Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Razgovor za posao , savjet molim

Pozvana sam na razgovor za posao . E sad, zanima me kad Vas pitaju pitanje tipa predstavite se ili nešto u tom smislu, pričate li isključivo stvari vezane uz školovanje i posao ili proširujete sa detaljima iz života ( djeca, muž i to..) ? Molim da mi se smijete na pitanju [:smije] [:hihot]
2015 08 29
Pa kad me pitaju kažem udana sam i imam troje djece i to je to.ne govorim o njima kako su lijepi, pametni i dobri. [:smijesi]
2015 08 30
Ja sam u postupku razvodu Da taj razvod spomenem ili da spomenem samo djecu?
2015 08 30
Nemoj spominjati razvod niti nikakve privatne stvari.
2015 08 30
Da nekako se bojim da ne ostavim dojam osobe s problemima.....
2015 08 30
Na to pitanje se odgovara, ime prezime, obrazovanje, kratki karijerni put, eventualno nešto na što si posebno ponosna, a sve jako kratko. Bitno je da budeš samouvjerena i elokventna, sam sadržaj ne. I nikakvi privatni djelovi tu ne spadaju..
2015 08 30
Ok, hvala cure.
2015 08 30
Nijednog ozbiljnog poslodavca ne zanima tvoj privatan zivot. Eventualno ce ga zanimati imas li djece u smislu racunanja na vjerojatnost odsustva s posla zbog djeteta. Kakav brak kakvi bakaraci pa nismo na plotu sa susedom mandom. Ne selis poslati poruku da si laprdalo niti da si problematican potencijal radnik jer si ne znas skusurat osob zivot. takodjer, ne hvali sebe i svoja postignuca, to salje instant poruku da si napuhanka bez pokrica. Nisam jednom cula provalu o 15godianjem iskustvu iz neke grane poslovanja. Ispostavilo se da osoba pod tim misli na br godina proveden studirajuci tu granu. Urnebesno. Cv govori za sebe a ti na razgovoru prosirujes dodat informacijama. Samo bez dizanja spomenika sebi. To je jeftin faul kalibra falite me moja usta kad niko drugi nece. I sretno!
2015 08 30
Hvala draga. Neznam kako će sve to proći, zapravo sam se i iznenadila kad su me pozvali. Imam popriličan br. godina, a brak je uzeo svoj danak u smislu smanjenog samopouzdanja i čini mi se premalo radnog iskustva ( u mirovinskom stažu).
2015 08 30
Sjecam se ;). Samo hrabro. Sve s mjerom i uz naglasenu itekakvu volju za radom. To je jedino sto trebas istaknuti. Entuzijazam i volju. Ne pokazuj nesigurnost ni pretjerano samopouzdanje. Uostalom, s dr strane su ljudi od krvi i mesa. I ti njih procjenjujes na tom razgovoru ne samo oni tebe. A radno iskustvo..neki biljeze puste godine toboznjeg iskustva, a panjevi su za cipele si zavezat. Nikakva garancija i ne osjecaj se lose. Da imala si pauzu dok je dijete bilo majusno splet okolnosti i bok..sad se vracas u igru.
2015 08 30
Hvala na ohrabrenju. [:sramezljiv]
2015 08 30
[:poljubac] javi mi kako je proslo..inbox [:sramezljiv]
2015 08 30
sretno [:smijesi] mene zanima kako se predstaviti na prvom razgovoru za posao ikad, tj. kada sam tek završila faks i nemam radnog iskustva? [:sramezljiv]
2015 08 30
ok, razvod se ne spominje, ali razvod ne znači da si ti problematična osoba nego da RJEŠAVAŠ PROBLEME :) skrećem pažnju da odjeća, nakit i frizura budu decentni, oni su u drugom planu, važno je da si opuštena, s mrvicom humora, ali samo mrvicom :) histerični smijeh, brbljavost, kao ni šutnja i panika, nisu stvari koje bi se trebale pojavljivati na razgovoru za posao [:smije]
2015 09 01
vanna, navedi ako si volontirala, možda ne bi bilo loše tražiti profesore ili osobe s kojima ste išta profesionalno radili kakvu preporuku? [:smije]
2015 09 01
1 2