Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

> Petraa995: > Evo i ja vam se pridružujem, prekjučer sam počela sa 30day shred; zasad je dobro, bez upale, ali osjetim zatezanje u bedrima i guzi :D posaljes vježbe ako imas kakvu sliku ili video:)
2016 05 23
Pozdrav. Dajte mi neki savjet kako da pojačam topljenje masnoca sa trbuha i leđa? Dosta sam več izgubila (oko 8 cm preko trbuha) ali ima još... osjecam i trbusne ispod al se nazalost ne vide... znaci kakav trenig mi preporucate ? vjezbam ripped in 30 od jillian a 2 x na tjedan ubacim od shauna cardioili speed 1.0 iz t25 iz alfe onaj...
2016 06 03
Za gubljenje masnoća na trbuhu osim adekvatnih treninga snage i kardija najbitnija je prehrana, čista. tako sam se ja toga riješila.
2016 06 03
meni je instagram motivacija pratim osobe poput Yovanne Venture, Jen Selter i tako one imaju slike prehrane, videe kako vježbaju, slike sebe - to su fintess modeli, sve na jednom mjestu motivacija, vježbe pokazane i sve ii još k tome vidimo što jedu:)
2016 07 14
trbuh sam riješila i dobila 4 pločice sa vježbama preko aplikacijena androidu - workout trainer - i na tražilicu napišite samo 6- pack, 4-pack- to su vježbe za dobivanje pločica a najbrži način za izgubiti masno tkivo na trbuhu- u 2 mj dobila pločice:)
2016 07 14
koliko vas ovdje vjezba?,neko je zatisje na forumu ;)
2016 07 15
www.youtube.com/c/fitmessdiary ja sam otvorila prvi fitness kanal u Hrvatskoj, pa ako kome treba inspiracije, neka baci oko! Imam i instagram i Facebook stranice pa slobodno prozujite tuda :)
2016 07 21
Pocela sam hardbody od jilke odradila pet dana i jucer slucajno upalim youtube i ukucam zuzku i gledam njezine one 5minutne fat burn treninge i idem sprobam dva... mislim da necu nastaviti hardbody.. zuzka je odlicna.. koje su to vjezbe... oznojila sam se vise u ovih 10min nego u 45 od Jilke... mislim da bih imala vise uspjeha u skidanju masnoca s trbuha s ovim kratkim treninzima od zuzke.. sto vi mislite?
2016 07 22
Zuzka je zmaj :D eto ja vježbam, svaki dan :)
2016 07 22
Ojla! :) Evo mene da vam se pridružim Vježbam već duže vrijeme, a sad sam krenula vježbati BBG program od Kayle. Zanima me jel itko to još vježba posto nisam čitala prošle postove Pozz :D
2016 07 25
ja sam vjezbala do prije dva tjedna,zapela na 8 tjednu,vrucine su me sredile,tako da trenutno kombiniram nesto drugo dok se ne vratim..na kojem si tjednu..
2016 07 26
Ja sam sad na trecem i da uzasno mi je tesko sto se tice tih vrucina, ali uspjevam nekako, ustanem ranije pa onda odradim, je da mi se tih pola sata produzi na 40 min, al jbg E liss i hit si radila? Jer ja nekako ih uvijek preskocim ili odradim nesto, al imam osjecaj da nije to to kao sto bi trebala. Prije sam svaki dan nesto vjezbala i sad ovo pon/sri/petak pa mi se pobrkalo sve I si vidjela kakve promjene? :D
2016 07 27
I samo jos ad vas sve pitam ima li tu neka fora da ukljucim da me obavijeste kad dode odg na ovu temu?
2016 07 27
nema nikakve fore obavjesti,morat ces pogledati kadkad
2016 07 28
Haha ja sam isto razmišljala da li ima kakav način da me se obavijesti pošto dođem tu i tamo samo da vidim ovu svoju temu i to je to :) Vrućine su užas.. ja vježbam tek navečer i to većinom čak oko ponoći :D
2016 07 31
1 2 ... 72 73 74 75 76 77 78 ... 79