Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

ma ja sam za ništa [:tuzan] ...spavam po cijele dane..ništa mi se ne da...mislim da ni neću vježbat do daljnjeg zbog kičme [:tuzan] .....samo bi spavala....i ništa drugo...
2015 03 27
Ja vježbam na mužu [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 28
ely ely [:hihot] [:hihot] [:hihot] . ja vježbam sad 2 dana več fokus t 25 ajme sve sam uspavane mišiće probudila
2015 03 28
jutro [:smije] [:smije] [:smije] evo 4 tjedna - 5 kila manje....još nekih 7-8 i ja sam spremna za ljeto [:hihot]
2015 03 28
bravo PretrpaniOrmar super si čestitam . reci mi jel neka dijeta u điru ili samo paziš na prehranu i vježbaš [:poljubac]
2015 03 28
ja kao gurman odbijam biti na dijetama koje diktiraju jelovnik....trudim se ne unositi preko 1300 kcal dnevno, 3-4 l vode, teretana tri puta tjedno i orbitrek 30 minuta dnevno...iako sam prošli tjedan uzela pauzu od orbitreka - malo me južina dotukla pa nisam htjela forsirati [:hihot] [:hihot] jedem sve, ali u manjim količinama pa sam se već i navikla i nemam osjećaj da si uskraćujem nešto...mislim da je to jedini način da ne dignem ruke od svega [:smije]
2015 03 28
Skicnula sam ovu temu i fenomenalna je :))) Super je razmijenjivati iskustva i uskociti kao potpora jedni drugima :) Ja sam.osobno skinula jako puno kilograma u kratkom vremenu(doduse pretjerivala sa pravilnom ishranom i teretanom),ali reducirati prehranu na ciste proteine,kasnije ubacivati povrce,mnogo vode i teretana 3x tjedno i vise nego dovoljno :))! Treba vremena da se sve pokrene,ali samo lagano... Kad krene,onda nema stajanja :)) A cim se vidi i mali napredak,nema kraja sreci :)))
2015 03 29
bok cure :) evo naišla sam na ovu temu i baš mi je drago da jesam jer se cijeli dan psihićki pripremam da od sutra počinjem vježbat i na neku laganu dijetu i isto bi mi puno značilo da imam i ovakvu podršku [:smijesi] trebala bih skinuti 10-15kila i svaki put izdržim jedno 2 tjedna i onda samo prekinem [:tuzan]
2015 03 29
Bok draga dobro dosla k nama . Jos nam morate napisati godine iako su me skinule sa vodeceg mista [:hihot] sala mala . Mi smo ti ovdje pune pozitive i drago nam je da si nas prepoznala . Od sutra idemo s tobom u nove pobjede [:poljubac]
2015 03 30
Ja sam '89 :) Samo izbaci ugljikohidrate(kruh,riza,slatko,krumpir),i unosi vise proteina,i rezultati vrlo brzo vidljivi :)) Samo naprijed :))
2015 03 30
Ja sam ocito najmladja hehe imam 22 godine. [:hihot] al mi to uopce ne smeta i drago mi je da se imam kome obratit :)
2015 03 30
Mija, ja se nakon pauze radi zdravlja otpremam na T25. Imam skinut program, sve faze, al ono... što više gledam, to me više strah! [:boji] Izgleda mi puno teže nego shred i ripped s Jill - što sam do sad jedino i probala... Ali mi treba neka takva žešća vježba, a kratka. Tako da ću se još malo psihički pripremati, a onda u napad [:hihot] Ma nisam ja tak ni debela na tu svoju gorostasnu visinu, samo sam mlohava za popizdit [:smije] Ely, nismo ni sumnjale da tak vježbaš, sigurno je i glavobolja odmah nestala! [:smije] [:hihot] Dobrodošle nove vježbačice! [:zaljubljen]
2015 03 30
nije bitno koliko nam je godina bitno je da se razumimo jel tako ? [:poljubac] [:poljubac] morning draga i ja sam ti to jedno vrime samo promatrala jessica mi je bila zakon , netko je stavio kao se s tom vježbom ipak može i smršaviti tako sam odlučila malo ubaciti t25 sad sam i izdržljivost pojačala pa mogu to pratiti ali curu s desne strane koja vodi lakši program za sad . lipo je i baš se super osiječa . moram vam još nešto nalipiti da vam pomognem ja ću isto i to probati . samo da nađem pa vam stavim
2015 03 30
Pola žličice cimeta preliti šalicom kipuće vode, poklopiti i ostaviti da stoji 30 minuta. Kada se ohladi, dodati žličicu meda. Pola šalice popiti neposredno prije spavanja, a drugu polovicu poklopiti i spremiti u hladnjak. Ujutro, na prazan želudac, popiti preostalu količinu napitka, ali nipošto ne podgrijavati - konzumirati ga hladnog ili ostaviti da se ugrije na sobnoj temperaturi.
2015 03 30
jeeeej, dobro nam došle [:zaljubljen]
2015 03 30
1 2 ... 29 30 31 32 33 34 35 ... 79