Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Hvala!:) a proteinske cokoladice iz mullera valjaju sta za zamjenu za slatko?
2015 10 10
Proteinske cokoladice su isto meh. Vazno ti je citati ono sta pise iza na omotu, koliko ima UH, koliko secera, proteina i masti. Vecinom, one koje imaju stvarno dosta proteine, te su skuplje. Probaj umjesto secera jesti tamnu cokoladu, voce, orasaste plodove i sl. Mene je secer samo tjerao da jedem vise i vise, sto se protivilo mojim ciljevima
2015 10 10
Da,to je istina i meni je tak uvijek nazalost :( probala sam u ljeti dorinu tamnu s stevijom bez secera,mljaaac!! Inace na instagramu pratim treniraj.me i oni jednom u tjednu imaju cheat meal znaci da jedu slatko,junk i to al da se cijeli tj uz to drze pravilne prehrane.al kad je meni bed to kaj doma za rucak nema npr svaki put piletine,integralne rize ili nesto tome slicno vec obicna tjestenina,krumpir,bijela riza i sve je to bogato UH i to me malo muci a nedaju mi doma da za mene npr kuhaju posebno.. A ovak si ja znam napravit zobene palacinke ili one s bananom i dva jaja mljac! A za veceru mi je uvijek posni:)
2015 10 10
Isti problem i kod mene. Maturantica sam i baka kuha za cijelu obitelj svaki dan. Takoder si i placam teretanu i proteine sama. Dok netko kuha umjesto tebe, probaj izvuc najbolje (npr. tjestenina i piletina, manje stavis tjestenine, a puno piletine). Vjerujem da dorucak, obroke za skole i veceru mozes sama pripremiti:). Sto se tice cheat mealova, ja ih tu i tamo imam. Ako baka u tjednu pripremi nesto izvan granica zdravog, izbjegavam fast foodove i odjele sa cipsima i cokoladama. Moras si znati granicu
2015 10 11
joooj ely,ti si kao i ja...i ja bi se najrađe 5 puta dnevno kupala..ali sam morala smanjit jer mi je koža otišla u.........suha je za poludit [:tuzan] ....tako da sam sad na 2-3 puta dnevno....ma znaš šta,ljuta sam...jer znam da se masa žena ne pere po nekoliko dana,nose tange...ne peru ruke poslje wc-a [:ljut] ....i nikada ništa nemaju!!!?????.....a mi koje pazimo,em sjebemo kožu i još pokupimo bakterije [:ljut] .....ne razumijem???....sad sam trenutno na brusnici(kapsulama)..vitaminu c,d manozi,propolisu....sutra su mi gotovi nalazi urina...ako još uvijek imam ešerihiju ću preći na neki sirup što mi je preporučila jedna draga korisnica(hvala ti Brdosuza [:zaljubljen] [:poljubac] )...a i čula sam za nekog travara iz Jagodine koji isto ima nešto baš za ešerihiju.....
2015 10 11
Ja se pokušavam hranit zdravo i uspijevam u tome, također svaki dan vježbam. Imam jednu sliku kao: ''30 days workout challenge'' i mogu vam reć da nakon 5 dana su već vidljivi rezultati, a vježbe vam oduzmu sve ukupno 10ak minuta. Mogu postavit sliku tog challenge, ako želite? [:smijesi]
2015 10 11
Bezzamiten kužimo se,ja imam doma integralnu tjesteninu pa onda to ja sebi napravim ali samo dok moji ne skuhaju jer bi inače bilo da ja posebno jedem blabla..a dorucak i vecera su mi zdravi to je :D
2015 10 11
Aa hvala ti!! Skinut cu aplikaciju i startam sutra najozbiljnije i najzdravije!btw. Cure jel moguce kod kuce ucvrstit guzu bez teretane? I da se malo poveca
2015 10 11
