bila trodupla,ali uz taj trening(nakon dva -tri mjeseca vježbanja) sada ima savršeno tijelo....zaista sam ostala paf kada sam ju vidjela... ey.gdje mogu skinuti vjezbe za insanity max 30 ?
2016 04 17
> Ely6412: > Gitadevi, ne u smislu da umjesto mišića imaš salo nego u smislu da ti budu mišići tvrđi i stisnutiji, ne kuže se toliko. Ma ne znam ja objasnit to hehe > Meni se ne sviđa građa takvih mišića, ali o ukusima se ne raspravlja, to sam zaključila davnih dana :D > Što se mene tiče trčanje je super, jedino čega se bojim je sjebavanje zglobova, ionako su mi čudni ti na nogama.. postoji li uopće šansa da mi budu još gori ako budem trčala na duže staze? > Doktorica mi zabranila na neko vrijeme žešće kardio vježbe, zabranila mi je i trčanje... htjela sam na polumaraton ove godine ali ništa od toga, tek nagodinu. > Drago mi je da imamo tu među nama neku maratonku, kad dođem doma sa treninga napišem par pitanja koja me zanimaju pa ako budeš voljna odgovorit :) jesi razmišljala o plivanju? isto možeš super vježbu za cijelo tijelo odradit a bez tolikog stresa na zglobove kao što je tvrda podloga pri trčanju...
2016 04 17
Evo cure da se javim i ja :) probala sam insanity ali imam osjetljiva koljena i izdržala sam samo 2 mjeseca :/ Što mi se nije sviđalo je da moraš vježbati skoro svaki dan, izmučiš se, preznojiš.. još glavu sam prala barem 3x na tjedan, a prije samo jednom jer imam suhu kosu .. ,:( tako da sam odustala od insanity programa. U siječnju sam počela s programom od Kayle Itsines i oduševljena sam! Vježbaš samo 3x na tjedan po 30 min, a cardio je malo brža šetnja - što je savršeno za mene! :") rezultati su odlični, izgubila sam samo 3 kg, ali nikad nisam gladna - jedem još više nego sam prije, mišići se polako pokazuju i što je još bolje osjećam se super :) Preporučujem ;)
2016 04 19
> TengoGanasDeTi: > Bok curke! Ako neka od vas treba plan prehrane, sastavljene od strane osobnih trenera, pošaljem na mail. Besplatno naravno :) Možeš meni poslat? [email protected]
2016 05 04
GLAVNA MOTIVACIJA: što više toga kupiš, a pod tim mislim na odjeću i obuću koja je vezana uz sport kojim se baviš (pokušavaš bavit), manja je vjerojatnost da ćeš odustat :)
2016 05 05
Dali ste se i vi pocele opcenito vise znojiti od kad vjezbate? Ja primjecujem da se puno vise znojim nego sam se prije... i pritom ne mislim na znojenje prililom trenninga...
2016 05 06
Molim prijedlog za neki dobar hiit trening 2-3x na tjedan. Ubacila bi hiit uz ripped in 30... Trbuh kritican... i bokovi :/
2016 05 06
Evo i ja vam se pridružujem, prekjučer sam počela sa 30day shred; zasad je dobro, bez upale, ali osjetim zatezanje u bedrima i guzi :D
2016 05 10
Petra, bravooo :D :D :D samo naprijed hehehe
2016 05 10
> aca0108: > Dali ste se i vi pocele opcenito vise znojiti od kad vjezbate? Ja primjecujem da se puno vise znojim nego sam se prije... i pritom ne mislim na znojenje prililom trenninga... pogotovo ljeti, čim su temperature iznad 25 C samo bijele majice :D može biti zbog termogeneze uslijed povećane mišićne mase
2016 05 13
Hej cureee :) Imam 176cm i 65 kg sto (valjda?!) nije puno za moju visinu aliiiii mi se zadnjih godinu dana bas trbuh udebljao. Pa mi treba savjet kako da to najlakse rijesim? Pocela sam paziti na prehranu vise, u smislu da ne pijem sokove, ne jedem kruh, slatko i slicno (a jaaaako volim papati pa mi malo tesko pada :( ) Pocela sam i malo s trcanjem. Iskreno, tesko mi ide zbog lose kondicije ali sam odlucila da moram to popraviti zato sto se sa svojim godinama ne zelim uspuhati dok hodam uz veci brijeg! :P Koji bi mi jos program vjezbi preporucile uz trcanje, nesto za trbuh i guzu? Htjela bi bas neke videe i slicno zato sto nemam puno iskustva s vjezbanjem pa mi je tesko samoj nesto sloziti. Lako gubim motivaciju, pa ako mi jos netko iskusniji moze napisati sto misli koliko bi mi vremena trebalo za rezultate? Meni nekako vremenski okvir u kojem mogu ocekivati rezultate puno pomaze u motivaciji?! Dal je jos nekome tako? I stvarno, svaka cast vama koje se bavite s toliko aktivnosti i tako zdravo zivite! Kada cujem koliko su neke cure aktivne pomislim da li je samnom sve u redu :P
2016 05 15
Ja sam radila Brasilian But Lift..to je program od 5 grupa vjezbi, prvenstveno su vjezbe za guzicu, al ima i za trbusnjake i ostatak tijela U pocetku je dosta tesko, al s vremenom je sve lakse..a sto se tice rezultata, te naslage na trbuhu se nisu nakupile preko noci, tako da ne mogu ni otici preko noci, tako da je potreban vremenski period od nekih mjesec dva da bi vidjela prve rezultate (nece to biti misici istaknuti, al vjerujem da se se kolicina masnog tkiva polako topiti) A uvjek mozes raditi trbusnjake ( razlicite, kratke, dizanje nogu, kose, itd) i cucnjeve, iskorake, podizanje guzice i kukova iz lezeceg polozaja, dizanja dogu iz psece poze (za guzicu) nadam se da sam bar malo pomogla :)
2016 05 17
Znam da dosta cura preporuča 30 days shred, pa možda da i to vidiš :) A sigurno će ti trebat mjesec dva da se krenu vidjet neki bolji rezultati, ali isplati se hehe :)
2016 05 17
ja sam nakon dva mjeseca od poroda krenula u teretanu jer mi je ostalo 10 kila viska. Sad kada mi mali ima 4 mjeseca, jos uvijek mucim se sa kilogramima a i nikako da samu sebe natjeram na vjezbanje
2016 05 20
1 2 ... 71 72 73 74 75 76 77 ... 79