Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

MARKAN ANA - Prevarantica sa velikim slovom P

Trenutno operira sa profila Sloonica ... a donedavno je bila na profilu Niccal ...ja sam jedna od prevarenih i zaista ne mogu, a i ne znam kako da se sama izborim za povrat mojih novaca .Djevojka ima račun u PBZ banci, a uz račun, napisala bih i sve njene podatke kad bih znala da se to smije na forumu ( da upozorim sve eventualne, buduće njene kupce ) . Do sad sam kontaktirala 5 - 6 žena koje je ista prevarila i saznala da ne posluje samo na Krpicama, već i na Njuškalu . Pa šta ja onda želim ? Želim da mi se javi netko ...itko ... ko je redovnim i zakonskim putem vratio svoj novac od neke prevarantice sa neta ...dakle, ne trebaju mi ideje, nego konkretan savjet ? ...molim vas ... P.S. ...molim da se na temu jave i sve osobe prevarene od Markan Ane ...hvala ...
2015 10 21
Za kolko para si ti "ostecena"?
2015 10 21
Link-ovi profila molim vas
2015 10 21
...235 kuna ...točno u lipu ...
2015 10 21
...već je tamo navedena ...ajde je ti nađi na 2456 stranica ...ovako je glavni lik teme ...
2015 10 21
Većina prevarenih se udruži pa harači na profilima (ako ih lopovica ima) na društvenim mrežama, telefoni-mobiteli, obitelj-rodbina....svi se ovu dok se lova ne vrati. Ili se ide na kućnu adresu ako je blizu.
2015 10 21
Ovako legalno bojim se ne da nema nacina..al ilegalno padaju mi nacini..ja sam dvaput tako uspila povratiti ,2x 300 kn
2015 10 21
Legalno samo privatna tužba. Možete se udružiti i podnijeti grupnu tužbu zbog podijele troškova. Više o tome pitati odvjetnika. Nema oko tih stvari nekih mudrosti. [:tuzan]
2015 10 21
...da je blizu, već bih joj bila na vratima ...ovako sam bar nekoga upozorila ...al već vidim da to neće potrajati [:tuzan]
2015 10 21
već je navedena u temi crna lista... i nije blokirana ?? [:ljut] NinnaG jesi potpisala peticiju za smjenu admina na krpicama??
2015 10 21
To je strah pojedinki od ostavljanja negativnih da im slučajno ne bi "pala" osvetnička...ma je [:vrti]
2015 10 21
...ma ti si harpo snalažljiva ...ja nisam ...vidi se iz priloženog [:smijesi]
2015 10 21
harpo ma povraća mi se više na ovakve teme varalica na svakom ćošku....a sve s našim blagoslovom !!!!!! [:ljut]
2015 10 21
Taman sam htjela linkati isto. Čas posla je ugooglat ime i prezime ili IBAN kad ga dobijemo [:sramezljiv]
2015 10 21
...no i kaj sad ? ...ispala sam magarac ...daj me sad još i kamenujte [:jezik]
2015 10 21
1 2 3 4 5 ... 8