Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Torta-recept

ma može i tak, obavezno manje mlijeka u puding neg piše u vrečici da ne bi sve opalo kad se iz kalupa izvadi
2015 11 14
Hvala Vam punooo, idem sad ja to pokusati pa se nadam da ce na nesto liciti:))) [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 14
sretno [:poljubac] [:poljubac] ak ne uspije, sve u čaše, gore zavijutak šlaga i neke dekor mrvice i da vidiš deserta [:jezik]
2015 11 14
Hvalaaaaa [:poljubac] [:poljubac] treba mi srece hehe
2015 11 14
Ne znam jel kasno, ali ako ti i ispadne visok biskvit prerezi ga na dva ili tri djela. Ako radis tamni biskvit onda napravi cokoladni ganache. To ti je skroz jednostavno. A radis li zuti, onda slasticarsku kremu. I ja bi tada i neko voce umjesala u kremu tipa ananas ili breskve iz kompota.
2015 11 14
upravo mi se biskvit pece i morat cu ga da rezati visok je al nema veze, a slasticarska krema nemam pojma sta je kao ni taj cokoladni hehhe.. kao sto rekoh nisam bas za kolace
2015 11 14
A zato sam ti napisala nazive da moa proguglat :) Ganache je kad slatko vrhnje za slag zagrijes do vrenja i onda umjesas komadice cokolade za kuhanje. Omjere nadji na netu. Kad se ohladi izradi sa mikserom. A slasticarska je krema od vanilije kuhana jaja, secer, brasno, ko za krempite
2015 11 14
Hvalaaa Vam svima, ispalo je dobro, ne super al dobro je dovoljno, ugl ukusno je bilo tako da mozemo zanemariti ostalo i punoo vam hvala [:poljubac]
2015 11 15
1 2