Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vaše mišljenje?

Trebala bih vaše mišljenje / savjet oko kupnje mobitela. Uzela bih si neki novi mob, ali da mu je cijena do 1000kn, možda do 1200kn. Ne bih dala više. Najbitnije mi je da ima dobru kameru, s blicom. A i ostale opcije su dobro došle, zanima me vaša preporuka , hvala [:poljubac]
2015 09 20
Mene isto zanima,da li iPhone i koji,ili samsung [:kesi]
2015 09 20
Bolji je svakako samsung,veća je lepeza proizvoda.
2015 09 20
Meni je svejedno koji je model, najvažnija mi je kamera, da slike budu oštre i dosta dobre, ali i cijenom da ne prelazi više od 100 ili 1200kn. Eto cure dajte neki prijedlog [:sramezljiv]
2015 09 20
Nokia lumia 530 ti je ok,ako ti me smetaju windowsi.dode ti 700 kn
2015 09 20
Andrea hvala na linku, ali neam aktiviran profil na bug.hr [:tuzan] pa evo za početak tu pitam, ako koja korisnica može preporučiti neki ženski mob sa super kamerom. Ako ništa, potražit ću još po netu onda druge preporuke. A kupila bih kod nas od Tele 2 mreže neki mob, bez naručivanja. [:sramezljiv]
2015 09 20
Ja sam prije godinu dana kupila vivax smart fly x50 i nemam nijedne zamjerke, kit-kat android, kamera 8.0 mp, prednja 2.0 mp, slike savrsene, ima blic, auto fokus, punoooo memorije za razne aplikacije, podrzava 2 kartice i slobodan za bilo koju mrezu.. uz njega dode naljepnica za ekran da se ne izgrebe, crna i bijela maskica i prozirna silikonska maska da se ne razbije.. baterija traje dosta, na njemu dodu osnovne stvari, sat, alarm, kalendar i sl (kao i svaki mob) te jos neke aplikacije npr youtube, facebook, google, gmail i sl a ostalo sve sto zelis nades u trgovini i skines :) Jedino je malo velik, mozda ti to bude mana ako ne volis velike mobitele [:jezik] Sve u svemu, platila sam ga 1100 kn i meni je odlican [:zaljubljen]
2015 09 21
Sony experija.... Ove nove experije su mi extra,imaš više modela... Eto
2015 09 21
Definitivno Samsung galaxy prime core ZTE,ja sam danima sve pregledavala i uspoređivala na gsm areni i ovaj je najbolji u tom rangu,kosta 999 kuna ;)
2015 09 21
Sony...pogledaj starije modele, ja sam svog platila oko 150 eura..prezadovoljna...
2015 09 21
Ja ti preporucam nokiu lumiu, bez obzira na windowse,odlican omjer cijene i kvalitete.. Nije mi se nikad dogodilo da mi steka kao samsung koji je i 3x skuplji.. Ove nove microsoft lumie su i pristupacnije cijenom pa si pogledaj :)
2015 09 21
Lumia rules :)
2015 09 21
ja imam Samsung galaxy Grand neo, prezadovoljna, cijena je oko 1100-1200kuna, nemam nijedne zamjereke :) kamera odlična i sve ostalo :) 5,01" ekran :) [:smijesi]
2015 09 21
Ja sam imala iphone 4s i sad imam samsung galaxy alphu. Razlika je ogromna, samsung mi već sada šteka i stalno blokira. Iphone je bio stvarno dobar mobitel i imao je super kameru. Tako da ako ti nije važno da je nov, nećeš pogriješiti s iphonom. [:smijesi]
2015 09 21
nokia lumia 920
2015 09 21
1 2