Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

LjubicaG ja osobno smatram da se kilogrami gube u kuhinji i u to sam se uvjerila,dakle prvo treba srediti prehranu,i tako zapoceti mrsavjeti,a teretana kasnije sluzi eventualno ako zelimo zategnuti nkee dijelove malo ih istaknuti itd..naravno uz pravilnu prehranu i zdrav nacin zivota nije na odmet pokoji kucni kardio ili rolanje,voznja bcikla.Ali prvo i osnovno prehrana,bez nje nista. I svaka ti cast na izgubljenim centimetrima i ustrajnosti samo nastavi takoo :)
2015 08 31
Punoveselja, niste pročitali moje postove dobro. Ja jako dobro znam da je 80% prehrana, a 20% trening. Mislila sam da jedam zdravo jer nisam ništa prženo, masno i junk jela sve dok nisam došla na radionicu prehrane. Danas jedem 5 obroka u danu i to striktno određenih kojih se držim svaki dan, bez preskakanja obroka. Kad sam dobila plan prehrane prvo sam rekla da je to previše hrane za mene i da ću se udebljati ali na povjerenje kolegice koja tako smršavila 14 kila poslušala sam i zaista funkcionira. Moj cilj je dobiti na masi, promijeniti sastav tijela, mršava sam ali imam masti i nimalo mišića. Zapravo sad ih imam jer napredujem [:smijesi]
2015 08 31
Ima li itko da kreće od sutra, nije ponedjeljak, ali je 1.u mjesecu? :)
2015 08 31
Ljubica G znamznaam procitala sam Vase postove, ovo sto sam ja napisala samo sam se htjela nadovezati na vas naciin:)
2015 08 31
Andreja, meni sutra kreće jedan challenge sa yogom... Radi se o usavršavanju špage :D I gledam koji bi još mogla uzeti hehe O Herbalifeu imam previše toga za reći, mišljenje mi je podijeljeno. Pila sam ga nekoliko mjeseci prije cca 2 godine i izgubila sam dosta i kilograma i cm. Nije mi se vratilo skoro ništa nakon prestanka konzumiranja ali to je zbog toga jer stvarno pazim na prehranu. Tada nisam ni znala za probleme sa štitnjačom. Osobno mislim da za taj novac možeš kupiti odlične proteine i npr kreatin ili ovisi što već želiš, neki fat burner. Cijena je visoka dosta. Čak sam i postala njihov član i došla do 35% jeftinijeg shakea, otišla sam jednom na njihovo predavanje u Zagreb i zgadilo mi se, stvarno se ponašaju kao sekta, neka lažna sreća i briga za druge a bitna je jedino zarada. Ne znam kakav je fit camp kod vas ali ovdje je katastrofa. Vodi ga lik koji u životu nije dana proveo u teretni tj treningu. Ne možeš mi vodit svakakve vježbe a da pojma nemaš o tome. Ja prije 2 godine nisam pristala voditi fit camp jer nisam imala muda odgovarati za ljude, a sad sam mogla biti iznad supervizora i zarađivati na ljudima. Znam nekoliko ljudi koji zarađuju po 10 000 kn sa Herbalifeom, glumataju da ih zanima kako se drugi osjećaju, hodaju po tim tzv sastancima po skupim hotelima i glumataju da su ne znam ni ja šta. Strašno. Proizvod kao proizvod nije loš stvarno, ali ljudi su UŽAS. Eto to je moje mišljenje i moje iskustvo i molim da se na ovoj temi ne reklamira, jedino ako ćemo dobiti po toj cijeni na kojem si sad levelu haha A pretpostavljam 35% ;)
2015 08 31
Evo ja uskoro zavrsavam level 2 30day shred. Trbuh a I noge pa usudim se reci I guzica izgledaju mi bolje. Valjda nisam to umislila. [:hihot] Ali, noga me ne prestaje boljeti, davno sam ju slomila, prije skoro 25 god I vjecito imam problema s njom, svaki veci napor ili duze hodanje I osjetim bol. Samo sto je ova dosta jaka.. neznam vise sto da radim...nevjerovatno mi je da nakon toliko godina jos imam problema s njom. [:place]
2015 09 02
Obavezno kod doktora :) Nemoj se zezat s tim...
2015 09 03
Ely jesam.. vec nekoliko puta isla slikati nogu.. kaze sve u redu.. ali kako kad boli. Neznam. Mozda najpametnije platiti privatniku neka napravi sve sta misli da treba...
