Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK IPAK POSKUPIO !!!

Sva nagađanja glede poskupljenja tiska ipak su se obistinila! Tisak je poskupio svoje usluge slanja paketa od danas! Jutros sam došla predati paket, a teta kaže: Znate da je tisak poskupio? Kako sam obećala poslati paket, nisam htjela odustati od slanja, iako su sada ove cijene totalno nebulozne! Budući je bilo jako rano (6:30h) teta je ispunjavajući moje podatke ustanovila da još nisu u sustav unijeli nove cijene pa sam mali paket platila po staroj cijeni, ali to je bila slučajnost. Od danas su cijene za 5kn više od dosadašnjih! koverta - 15kn S paket - 20kn M paket - 25kn L plaket - 30 kn Eto, nažalost, nije prvotravanjska šala :@
2017 03 31
To je krađa,a ne poskupljenje...😬 ....još malo pa će mi se isplatiti busom na primopredaju u Zagreb pa usput na kavicu na Cvjetnom... 😱😱😱
2017 03 31
Eh... tako će na kraju korisnice Mojih krpica spasiti Agrokor ;)
2017 03 31
Mah, put u proprast... Mene je jučer frapiralo i što su im svi ledo sladoledi skuplji 50 lipa nego u dućanima. Ono, kornet 8,49 ]:)
2017 03 31
> NadaMihaljevic: > Eh... tako će na kraju korisnice Mojih krpica spasiti Agrokor ;) :'( :'( :'(
2017 03 31
> NadaMihaljevic: > Eh... tako će na kraju korisnice Mojih krpica spasiti Agrokor ;) Hahhaha, dobra! Skupi su, ali praktični tako da vjerujem da im neće to poskupljenje bitno ugroziti ovaj segment poslovanja. Imaš kutiju, nema gužvi, gotov si za 2 min.
2017 03 31
Mozda neće znatno. Ali osobno garantiram da dosta toga necu kopovati tu.. Prorjedila sam..tocnije svela skoro na 0 kupovinu odredenih artikala kako je i zadnji put poskupilo. Ne isplati mi se. Imam trgovine di je puno isplativije...nema pt..plus je novo i jos bude jeftinije.. Neka odjeća ok...ali ne sve.
2017 03 31
Ma najbolje ih je bojkotirat. Covik je zivia na vlastitom otoku, vozao se helikopterom, dica su mu imala kolekcije skupih auta, a sad bi mu mi tribali spasavat guzicu? Nek propadne, drugo nije ni zasluzio.
2017 03 31
Poskupljenje je od sutra..01.04. Teta na kiosku je zaboravila koji je datum tako da nisi imala "sreće" nego je danas jednostavno i dalje stara cijena. > FlyGirl5: > Sva nagađanja glede poskupljenja tiska ipak su se obistinila! Tisak je poskupio svoje usluge slanja paketa od danas! > Jutros sam došla predati paket, a teta kaže: Znate da je tisak poskupio? Kako sam obećala poslati paket, nisam htjela odustati od slanja, iako su sada ove cijene totalno nebulozne! Budući je bilo jako rano (6:30h) teta je ispunjavajući moje podatke ustanovila da još nisu u sustav unijeli nove cijene pa sam mali paket platila po staroj cijeni, ali to je bila slučajnost. Od danas su cijene za 5kn više od dosadašnjih! > koverta - 15kn > S paket - 20kn > M paket - 25kn > L plaket - 30 kn > Eto, nažalost, nije prvotravanjska šala :@
2017 03 31
Nema promjene cijena zasad na njihovoj stranici, nadam se da ne bude poskupilo..
2017 03 31
ma naravno da bude, meni teta na kiosku pokazala novi cjenik, rekla mi je da mali paket košta 20kn, ali vjerojatno će nove cijene ipak biti od sutra pa sam platila 15kn, očito ni ona nije dobro vidjela što piše. Poskupljuje sigurno!!
2017 03 31
> FlyGirl5: > ma naravno da bude, meni teta na kiosku pokazala novi cjenik, rekla mi je da mali paket košta 20kn, ali vjerojatno će nove cijene ipak biti od sutra pa sam platila 15kn, očito ni ona nije dobro vidjela što piše. Poskupljuje sigurno!! ma strašno :@
2017 03 31
Ja ću definitivno rađe slati i primati pošiljke Tiskom ma koliko koštalo. Poštu nikak ne volim, šaljem kad korisnica nema Tisak...i za cijenu oko slanja sam uvijek spremna na dogovor. A da je dosta, je...malo preveč.
2017 03 31
Frka 4dana a onda cete svi pisati "Saljem postom i Tiskom". Pa ostanite principijalne i saljite postom. Vidi ljudi šalju i dalje pa dize cijene. Moze mu se. Ajd se usprotivite vise al se i drzite toga, forsirajte postu. Da ima tko pametan i bar dio rasprostranjen kako je Tisak, vec bi uveo isto. Cista zarada.
2017 03 31
ja sad poslala 2 paketića cijena ista nije poskupilo
2017 03 31
1 2 3 4 5