Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Trgovina na malo Konjščinska Dubrava

Molim cure koje su iz Dubrave tj. Zagreba da li u Konjščinskoj postoje trgovine za maloprodaju? Dok sam ja studirala tamo se moglo kupiti mnogo toga pojedinačno, kako je sada. Ako zna netko , molim da mi se javi u inbox. [:sramezljiv] [:smijesi]
2015 10 01
Ima ih još uvijek, iako ne toliko kao prije. A i pitanje je kojih godina si sutdirala [:smije]
2015 10 01
ha,ha...davnih, ali je kolegica studirala prije 3 godine i donosila izvanredne stvari [:hihot]
2015 10 01
Ima ..prvi dućan s lijeve strane ..super roba ... [:smijesi] bila ja u subotu
2015 10 01
Hvala cure, nadam se da su cijene ipak povoljnije u odnosu na velike trgovačke centre...baš mi treba više raznih artikla za jesen-zimu.. [:smijesi]
2015 10 01
Nažalost za cijene ne znam,nisam bila godinama, ali po onom što sam vidjela od kolegice prije tri godine , pogotovo torbice koje je imala, mogu reći da sam joj zavidjela.. [:place] [:sramezljiv]
2015 10 01
Ima taj prvi dućan s lijeve strane. Ispred ulaza su stepenice na kojima je izložena roba na lutkama. Iz osobnog iskustva ti mogu reć da imaju odličnu robu i velik izbor, doduše imaju samo odjeću, ne i modne dodatke. Što se tiče cijena povoljniji su nego dućani u trgovačkim centrima, a sve je to na kraju krajeva vrlo slično [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 10 01
Kak slično? Pa trgovine tamo nabavljaju svoju robu za maloprodaju u dućanima, dakle isto je. [:smije]
2015 10 01
Cure, nisam pitala , a ima li tamo i muške robice , ako ste kojim slučajem uočile? [:smijesi]
2015 10 01
čao,kdje je na dubravi veleprodaja?
2016 12 15