2015 09 03
Ljubica, koja dva proizvoda koristite? Meni je on ok kao proizvod ali cijela ta njihova priča je ogavna. Zanima me koliko ih proizvodnja tako "zdrave" stvari košta kad ga supervizori dobiju za 150-180 kn, a ima ih dosta još iznad njih. Dija, a štote boli, "kost", mišići, tetive? Da li se istežeš prije i poslije treninga?
2015 09 03
Istezem se da. Dok brze hodam recimo boli me kost, bar ja mislim da je tako, zateze me onako, osjecam pritisak na mjestu gdje je slomljena. A dok recimo vjezbam uz bol u kosti boli me vanjska strana skroz do gleznja.
2015 09 03
Curee uspjela sam uhvatiti malo vremena pa vam pisem jos koji recept :) Pita od sira Pomjesati 2 mjerice wheya,500 grama posnog sira,5 bjelanjaka,1 cjelo jaje te jedan puding od vanilije.Izliti u kalup i peci40 minuta na 160 stupnjeva. Kolac od jabuke 200 gramq mljevenih zobenih 6 oguljenih i nasjeckanih jabuka 1 mjerica wheya Cimet,stevija Sve pomjesati dodati vodu kako bi se stvorila kompaktna smjesa.Peci 30 minuta na 180 stupnjeva Jednostqvnq proteinska torta 1 kg posnog sira Vrecica zelatine 1 red tamne cokolade Malo vode Mjerica wheya Pripremiti zelatinu premq uputama na vrecici.Pomjesati ju sa sirom i wheyom te staviti u kalup.Istopiti cokoladu te preliti tortu Sve recepte mozete raditi bez wheya dobar teek [:sramezljiv]
2015 09 04
Dija, hmm stvarno ne znam što bi moglo biti :( Možda neka druga cura zna, ako si bila kod doktora i kažu da je ok onda ne znam stvarno..
2015 09 04
Ma ništa pekara :D Zobene ujutro i voće za doručak :) Ma nije Herbalife loš, bar meni nije bio, al već sam objasnila sve ^^ Punoveselja, Hvalaaaa za recept ^^ Morat ću probati hehehe
2015 09 04
ej pozdrav svima... ajme herbalife ekipa... mozda da su manje agresivni i da manje pljuju po ljudima koji vjezbaju zaozbac,mislim na bodybuildere,mozda bi se i bolje prodali. o herbalifeu nemam nikakvo misljenje. to je proizvod koji me oduvijek odbijao upravo zbog nacina prodaje. a i nisam za obroke tipa shake i caj. kaj je to? to je obrok. ne hvala. mozda zato sto nisam nikad bila za nikakve instant dijete niti kratkorocna rjesenja. a niti ono:jedi sve i svasta i mrsavi. ili zderi i pij shake i to je to. meni to nije normalno. oprostite. sto se tice bodybuildinga,teretane,vjezbanja i proteina,wheya jer vidim da je ljubica to spomenula. samo bih rekla da se doticna bi trebala malo vise informirati o tome svemu pa ne bi takve nebuloze pisala. ak je ljubici jeftinije po zivot biti na nekim shakeovima a ne na uravnotezenoj prehrani onda super. meni je to preskup sport. moj zivot vrijedi vise hvala. whey proteini su proteini iz sirutke koje mozes ili ne moras koristiti. tko puno vjezba gradi misicnu masu treba proteine koje je najbolje uzimati iz hrane a ovo je samo dodatak toj prehrani. i da ne znam u kojoj teretani je bila al oni bilderi koje ja znam sigurno nece kad dodje cura misliti kaj sad ona radi tu nemre dici nista. dapace ljudi pomognu.
2015 09 05
najvise me smeta kad ljudi seru po drugima da bi ispali bolji ili pametniji. ili prodali nesto. zato ja nikad nisam niti probala herbalife. a ja te ljubice pozivam da izmjerimo snage pa da vidimo tko je u kakvoj fizickoj spremi,ti na herbalifeu a ja na prehrani proteini,vlakna i ugljikohidrati. [:kesi] moja trenutna forma: [slika:b4678be3-37b9-4cdd-acf7-ab3701071862] ja trenkam klasika i dalje,forma mi se lagano dize,uskoro idem na masu,nadam se dobit 3-5kg onak fino rasporedjenih. ubacila jos jedan leg day u tjednu. tj za vikend. bas sad cu ici i tak. drzite mi fige
2015 09 05
1 2 ... 60 61 62 63 64 65 66 ... 79