Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Darovi-Christmas time.

Da li se darivate ove godine u obitelji i društvu? Što ste planirali? Simbolično ili nesto malo skuplje? Kakve ideje imate? Znam sve da je bit u zblizavanju,druzenju ne u darovima ali isto se svi darivaju .. [:smijesi]
2015 12 06
darujem,ali sitnice.Frendici koja je vani šaljem dreamcatcher,drugoj ću sitnicu kupiti s ostalima se nisam nikad darivala.Roditeljima i bratu svakom po čokoladu(malo "bolju" lindt ili sl.)+možda neka sitnica.Nećakinji ću kupiti našto kaj je sama tražila. još kupim/o ujaku jer mu je rođendan na božić nešto,baki(piđama,šlape),a ujni i sestričnama,bratiću čokolade,kavu i "božićnicu"(jabuka).
2015 12 06
iz godine u godinu pokloni su sve manji i jeftiniji a i krug osoba za darivanje se drastično smanjio i svelo se samo na djecu :(
2015 12 06
Ove godine pokloni idu samo klincima, mi 'matori' smo se dogovorili razmjeniti omiljene cokolade. Nema se vise para ko prije, tj.ima. se, ali cijene su bolesno porasle, no o tome nekom drugom prilikom.
2015 12 06
Poklanjam samo najbližima i nekad me to stvarno izluđuje, svakom bi htjela kupiti i po par stvari, od onoga sto voli i što ja mislim da bi im se svidjelo.. Onda shvatim da mi je to sve puno novaca kojeg ionako nemam pa se sve svede na čokoladu, knjigu, čarape, đemper, neki kozmetički komplet i sl. Ionako je najbitnije da je od srca :-) Počela sam izrađivati kuglice za bor od stiropora ukrašene salvetnom tehnikom i mislim da je to lijep poklon koji će ostati za uspomenu...
2015 12 06