Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Zumba, zumba, preporučujem za sve genaracije 8-)
2016 03 11
Oila cure :) vidim da sve nesto vjezbate i trudite se, svaka cast :) i ja isto vjezbam, volim ljepo izgledati mada ima perioda kad ne vjezbam i malcice se zapustim, a volim papat :) :P 8-) vidim da ima cura koje vjezbaju pole dance, i to me cini neizmjerno sretnom <3 jer ga vjezbam i ja (nesto izmedju pole dance i s factor vjezbam ja) Ely6412 tebe sam prvo skuzila ;) Kako uspijes odzavati neki balans u izgledu, posto kod nas polerica uvijek ruke i ledja vise rade, pa smo tamo 'najvece' ? Skuzola sam sliku na stranicu prije....i ti si tu jaka! Ja sam neko vrijeme trcala i malo su mi se ruke bile 'ispuhale' , vjerovatno radi toga sto mi se salo tamo bilo malo otopilo, pa je sve skupa malo bolje izgledalo.
2016 03 12
luna probaj 6 weak 6 pack,ja sam prezadovoljna,imam i pauza dan,dva kad nemogu zbog bebe,evo sad ga muce zubici..ja sam skoro skinula trbuscic od poroda,je teze ali nakon tri dana sam uhvatila tempo,bez ikakvih upala
2016 03 17
Hvala na prijedlogu, pogledat cu danas sto je to :)
2016 03 17
pogledaj,neke cure to vjezbaju ako nezele gubiti kile nego dobiti misice,ja sam presla sa 30day shred na to ali si nekad ubacim 30 day kad nemam volje za 6 weak...jer od njega najvise osjetis rad trbusnih misica i nogu
2016 03 17
gabica30, mislim da mi štitnjača ima puno veze u tom hahaha a što se nogu tiče, tu ima genetike, imam baš jake noge. Srećom pa živim na četvrtom katu bez lifta pa su stvarno mišićave i usklađene :) Nebi nikad mijenjala pole dance i yogu za ništa... To je ono nešto što me ispunjava jako jako :) Joj, trčanje je baš baš za mršavljenje, mislim da u biti izgubiš i mišića sa trčanjem? Nisam sigurna, ali mislim da sam tako nešto čitala i gledala. Imam par kolega koji se bave trčanjem i svi su kost i koža xD
2016 03 18
luna64zg, svaka čast ^^ baš baš lijep trbuh :D t25 je ubijačinaaaa, uz p90x i insanity max 30 :D ja ih nažalost ne smijem raditi jer mi žestoki kardio "šteti", baca me na sve strane, vrtoglavice, mučnine... sve zbog štinjače. Ali držim ti palčeve da guraš i izguraš :D
2016 03 18
Ejjj Ely :) ja sam nekad trenirala (ako se tako moze reci) jogu, isla sam godinu i pol, sada ne vise, treniram samo sipku. Inace genetski sam jaca (u misicima) u gornjem djelu tjela nego u donjem, a i kad se debljam uvijek se vise i prije debljam gore nego dole :') eehh, onda sam ko rambo :') :') :') Trcanje i je za mrsavljenje, i poslije toga (kad se vec zagrijes i kad vec pocinjes trositi masnoce) onda uvijek radim trbusnjake i ledjne, i moram reci da u to vrijeme kad sam tsko trenirala sam najbolje izgledala, bas nekako...izbalansirano! Sad ne treniram sigurno nekih 10 dana, i ja imam probleme sa zdravljem, pa u nekim slucajevima je najbolje mirovat :( Jedva cekam ljeto i more, onda znam ici sa biciklom do plaze i onda se bacim u more i plivam 8-) to bi preporucila svim curama koje zive u morskim krajevima, plivajte po ljeti, jer tako spajate ugodno sa korisnim :P
2016 03 18
Cure, pogledajte dokumentarni film 'Hrvatska ironwomen' pa nećete pričati bedastoće o trčanju.Jja sam maratonka i daleko sam od kosti i kože, naprosto zato što nema ni jednog vida tjelovježbe (osim joge) koji djeluje na cijelo tijelo kao trčanje. Mišići su snažni, čvrsti, ali vretenastii i izduljeni, što, po meni, izgleda puno ljepše od velikih, kako moja prijateljica kaže 'kuglastih' mišića koje šetaju 'teškaši'. Iskreno, ne znam ni jednog trkača koji je kost i koža. Naravno da je trčanje izvrsno za mršavljenje, kao i svaka druga aerobna aktivnost, ali u smislu da će najbrže istopiti salenjake, a razviti mišiće. Mislim , izjava da se trčanjem gube mišići... :') :') :')
2016 03 18
Vesna odličan mi je ovaj trening 6 week 6 pack :D baš ti hvala na preporuci! Danas sam odradila trening focusa i onda ovo, trebat će još dan dva da pohvatam korake ali sam jako zadvoljna, baš mi se svidja :D pokušat ću sad kombinirat focus i ovo, ako budem imala vremena pokušat cu svaki dan i jedno i drugo jer je ovo genijalno za mišiće a focus mi je super za kondiciju i snagu :)
2016 03 19
od kad to vjezbam non stop podizem majicu i gledam si trbuh,jedino sto ja nemogu cesto uvijek je neko bolestan od djece i puno obaveza,tjedno uspijem 4 do 5 dana odraditi...
2016 03 20
Pa dobro, i to je sasvim dosta :) ako sam dobro skužila radi se tako da prvo ide level1 3 tjedna i trebalo bi se svaki dan, a onda iza togga level 2?
2016 03 20
Pa dobro, i to je sasvim dosta :) ako sam dobro skužila radi se tako da prvo ide level1 3 tjedna i trebalo bi se svaki dan radit, a onda iza toga level 2? Koliko ti dugo vježbaš? Danas mi se pojavila bol u koljenu :( moram preskočit današnji trening, nadam se da će do sutra proć
2016 03 20
radis ga 3 tjedna 6 dana u tjednu,jedan dan bi trebao biti odmor...vjezbam oko 2 mjeseca sa prekidima a ovaj program sam pocela prije tjedan i pol..mene je isto mucilo koljeno,malo ga odmori i kad budes vjezbala malo popusti tempo da te nebi jos jace boljelo i popij magnezij
2016 03 20
Vjerojatno sam krivo radila iskorake :( mislim da moram usporit da bi mogla pravilnije odradit vježbe, dobila sam malo kondicije pa brzam valjda... Možda si uzmem i steznik za to koljeno, vidjet ću
2016 03 20
1 2 ... 69 70 71 72 73 74 75 ... 79