Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Roses Fashion Outlet ulovi

Evo cure, nisam našla ovakvu temu pa ju otvaram. Koliko ste oduševljene Roses Fashion Outletom? Bila sam prije par dana i... - onako....ima i ulova, ali ima i nekih stvarčica koje se ne isplate. Mogu pohvaliti Nike - ja uzela Nike WMNS LITE2 model za 197 kn i svom muškarcu AirJordan za 297 kn. Nisam imala baš puno vremena, ali sam isto tako naletjela na UGG čizme za 500 kn na žalost prevelike [:place] - ali primjećujem da je ta cijena ovdje na MK zastupljena i za fake UGGsice, tako da preporučam ROSES
2015 11 19
Nike se super isplati! Potvrđujem također! :) XYZ i neke slične trgovine- pa cijene su gotovo jednake kao i u Areni, barem ono na što sam ja ciljala.
2015 11 19
Jesi li možda provjeravala satove? Meni je mama bila i reče da nije baš bila Extra oduševljena i da je pola trgovina prazno tj da je neiskorištenog prostora masa. jesi li nakit provjeravala? :D
2015 11 19
Da, dosta ih se i zatvorilo otkad sam bila zadnji put, u proljeće nekad. Nisam satove, ako se mene pita. :D
2015 11 19
da i ja u nike prođem uvijek suuper... kupila torbu u nike-u za 80 kn a u zg u dućanima je bar 300 kn .... tenisice 250 kn... šogi tenisice 150kn... to se stvarno isplati što se tiče nike-a. a recimo dućan tommy hilfiger ima ogromne cijene kao i u dučanima u zg.
2015 11 19
Jesi li bila u Calzedoniji? Zanima me jel imaju push up čarape, zimske, debele od 100 dena.
2015 11 19
Nemaju push up, samo obicne najlonke :) jA san bila prosli vikend...kupila u Sportini jaknu za 200 kn, bila je 799 :D :D :D
2015 11 19
hej a kakav je izbor ugg, dali su sve snižene ili?
2015 11 19
Ono što sam ja od UGG vidjela bilo je sniženo. čak su imali 2 para UGG espadrila mislim za 30 ili 50 kn. broj 36, ali su mi bile male :( satove i nakit nisam gledala. U sportini sam još kupila sako za 49 kn. Što se trgovina tiče, kupovala bih u Shoosteru, Reeboku, Adidasu, Nike-u, Timberlandu, Ugg i eventualno Sportini. Ostalo mi se nije baš činilo kao neki ulov. Calzedonija mi se činila skupa u odnosu na njihov outlet u Varaždinu.
2015 11 19
valeera kad si kupovala air jordan davno il? muž isto pati za tim tenisicama a uvijek mu preskupe a ovo je odlična cijena ...
2015 11 19
koji je to dućan u kojem ima uggsica?
2015 11 19
Ovu subotu ima ih još brdo, pokušati ću naći sliku modela na netu - onih koje je on kupio, a ima još 3 različita modela uz ove
2015 11 19
Uggsice imaš u XYZ i u Karli ja mislim, ali nasuprot XYZ odmah do Calzedonije čini mi se + ima i u Shoe Box-u
2015 11 19
predivne suu.. muž će poludjeti, mislim da ćemo odmah danas po njih, hvala Valeera :)
2015 11 19
Bus vozi samo preko vikenda?
2015 11 19
1 2