Ines, bok što se tiče onih proteinskih čokoladica iz mullera, imaš ih već od 3,90kn, i to je najpovoljnije što ima kod nas, slobodno si pojedeš to umjesto nešto klasično slatko, ja ih kupujem i ok su, samo nemoj pretjerati s tim i pojesti ih u danu 4 kom npr ;) 1-2 su ti dosta. Nadalje, većina proteina sadrži šećer, ovisno koji kupiš, da cijene jesu takve kakve jesu, pa probaj uštedit i kupit, ja uzimam whey od my proteina, najpovoljniji tamo su ti bez okusa, uzmi impact, 2.5kg ti je cca 180kn, ak ti je to puno, probaj podijelit s nekim pola pola tko je u istom điru ko i ti ;) to bi ti trebalo potrajati bar za mjesec dana ako popiješ 1 shake samo nakon treninga, kad je i najbitnije. što se tiče ugh, ne moraš se bojati bijele riže, ja otkad sam na clean prehrani, nitijednom nisam pojela integralnu, bitna je količina i način pripreme, znaci po obroku tj za ručak kad imaš rižu uz meso i povrće, pojedi cca 30-40gr riže, to ti je 3-4 jušne žlice količina. nemoj se bojati ugljića, mlada si ,kolko sam shvatila,nemaš problema sa kilama, a ono što želiš a to je guza, ona neće rasti bez klope, kad smo već kod guze, gluteus se sastoji od 3 skupine mišića i pošto svi znamo gdje i što je,praktički se ne koristi, to su veliki mišići i dugo im treba za aktivaciju, i naravno puno vremena za izgradnju iste. pumpam od 4mj, i vjeruj mi podigla je jesam, a volumen isto, no u odnosu na druge manje skupine mišića, ovdje je najmanji napredak. no trener kaže da noge i dupe treba vremena, naročito ako nisi sklona tj nisi taj tip građe gdje ti donji dio tijela bukne odmah od pumpanja.
2015 10 12
što se tiće vježbi za noge i dupe, možeš doma nešto učiniti da, za početak radi vježbe za guzu i noge bez kilaža, pa nakon 7 dana, kreni sa manjim utezima, no značajan, i ono što ti želiš, a što je danas trend, da ne objašnjavam,svi znamo IPAK mislim da bez pravih težina, nećeš moći postići to što želiš, ako ne ideš u gym. ja npr radim sa 50-55kg trenutno čučanj, to je moja kilaža, da bi mišić koji god rastao treba mu adekvatna prehrana i trening težine, tako da nakon početnog zagrijavanja doma upiši teretanu. vjeruj mi,a vidiš i po mojim slikama koje sam tu stavila, znam što govorim, isto sam se praktički odupirala pumpanju i teretani, no najbolji i pravi rezultati, a to je čvrsto utegnuto tijelo, dupe,trbuh i ostalo postigla sam pumpanjem u gymu i adekvatnom čistom prehranom. eto nadam se da sam pomogla :)
2015 10 12
i dovoljno ti je vježbat 3 puta tjedno, NIKAKO svaki dan, trošiš ćeš previše mišiće,tada neće rasti , mišići osim hrane i pumpanja trebaju i ODMOR da bi rasli! to je kardinalna greška vježbat svaki dan i svakako probaj vježbat sve skupine mišića ne samo donji dio tijela, od ta 3 treninga svaki drugi radi noge i dupe. ;)
2015 10 12
Hvala vam puno cure [:poljubac]
2015 10 12
Cure, koje proteine pijete ? ja sam krenula prije mjesec dana u gym i prezadovoljna sam rezultatima. Nemam namjeru odustati iako sam sto puta navalila na Milku al nijednom ju nisam otvorila :P
2015 10 14
Pozdrav cure! Svida mi se tema [:smijesi] Ja se bas ovih dana opet hvatam treninga nakon pauze od par mjeseci. Radila sam tada insanity, ali ne cijelih 60 dana nego bi preskocila uvijek dan ili dva pa bi se morala vratit na pocetak.. Tako da sam uvijek bila na prva dva tjedna, ali svejedno rezultati i sam osjecaj je bio fantastican!! Jucer i prekjucer sam radila vjezbe iz insanitija, danas upala misica [:hihot] Pomalo se vracam u formu i eto od sada pratim i vas [:poljubac]
2015 10 15
Hamish, ja pijem Pro-10 Whey protein concentrate, okus jagode. Okus je preodlican, a upale misica su mi puno blaze nego inace. Ovako, mjerica od 35g sadrzi 24,5g proteina, 5,1g UH (2,3 secera), 2,3 g secera itd itd. Ne mogu ti rec o rezultatima jer sam ih koristila svega 3-4 puta, ali dosta ljudi kaze da je odlican omjer cijene i kvalitete [:smijesi]
2015 10 15
1 2 ... 63 64 65 66 67 68 69 ... 79