Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne razumijem...

Pročitala sam onaj tekst o tome zašto mi je možda obrisan artikal...Shvaćam da su mi obrisane kutijice jer nema kategorija za njih...Al zašto mi je obrisano ostalo?? Naušnice,nakit za glavu,tj.kosu??Zato što su prodane?Pa većina stavlja oznaku prodanu,rijetko tko briše prodane artikle... Ne kužim...
2013 03 28
Ispričavam se na off-topicu ali svako put kad vidim ovakvu temu 'ne razumijem', pomislim sama sa sobom 'ma šta tebi sad nije jasno'.. [:smije] On topic: ovde su kriteriji varijabilni ko hrvatski zakoni. [:smije]
2013 03 28
[:hihot] [:hihot]
2013 03 28
Pa što te zamara da je obrisan ako je već bio prodan ?! Ja sve što prodam odmah brišem .. ide mi na živce gužva u dućanu [:smijesi]
2013 03 28
Ja sam htjela ostavljati prodane jer ne prodajem robu nego pravim nakit itd.,pa da ljudi vide i to što je prodano,jer pravim i po narudžbi...Tj.mogu ponoviti ono što je prodano...
2013 03 28
nakon par tjedana ti se brisu prodani. jednostavno onda nemoj stavljati oznaku prodano [:smijesi]
2013 03 28
Ako se smijem uključiti.. [:hihot] Isto izrađujem nakit- i ono što nije unikatno, ne označavam prodanim (ukoliko imam repromaterijala za isti).. tako da, ovo ti je škola za ubuduće [:jezik]
2013 03 28
ok,hvala..mičem odmah oznake [:smijesi]
2013 03 28
meni se obrisale stvari i koje nisu prodane [:sokiran]
2013 03 28
ja mislim da ona jednostavno brise sta stigne jer ne stigne sve.
2013 03 29
Ja sam sad toliko bijesna da je to za nepovjerovati! I stvarno bih o njoj sad mogla napisati svakakve ružne riječi, ali ostajem "dama", kako ona kaže, pa neću. Obrisala mi je artikl koji je imao preko 1000 pogleda i koji su 50ak osoba stavile u omiljene! Slike su bile moje, artikl je bio odmah dostupan, postoji kategorija za artikl, slike nisu bile mutne, prljave i štatijaznam što sve ne, ali NE, ona ga je obrisala! Bitno da ne briše one slike s neta, kolaže i prevarantice!!!! Stvarno JADNO. FUJ. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 03 29