Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

najbitnije je pravilno odradit vježbu. i ja sam trenirala sve od shaun t-a, to je prvenstveno cardio, nećete se neš previše utegnut od toga, naročito ako niste na čistoj prehrani. utezi i čista prehrana je ono što zateže, hopsanje i kardio ne.
2016 03 21
Meni i treba cardio jer zelim kondiciju povecat, a vec i vidim pozitivne rezultate, centimetri polako odlaze :) citala sam kako je gama sva koncentrirana na snagu tako da me i to ceka :D za mene je ovo sasvim dovoljno. Pocela sam i 6w6p uz focus radit i bas sam zadovoljna vjezbama
2016 03 22
ajme i ja moram skinit koje kilo viska ne znan dal je neko probao uz renatu sopek vidila san njezinoj stranici vjezbe uz ples znaci pleses i vjezbas pa bar nisu one monotone uvik iste sto svi rade a i usput se malo zabavis
2016 03 24
aloha cure..ja sam svratila samo da vas pozdravim!! :") <3
2016 03 29
Ja sam pocela... prosle godine to je bilo 1x tjedno,ove godine u 1.mj,povecala sam na 2x tjedno, a sad 9.3.sam pocela vjezbat sa Autumn Calabrese,21 day fix beginners sam uzela,znaci vjezbanje svaki dan:) sutra budem pocela 21 day extreme. Sad mi je to super i navikla sam se da jednostavno moram odraditi tih 30min... i vise pazim na prehranu.. cm idu.. al polako.. trbuh kritican.. neki savjeti?
2016 03 30
Kakav je program prehrane uz Insanity max 30?
2016 03 31
trbuh je prehrana, izbacit junk, slatko, eventualno jednom tjedno i škemb ode. tako je kod mene bilo, plus vježbanje Ja pazim cijelu zimu, al od sutra defka :D nema labavo :) ljeto je tu :)
2016 03 31
Ma jesam... kruh jedem samo prijepodne npr. Al sve jos uvijek samo stojiii.... nadam se da bude uskoro pocelo... Jucer pocela 21 day fix extreme vjezbat..
2016 04 01
i jedem jako puno i dosta nezravo a vjezbam par puta mjesecno:) super mije...jednom sam jela 16 puta na dan doslovno :') :')
2016 04 02
....a onda otvorim fejk profil samo da bih lupetala *izdarije.......
2016 04 02
Bravo :)
2016 04 02
Ja sam jucer krenila sa insanityem, i to cu ndm se radit jos mj dana,, valjda budr bilo promjene. Al sto je..crknem i prije kraja ali ne odustajem :))
2016 04 09
pozdrav svima, imam problem, počela sam ponovno vježbati sa Jillian 30 day shred, upravo sam završila drugi level, ali... ispod koljena na obadvije noge imam puno masnica, kao da su nastale preko noći.. ne znam da li sam što krivo vježbala a i da jesam teško da bih dobila masnice takve.. s tim da sam davno davno slomila lijevu nogu i ona me i dalje boli kod bilo kakvog napora, ali to opet ne objašnjava masnice na desnoj nozi. možda netko može pomoći
2016 04 11
Gitadevi, ne u smislu da umjesto mišića imaš salo nego u smislu da ti budu mišići tvrđi i stisnutiji, ne kuže se toliko. Ma ne znam ja objasnit to hehe Meni se ne sviđa građa takvih mišića, ali o ukusima se ne raspravlja, to sam zaključila davnih dana :D Što se mene tiče trčanje je super, jedino čega se bojim je sjebavanje zglobova, ionako su mi čudni ti na nogama.. postoji li uopće šansa da mi budu još gori ako budem trčala na duže staze? Doktorica mi zabranila na neko vrijeme žešće kardio vježbe, zabranila mi je i trčanje... htjela sam na polumaraton ove godine ali ništa od toga, tek nagodinu. Drago mi je da imamo tu među nama neku maratonku, kad dođem doma sa treninga napišem par pitanja koja me zanimaju pa ako budeš voljna odgovorit :)
2016 04 13
Kužim da tu svaka cura drugačije tvrdi za mršavljenje i skidanje kila, što je i normalno jer ja mislim da na svakog nešto drugo djeluje... Zato je najbolje "ispipat" što kome paše i odredit sam sebi što i kako :)
2016 04 13
1 2 ... 70 71 72 73 74 75 76 ... 79