Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Suhe smokve

Ima li tko domace, BEZ DODATNOG SECERA jer mi treba za dijabeticara... [:smijesi]
2015 09 05
Sorry, ali po kojem to principu suho voće nema šećera?
2015 09 05
Hahahahahah
2015 09 05
Suhe smokve su ti pune secera tako da ti nebi to preporucila....Svako suho voce ti je jako slatko....
2015 09 05
smokva bez šećera -svašta [:smije] [:place] [:smije] [:place]
2015 09 05
I ovo prvi put čujem... [:hihot]
2015 09 05
Ja bih rekla da je cura mislila da ne želi ušećerene smokve, ne da nema prirodnog šećera u sebi. Znam ljude koji su šećerili smokve pri sušenju da budu slađe...
2015 09 05
Moja mama bere i susi te plete u vjencice izmedu se umece lovorov list no moze naravno i ovako no ne seceri ih samo onako prirodno ih susi u drvenim kosarama
2015 09 05
Kako ste sve pametne, nevjerojatno. Onda trebate znati da je sve kupovno POSECERENO dodatno i da nije samo od sebe toliko slatko. Znan sta trazim jer trazim na preporuku doktora. Odite se pravit pametne na drugu temu. Lp
2015 09 06
Majo, kaže se, glupo, a živi. Sva krema Mesne se skupila da ti odgovori. I mene zanima ako netko ima, molim kakav inteligentan odgovor ili ponudu.
2015 09 06
majo ako ne želiš dodatan šećer... onda možeš kupiti od bilo koga tko ih priprema u domaćoj radinosti. originalan način sušenja ne zahtijeva bilo kakvo dodatno šećerenje.
2015 09 06
Ne radi se o izrugivanju već činjenici da bilo koje suho voće ima ogromne količine šećera i definitivno nije preporučljivo dijabetičarima. Jedino voće koje smiju jesti, i opet kontrolirane količine, su bobičasto i citrusno. Ni med nije preporučljiv, jedino stevija. Tko ti je dao savjet da dijabetičaru daš suho voće je isto kao da ti je rekao da smije jesti neograničeno bijeli kruh i tjesteninu. I taj zaslužuje ismijavanje. Znam da ima jako mnogo liječnika koji nemaju temeljno znanje o biokemijskim procesima i kažu smijete jesti sve, a pod cijenu da si stalno morate davati injekcije i to je zatvoreni krug. Treba riješiti uzrok, ne posljedicu.
2015 09 06
Da, baš sam i ja htjela pitati kako suho voće dijabetičaru. Moj tata i obojica djedova su dijabetičari, pa im je to strogo zabranjeno [:sokiran] A jedini med koji smiju jesti je kesten( ali neću 100% tvrditi da je taj, jedna vrsta je, no zaboravim uvijek koji), ali izbjegavaju sve medove. Čak i od voća jedu samo zelene jabuke, ne crvene koje su ekstra slatke...
2015 09 06
Nije za konzumiranje u velikim kolicinama, ali pomaze za drugu bolest, zato mi treba [:pospan]
2015 09 07