Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Sta obuci na noge?!?! :S

Imam crnu clutch :) A sta da radim. Nemam love da kupujem. A nisam dugo nikud isla. Imam crne salonke al mi to nije ugodno po dvoristu kod mlade za nositi :/
2015 10 04
ne, ne govorim ti da kupujes, naravno! nego ja bi ona rade ove crne gleznjace jer su barem zimske i bit ce ti udobne, nego balerinke..
2015 10 04
super ako imaš crnu torbicu (clutch), onda po meni to paše (crna haljina, crna torbica i crne balerinke sa šarenim detaljima da unesu mrvu boje) [:smijesi] to što će ti biti malo hladno čovjek pretrpi, sumnjam i da je slavlje i samo vjenčanje na otvorenom tako da nemaš brige [:smijesi] u sali je ionako odvratno vruće uvijek [:hihot]
2015 10 04
Znaci pasu balerinke uz bez baloner. I ostalo nek je crno..:) Zelim da mi bude udobno kad dodjem u dvoriste. A ne da nabadam po travi u salonkama :D A opet zelim dobro da izgledam :/
2015 10 04
Onda si ok s haljinom, balerinkama , clutch i baloner. Ionako nakon 2,3 nitko više neće gledati što ti je na nogama. [:smijesi]
2015 10 04
Dobro su cure rekle,ove čizme bi malo preteško sjele na haljinicu.Ali možeš doći u njima pa se u sali preobuti u nešto lakše.
2015 10 04
Stikleeee pune pete svaka budala zna u njima hodat
2015 10 04
Cipele neke ili na punu petu ili ravne neke elegantnije, nikako ove koje si mislila. Ne moras imati visoku petu...
2015 10 04
@antonia03, ne slažem se s tobom da svatko u cipelama na visoku petu zna hodati jer evo ja sam primjer da NE ZNA i ne volim to nositi jer se ne osjećam udobno i ugodno na visokim petama [:pospan]
2015 10 04
1 2