Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Poklanjanje odjeće

Pozdrav svima, znate li možda u koju udrugu bi mogla odnijeti robu koju više ne nosim a u dobrom je stanju? Caritas isključen jer sam s njima imala grozno iskustvo.
2015 12 09
To sam vidjela ali mi je sumnjivo jer vidim da se ponavljaju mailovi s raznih lokacija. Evo samo tu kada otvoriš je maja1715 iz krapine i iz bjelovara... Ne znam jel oni to provjeravaju uopće..
2015 12 09
E zaista ne znam, čula sam za to pa reko možda pronađeš nešto. Možda je ipak najbolje malo se raspitati u svojoj okolini, sigurno ima ljudi kojima je potrebno, osobito sad kad je zima :D
2015 12 09
Imaš pravo, barem će tako doći u prave ruke...
2015 12 09
Ali ako slučajno netko zan i neku udrugu, to bi bilo super..
2015 12 09
Kod nas draga ima kontenjer za robu/od caritasa/i to je stvarno pametna stvar!ja sam već x puta ostavljala i vidim da ljudi stalni ostavljaju jer je skoro pa uvijek pun!
2015 12 09
Udruga Mali zmaj.
2015 12 09
pokloni nekom ovdje kome treba..samo nek plati ptt
2015 12 09
U udrugu Mali Zmaj a imaš i na fejsu Fb humanitarci, tamo baš provjeravaju kome ide roba.
2015 12 10
Imam ja prijateljicu s troje male djece koja je dosta loseg imovinskog stanja i uvijek je jadna obucena u musku odjecu...ja kad mogu joj tu i tamo isto nesto dam sta vise ne nosim pa ako oces javi mi se u inbox mislm da bi joj dobro dosla svaka pomoc. Lp
2015 12 10