Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dan treci nagradne igre :)

Dan treci nagradne igre...u opisu o meni detalji :) Posto na jucerasnje pitanje nije bilo tocnog odgovora, isto se postavlja i danas ali da se ne bi oduzilo na jos jedan dan...ukoliko ni danas ne bude tocnog odgovora nagraditi cu najblizi :)
2015 12 19
163,5 cm
2015 12 19
177cm :D
2015 12 19
167 cm
2015 12 19
hoce li se javno objavit pobjednika ili privatno u inbox?
2015 12 20
Ej cure...hvala vam na sudjelovanju...zaboravila sam ovdje naglasiti da se odgovori salju u inbox..sorry...svakako biste bile blizu :P Moja malenkost ima caj 183cm :) Igra je zavrsena a ja sam odlucila nagraditi 3 cure koje su bile najblize! I cestitam im! Bilo je bas zabavno ovih dana igrati se ovako i veseljm se buducim prilikama ali i ohrabrujem druge korisnice da urade isto :*
2015 12 20
hahaha, znam da nagradna igra način privlačenja pažnje, ali BOŽESAČUVAJ me ovako organiziranih igara. U ovom slučaju mi je jasno zašto je odaziv tako velik. smijeh od uha do uha, hahahahaha Ne znam sto je zabavno u privatno organiziranim igrama . Inače, mila, nagradne igre trebaju biti transparentne , a ne delat bedake od ljudi. pusa , bok :)
2015 12 21
Draga Nomad..sada mi je zao sa sam izbrisala prve dvije teme o nagradnim igrama pa bi ti vjerojatno bilo jasnije... Takoder mi je zao ako mislis da radim bedake od cura jer je to potpuno pogresno misljenje...ipak, shvacam da u ovom moru svega i svacega na krpicama si u startu skepticna kada netko zaista pokusa uraditi nesto lijepo za druge :) Ovo je inace prva nagradna igra koju sam organizirala i nagradila sam cak vise cura od planiranog u pocetku...eto, mozda ti i one odgovore na ovu temu kada im stignu pokloni :D Slazem se s tobom u tom da sam igru trebala organizirati javno na forumu, to sam skontala kada je cura nakon mene otvorila temu sa igrom...ali eto posto je bila prva onda mi je ovako palo na pamet prvo... Sljedeci put ce svakako biti preko foruma jer je i meni to puno jednostavnije :D i nadam se da ces opet sudjelovati ;) Pozdrav :)
2015 12 21