Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pliz vratite broj pogleda

Ako dovoljno puta zamolimo, možda nam i vrate to... I zaista je odlična bila opcija statistika po artiklima kako je koji pregledan. Ako je još uvijek do nadogradnje stranice, sve štima, ali samo da nas ne zaboravite :) [:smijesi] [:smijesi]
2015 11 26
i smajlice su nam uzeli.....toliko o poboljšanju stranice, ups pogorsanju :D
2015 11 26
potpisujem
2015 11 26
Ebo poglede kad ne mogu ni artikle uploudat :roaaar:
2015 11 26
Potpisujem i ja! Ali treba tu puno toga vratiti i popraviti...
2015 11 26
potpisujem
2015 11 26
a tu i tamo nešto i prođe kod uploadanja... nadam se da će se ubrzo sve srediti. Nego, znate kaj sam još primijetila... ponekad mi poruke uopće ne prikaže da su došle, nego tek kad kliknem na razgovore. je li i vama tako? Znači ne na prvi razgovor, nego kad se dopisujem pa mi ne pokaže da je nova poruka stigla
2015 11 26
Da i meni poruka nebude poslana moram ponekad i vise puta vratiti i kliknuti da ode.. a sto se tice pogleda nitko mi nista nije pogledao :D :D :D
2015 11 26
Sad ne vreban koliko ih je pogledalo artikal hh
2015 11 26
Bilo bi super kada bi se vratio u uvid koliko je koji artikl imao pregleda, još nešto, već drugi dan ne mogu postaviti nove artikle, jel li to samo kod mene ili.....
2015 11 26
A za kaj ti treba statistika te vrste? Nije li najbolji pokazatelj gledanosti i trazenosti upit koji rezultira prodajom? Plus, s brojem pregleda se lako manipulira. Neke su danonocno stiskale f5 na vlastite oglase.
2015 11 26
Čisto iz radoznalosti. Ali da ja i milijun puta stisnem f5, s istog računala će biti registriran samo jedan pogled. Sto posto je tako
2015 11 26
Sto posto ti je jedino da pogledi vec jako dugo ne funkcioniraju uopce. I u krivu si. Neke su se vrtile po naslovnici upravo zahvaljujuci danonocnom lupanju po f5.
2015 11 26
kako god bilo, fora mi je bila ta opcija. Ali slažem se s tobom, ako prije to nije funkcioniralo kak spada, onda je bezveze. a ako si u pravu ovo za f5 i danonoćno lupanje po tastaturi, reći su samo: girls get a life!
2015 11 26
A kak sad dođu na naslovnicu kad nema pogleda ( zbunjen:))!!? Ja bi smajliće;)))
2015 11 26
1 2 3