Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

voznja avionom

da ne pisem u detalje, dva puta sam sanjala da se srusio avion i on se zaista srusio sljedeci dan. znaci dva puta! drugi put je bio onaj kobni pad na relaciji Barcelona-Düs. ne mogu vam opisati kako sam se osjecala kad sam saznala da su svi ljudi poginuli, a ja sam to sanjala. Uzas :( To sam mozda sanjala jer sam putovala za dva dana nakon pada.. a prije toga sam razmisljala dali da do kölna putujem avionom ili busom. Avionom me naravno bilo strah pa sam s busom.. Eh sad.. vrijeme je da se vratim kuci ali odlucila sam se vratit s avionom . Dali je to pametna odluka?? Sto ako sam to sanjala i avion se srusi kad budem putovala? Ili mi to Bog daje neki znak da ne idem s avionom. Sto bi vi napravile na mom mjestu??? :((
2015 09 06
sjela u avion. ako je sudjeno sudjeno je
2015 09 06
Smatram kako je to samo strah,jer puno se toga događa u zadnje vrijeme.. Inače prema sanjarici značenje je strah od neuspjeha odnosno previsko postavljeni ciljevi. Nemoj se brinuti previše,samo češ se nervirati bzv,nemoj misliti o tome i jednostavno kreni. [:smijesi]
2015 09 06
Ja bih isla s avionom... Avion je inace najsigurnije prijevozno sredstvo.... Veca ti je vjerojatnost nesrece u autu, autobusu,.vlaku... To sto si sanjala mozda je samo igra podsvijesti, a sad si u paranoji pa te muce iracionalni strahovi.
2015 09 06
joooooj ja ne vjerujem u sudbinu.Mislim da je to amo strah i nervoza.Nemoj previše razmišljati o tome samo će biti gore.
2015 09 06
slažem se sa comestai nisam neki vjernik.U avionu si praktički najsigurnija...
2015 09 06
vjerujem u sudbinu, ali isto tako avion je najsigurniji. obožavam se voziti avionom [:smijesi] najduži let mi je bio 11 sati
2015 09 06
Savjetujem ti da sjedneš u avion i pobijediš taj neki strah...Zbog moje trenutne situacije putujem i do tri ili 4 puta godišnje kući u Hr. avionom, i natrag, znači duplo, i moram reći da se svaki put iznova suočavam sa strahom od mogućnosti da se nešto dogodi, naročito ako krenu turbulencije, ali taj strah je npr. jednak onome koji imam ako se vozim u katamaranu po jugu ili buri tj. velikim valovima...taj strah nam je urođen, ali moramo ga racionalizirati zar ne?...Kada putuješ avionom prvi puta dobro je popiti i nešto za smirenje, čisto da te neka panika ne blokira i nepotrebno ne iscrpi. na kraju krajeva, ako se nešto i dogodi, nema te za par sekundi, ništa strašno [:hihot] [:hihot] [:hihot]. I da, sanjaš nesreće pa makar znaš trebaš li propustiti let [:hihot] . Ako budeš opet sanjala, javi da znamo... [:kesi]
2015 09 06
ja sam se vozila vec 6 puta u avionu po oko 20 sati kad sam isla u australiju i eto ziva sam [:jezik] [:smije] [:smije]
2015 09 06
Ako si toliki trtaroš- odi busom. [:sramezljiv] Meni je avion zakon. Klapanje cestom po cca 12-14h ili 1h u zraku, biram ovo drugo [:kesi]
2015 09 06
I ja sam znala sanjati avion i imam malo strah od njega. Ali realno svi imamo strah od neceg sto nismo probali zar ne? Recimo ja sam imala strah od onih roller coastera [:smije] pa sam nekako pobijedila strah. Ja bi rado voljela putovati negdje s avionom, ako je suđeno suđeno je .To je sudbina. Nju promjenit nemoš.
2015 09 06
Sigurnije je i brže putovati avionom, a vjerujem da je i to doživljaj za cijeli život. Ne znam, probaj si razmisliti još jedanput.
2015 09 06