Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

[:hihot] [:hihot] dobra!!!....
2015 03 20
uuuu, meni ne treba orbitrek, imam 60 stpenica do stana [:smije] [:smije] [:smije] al svejedno bih ga htjela imat... Update za danas [:zaljubljen] igrala sam npgomet i radila street workout [:zaljubljen]
2015 03 21
*nogomet Bome su se dečki iznenadili mojim šusom [:smije] [:smije]
2015 03 21
Amo sunceeee sunce sunce sunceeeeee. jedva čekam sunce [:hihot] svaki dan, zauvijek.
2015 03 21
jutro cure . mislim nema me 24 sata a ono pustih ispisanih stranica koje moram nadoknaditi. prvo mare evo me stigoh ja. drugo dobro došla u klub nova djevojko. treće jupiiiiiiiiii nisam više najstarija jeeeeeeee [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] uh a što se tiče alkohola jao baš bi se volila nekad malo napit čisto za gušt ali nemam s kim. ely jesi za drušvo ili moraš sve sama popit niti nas nebi ponudila [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 21
Pozdrav novoj vježbačici! Super fora s teglicama i kilicama! A ja jučer... totalni meltdown. Kupile sestra i ja mami vagu. Kao ide na dukan. Ima 120kg. I ajde, kaže sestra, Petra, pa smršavila si! Stani da vidimo. Kad ono, majke ti mile i vagi - NI GRAMA DOLE !!! Znam znam, mišići su teži od sala, centimetri su mjerodavni bla bla. AL ONO, NIJEDNA FAKIN KILA. NI POLA. A slikala sam se 5.1. kad sam tek krenula, pa nakon mj dana i sad, nakon 2 i pol mjeseca. I razlika se vidi, golema je čak. A ova kurva od vage mi tak pokaže. Skroz sam pošandrcala. E kad sam udrila u plač jadna da jadnija nisam mogla biti, i preskočila workout i kupila staklenku bijele linolade i požderala je na žlicu u milisekundi! Jad jadni, eto šta. Prošli tjedan, od predviđenih 5 treninga, ja sam odradila samo 3 + jedan i pol ubitačni dan na tavanu. I onda mi vaga pokaže krasotu. [:place] Da sve bude bolje, kasnije kad sam se ohladila, smo doma skužili da vaga na jednom mjestu u kući kaže jednu kilažu, na drugom drugu, a na trećem treću. I od 7 mjesta gdje sam se vagala, vaga mi je na 4 pokazala isto. A pazite sad ovo - jednu i pol kilu VIŠE nego kad sam tek krenula s vježbanjem. Ma jebala te vaga! [:frustriran] [:frustriran] VIŠE NIKAD NE STAJEM NA VAGU. NIKAD!!! [:frustriran] [:ljut] [:place] Oprostite na ispadu i psovkama, al baš je bilo grozno sve [:sramezljiv]
2015 03 21
ajme znam kako ti je. i ja ti imam problem sa vagom - nikako da ja i on krenemo sa ti uvijek smo si na vi- a vjeruj dođe mi da je izbacim iz kuće al nikako. za sad se uzdam samo u jedne hlače koje su mi bile male . otkad vježbam mogu ih navući- još samo da dodem u fazu da mi ne budu tajice nego lipe hlace koje pratu liniju i to je to. [:hihot] [:hihot]
2015 03 21
[:smije] 6 km šetnje po suncu i onda zaslužena kavica [:smije] savršeno i hvala svima na dobrodošlici [:poljubac] p.s. ne zamarajte se previše vaganjem, jer tijelo dosta zadržava vodu u fazi mršavljenja...ako redovito vježbaš i ne tučeš po hrani, ne moraš se brinuti....probaj sa povećanjem unosa vode (3+ litre) i smanjiti sol.....kod bodybuildera, kada im tijelo povuče vodu (navodno kada se masne stanice isprazne u sebe uvuku vodu), oni povećaju unos vode i nakon nekoliko dana dođe do woosh efekta - odnosno tijelo naglo izbaci nagomilanu vodu pa znaju preko noći izgubiti i do 2-3 kile [:smije] tako je meni recimo jednom mjesečno pa sam se prestala sekirati [:smije] [:smije] važem se svako jutro čisto da lakše pratim te oscilacije, ali bitna vaganja su mi ona subotom [:smije] a tami govore da polako ide [:hihot]
2015 03 21
MorningDew..a jesi me nasmijala!! [:hihot] .....stvarno neznam kako nemaš manje pa bar 1kg???...na početku stoje kile...ili čak se zna dobit kila...ali onda krenu dole [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] ......linolada i žlica [:zaljubljen] [:zaljubljen] ...jaooo,dugo to nisam prakticirala [:smije] .....prije sam puno više slatkog jela..a ništa,vidim da se mnogima pije...morat ćemo se naći i napit!!!....ali najbolje da se nađemo kod ely,i to za vikend!! [:smije] [:smije] .....
2015 03 21
ja popijem možda pola litre vode na dan [:sokiran] [:sokiran] ...nikad nisam žedna [:sokiran] ...mislim da bi pukla da moram popit 2-3litre na dan....ja imam istu kilažu već duže,ni gore..ni dole...
2015 03 21
ja se tjeram da popijem barem 3 litre vode dnevno - natočim si u litrenku i udri [:smije] [:smije] naravno da mi netko kaže da moram tri litre pive potuć dnevno to bi bilo puno lakše [:smije] [:smije] al šta ću, čistim se vodom [:ljut] a da mi nekad prisjedne...hjjooojjj....nisam ni ja žedna, al mi je smiješno da što više vode pijem to sam žednija - tijelo sve baca van [:smije] [:smije] i što treba i što ne treba [:smije] [:smije]
2015 03 21
p.s. ja sam pušač pa se nekako tješim da ovako bolje toksini izađu iz mene [:hihot] [:hihot]
2015 03 21
i ja sam pušač...ja pijem kad sam žedna..a to je rijetko [:sokiran] ...još kad bi jela samo kad sam gladna [:smije] [:smije] .......
2015 03 21
hahahahhahahhaha ja sam fina guza kad je hrana u pitanju....pa imam osjećaj da se debljam čisto i kad mislim o hrani [:smije] [:smije]
2015 03 21
a cure moje baš ste me nasmijale [:hihot] [:hihot] 3 litre joj tko bi toliko popio jedva se tiram bar litricu da nagnem. a da je radler bilo bi i meni puno lakše [:hihot] [:hihot] [:hihot] a za hranu neću ni komentirati isto mi je sama pomisao i kod mene kil gore [:place] [:place] [:place]
2015 03 21
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 79