Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje

kad sam to rekla svom pedijatru on je reko "ma glupost, pa i ja sam svoju djecu cijepio" a kad sam ga trazila da mi potpise da mi dijete nece dobit nikakve teze nuspojave, to je odbio
2015 11 11
zena koja je zdrastveni radnik, u bolnici na pedijatriji isto je protivnik cijepljenja. i o razlozima je napisala pravu kobasu.
2015 11 11
Stvar je u tome da ja sa svojim stavom mogu jedino platit novčanu kaznu ili završit u zatvoru ili ostat bez djece. Gdje su uopće u medijima Nataša Škaričić,dr. Sladoljev......nevidljivi su.... Još jedno pitanje imam za pristaše cijepljenja. -Objasnite mi zašto se djeca ne cijepe dok imaju prehladu i slično jer tad postoji rizik od komplikacija,dok u isto vrijeme zdravom djetetu šiknu 5 opakih bolesti u isto vrijeme???
2015 11 11
Nena56 vrlo ste naivni [:smijesi] . Teorija i praksa razlikuju se koliko istina od neistine, otprilike. Nemate nikakvog iskustva u materiji o kojoj raspravljamo pa nemojte patronizirati. Ne mislim da sam žrtva i da su svi protiv mene, ne bagatelizirajte diskusiju demagogijom [:pospan] Godinama se natežem s naopakim sustavom, ali eto, uvijek postoji način gdje ima volje - s obzirom da imam dvojno državljanstvo pronašla sam rupu u zakonu kroz koju sam se mogla provući. No, to ne riješava problem respektabilne mase roditelja koji misle kao i ja, a nemaju tu mogućnost izvrdavanja prevaziđenog, krutog i nepravičnog zakona. u jednom postu govorite o tome kako vam se neki hrvatski zakoni ne sviđaju, ali ih se držite jer tu živite, a u drugom me nagovarate na borbu [:smije] Nemate pojma o meni, mojim borbama i okršajima, pa nemojte biti bezobrazni i prozivati me za 'samo negodovanje, prigovaranje i kukanje', to je neprilično. Ovo je izmjena mišljenja i stavova, a vi se u tome ne snalazite baš najbolje.
2015 11 11
moja deca su godisnje 2x bolesna tu racunam i smrcanje i kasljanje ospice su dobila i deca koja su cjepljena- razlika je sto su se cijepljena djeca sporije oporavljala radije cu platit 2000kn kaznu nego trovat djete
2015 11 11
andrea,jako mi je žao svakog ko strada na ovaj način i žao mi je.Jedino mi je drago da si to tu javno iznijela. Također mi je žao što nisam na face-u. Anita Petek čiji video je bio moj prvi susret s nekim činjenicama govori o strašnim oštećenjima mozga.Prestrašno.
2015 11 11
Gdje siiii, Andrejče, baš sam se pitala [:kesi] ?! Pa, kad se već pita - Nataša Škaričić je na putu k' meni [:zaljubljen]
2015 11 11
ma jojjj izbacilo me ono kokodakanje iz takta zadnja da dana
2015 11 11
kasnim s odgovorima,trčala sam tamo-vamo dok nisu sve tri legle spavat. I ja bih rado platila 2 000kn.Ali me brine što se država ni tu ne zaustavlja. Prema zakonu,mi smo prijetnja cijepljenoj naciji.Pa to samo govori u prilog tomu da i onaj tko je cijepljen nije od ničega zaštićen! Ima li ovde grama mozga????
2015 11 11
gita,....na putu k meni...?
2015 11 11
Jep [:smijesi] . Moja draaaaaga prijateljica oduvijek [:zaljubljen]
2015 11 11
Andrejče, što se događalo zadnja dva dana da te izneredilo [:sokiran] ? Nisam ni u toku, ni u tijeku, a kako mi se čini - i bolje [:smije]
2015 11 11
samo trebas statistiku skupit i predstavit onom ko ti prigovara. ti kao roditel si duzna stitit svoje dijete isto
2015 11 11
ifka se ratila i atak na nju
2015 11 11
IIvančica [:sokiran] ! Jupiiiiiiiiii [:zaljubljen] ! Sutra ćeš mi ispričati tko ju je atakirao, sad jurim na trening [:poljubac]
2015 11 11
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 13