Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

meni je atkinsonova dijeta bila super išla sam samo 7 dana da malo uvedem red u svoj prehrambeni život,jer stvarno nisam imala granice otkako sam zatrudnila ,a mala sad ima 2 godine nikako da kile krenu doli još sam bacila cigare prošle godine tako da sam se krenula opet i debljati . morala sam iako znam da to nije dobro ali opet tjedan dana nije puno a ja sam uspila potaknuti svoje topljenje i sad sam lakša 8 kila .
2015 04 30
Ely hvalaa dat cu sve od sebe [:hihot] Javim napredak nema druge a nasla sam sad neku dijetu 8 sati pa cu izmedjuostalog pokusati i s tim, jel ima tko iskustva? [:zaljubljen]
2015 04 30
joj ja ne preporučam dijete ako ćeš vježbati. Za razvoj mišića je potrebna hrana i to puna proteina (čim ti se razvija mišić salo se topi)... sa dijetom ćeš samo jojo efekt napraviti [:smijesi]
2015 04 30
oooj cure...di ste nestale???...kako ste?..ima šta novo?...... [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 02
umora mare moja .... proljetni umor me skroz ubio ajme za ništa nisam a vi
2015 05 02
i ja sam za "ništa" [:hihot] ...malo me satralo proljeće...malo neke gluposti....apetit je i dalje tu [:sramezljiv] ...al dobro,stala sam na vagu danas...nisam se udebljala,bar nešto [:smije] ..... ely,kako si?..ti je bolje?.... [:poljubac] svima!.....
2015 05 03
Hellouuuu.. Saljem pozdraveeee iz Njemackeee. Haha :) Vrijeme me nije bas pogodilo,stalno kisa pada, ne mogu nikuda maknuti.:( No nema veze, kako ste vi. Sto ima novo, eto da se ja pohvalim da sam si nasla novu vjezbicu i super mi je :) Jeste li vi zakrzljale ili ste u formi. Haha :) [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 03
eeeej Anita...baš si mi falila!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] .....ja sam totalno zakržljala...ovaj tjedan idem slikat kičmu pa kod fizijatra.....u Puli je toplo za poludit [:znoji] ....
2015 05 04
Ma zdravlje dobro Al procurila hahahahahaha bas mi ne ide [:smije] Prekosutra nastavljam insanity [:zaljubljen] štitnjača se slaže, povećali su mi terapiju i bolje se osjećam tako da se vraćam tome hehe Uvodim trčanje ujutro i insanity popodne, ne mogu si dopustiti dizanje u 10 ujutro stalno ufff
2015 05 04
I tu je toplo, popizdit ćuuuuuuuuu Pozdrav u Njemačkuu [:poljubac]
2015 05 04
Marijanaaa..bar nekome falim [:pospan] da sam prije rekla da je vrijeme grozno prije bi se popravilo..danas je bilòo preee vrucee 26-27. Prekrasan dan :) Dok je zdravlje u pitanju bokje stati nego se ne zezati,pogotovo sa kicmom. ely to je nasih 5 dana kad mozemo odmoriti. Haha :) Ja bi trcala ovdje al mi je glupo. :S Pozdraaaav [:poljubac] [:poljubac] evo jedna slikica da vam uljepa vecer/jutro :) [slika:22ff4bf5-6f56-4168-b408-b8c8120b880a]
2015 05 05
jutro cure. anita kako ti je gore jesi se snašla? idem i ja ko Bog da do 8 miseca sam u njemačkoj, mare moja drži se bit će sve u redu. ely isto nam je jedva čekam da se vratim u kolotečinu . [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 05
Super je, jedino sto nemam drustva :/ Oni po cijele dane rade, dodu kuci umorni. Kad su slobodni onda odmaraju i tako. Jedino jezik moram usvojiti. Haha, [:poljubac]
2015 05 05
Bas kad imam ženske probleme ubila bi se od vježbanja [:smije]
2015 05 05
evo mene...i ja bi se ubila od vježbanja!!! [:place] [:place] ...i sad mi je tako žao što nisam više vježbala dok sam mogla!! [:frustriran] [:frustriran] ......znate šta...kad riješim kičmu,odratim fizikalnu i šta god bude trebalo....ima da vježbam redovno 100%!!!!......baš sam ljuta na samu sebe....idem pojesti još jednu polpetu(od povrća [:smije] )...jer mi ove 3 što sam ih do sada pojela nisu dosta [:jezik] ....
2015 05 05
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 79