Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

hehehehe žena je boginja :D :D Imam ja takvih videa pun k Morning, tu smo si negdje hehe ja otkakos am bila bolesna nisam vježbala -.- jučer sam odradila nešto i evo danas planiram rokat :D Marijana, ma žene su proklete što se tog tiče. krivo se obrišeš i op bakterija -.- Nisam sigurna može li biti zbog malo tekućine ali je moguće jer ako piješ malo tekućine rjeđe ideš na wc i duže e mokraća zadržava unutra/ razmnožavaju se bakterije...
2015 04 28
joj mija moja,ne možeš ni zamisliti koliko malo mi treba da se vratim na rodnu grudu!! [:zaljubljen] ....u ovom gradu mi se samo sranja događaju [:tuzan] ......ovdje se ne osjećam kao da sam doma nego gost...bez obzira što sam tu rođena...u Šibeniku mi je srce na mjestu [:sramezljiv] ........da ely,žene su stvarno "zakinute" što se tiče nekih stvari...da se slobodno izrazim-sjebane......
2015 04 28
Ajmo curke savjet, nešto efikasno i učinkovito - prije 4 dana sam saznala da se udajem za 3 mjeseca i sad je hića [:hihot] [:poljubac]
2015 04 28
a joooj Meri,pa za 3mj možeš svašta napravit!!!.....reci dal si početnica ili redovito vježbaš?...koje su ti "kritične" zone [:hihot] .....da znamo šta da ti predložimo [:kesi] ......e da,čestitam!!!!! [:poljubac] [:poljubac] ........
2015 04 29
Pomeli me oni dani u mjesecu... malo san jela slatko.. i danas palačinku ogromnu [:sramezljiv] al dobro... krecemo sutra opet s rezimom striktno [:smijesi]
2015 04 29
ma nije to ništa Mala Dalmatinka!...jedna palačinka???...ely je prije par dana pojela tonu kifli,a ja u 2-3 dana najveću bombonjeru bajadere [:jezik] ....to je čega se sjećam....ma danas sam pojela toliko pašte sa sirom!!....onako,za troje ljudi.....nevjerovatno..ali uvijek imam apetita!! [:sramezljiv] [:place] ....ali baš uvijek...sjećam se kad sam kao mala imala samonelu(ili salmonelu??,neznam kako se kaže [:sramezljiv] )....e,znate kako to ide...povraćanje i proljev..i nitko normalan dok to ima mu ne pada hrana na pamet...a ja sam molila mamu da mi da jesti slanine [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sokiran] ........
2015 04 29
i pola čokolade sam pojela...ali to se ne računa,bitno da nisam cijelu roknula [:jezik] ......
2015 04 29
AHAH KOJA SI TI KRALJICA NASMIJALA SI ME [:smije] [:smije] [:smije] slaninu a imala salmonelu [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] da da al ovo je PALAČINKARNICA.... jedna palačinka bombastična. bas je ogromna (nije ona klasična).. mada mislin da mi se zeludac smanjio... jer san se brzo zasitila
2015 04 29
Eto,drago mi je da sam te nasmijala [:kesi] ..svako toliko se netko sjeti toga pa me zaj... [:sramezljiv] ...
2015 04 29
Marijanaa [:zaljubljen] hvala od srca [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] Pocetnik totalni jer nisam imala problema do unazad godinu dana sam se udebljala posteno i sad mene zanima jel izvedivo u ta tri mjeseca 10-12 kg skinuti [:place] Inace najkriticnije noge i skemba [:hihot]
2015 04 29
molim [:zaljubljen] ...mene nitko neće [:place] [:place] ...izgleda da ne postoji toliki luđak koji bi se usudio mene oženit [:sramezljiv] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] .........Meri,ja mislim da bez problema možeš skinut 10-12 kg u 3mj....bez previše odricanja...zajebi stroge djete...izbaci večeru ili pojedi nešto "lagano"...nemoj skoroz izbacit slatko ili grickalice(neznam šta voliš,meni je čips slabost [:sramezljiv] ).......jer ćeš puknut i na kraju pojesti više nego što bi inače...znači sve..ali umjereno!!!....ubaci redovito vježbanje i sigurno ćeš skinut kile...i još bitnije..osjećat ćeš se dobro [:zaljubljen] ......
2015 04 29
evo par primjera....ja ništa nisam izbaila iz prehrane..ali...kad pretjeram onda nešto ovako radim....umjesto punog tanjura pašte stavim duplo manje..a ostatak tanjura napunim nrp brokulom(neznam dal je voliš,ja je obožavam)...ili da umjeto pojedem pola pizze....pojedem dvije fete(trokuta) i punu zdjelu salate....eto,tako ja "zavaravam" samu sebe [:hihot] .......a od vježbanja izaberi bilo šta od Jillian Michaels....ona ti ima dvd baš za guzu i za stomak...možeš to kombinirat....a i cardio....onaj nakon kojeg imam osjećaj da sam izgubila 2kg [:znoji] ...ali pošto si početnica možda 30 day shred ili ripped in 30.....odlična su oba dva [:smijesi] ....
2015 04 29
nadam se da sam ti bar malo pomogla...kolegica ely će ti dat puno bolji savjet [:kesi] ......
2015 04 29
e puuuno ti hvala dat cu sve od sebe jer stvarno sad nema zezancije :D [:kesi] inace se udajem u skafanderu [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 29
Ova palačinka je sigurno bila od metra hahahahahaha
2015 04 30
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 79