Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinejđžerice i mjenjanje partnera

Sviđa mi se jedna cura par puta smo pričali čini se simpatična,draga osoba,lijepa naravno...uglavnom koga god upitam za nju hvale je,isto tako sam čuo da je sa 15 godina bila već sa jednim likom od 15 do 17 godine ja mislim da je s njim bila,onda su prekinuli,čuo sam od još jedne druge osobe da je sa još nekim likom bila visokim nabildanim,od treće osobe sam čuo da je sa nekim smotanim bila,od četvrte osobe da se viđa sa kolegom sa posla...jeli to malo previše ipak joj je 19 godina ? kad god upitam nekog bila s ovim bila s onim...jeli ok to šta je već sa 15 godina imala tipa ? Koliko vidim ona dosta voli muško društvo stalno se po fejsu slika zagrljena sa dečkima kao frendovi joj ali fino ona nasloni glavu na njihova prsa i ramena,stavi svoju glavu na njihove glave i tako se slikaju...dali pretjerujem ili je možda ona pretjerala sa muškarcima ? Inače ona studira u Rijeci ali je iz dalmacije iz istog smo grada i vjerojatno sad dolazi za praznike pa se mislim šta da radim s njom skroz je draga i lijepa i nikad mi se niti jedna nije toliko svidila .
2015 12 20
vjezbom do iskustva
2015 12 20
Da, draga je tebi i svima ostalima. Baš super! I onda se muškarci čude kada ih neka ženska sj**e i misle si kako su oni preposebni pa da će se radi njih promijeniti. Tužna vijest - neće! I ja sam stvarno voljela svog bivšeg, koji je bio kretenčina (i još uvijek je) pa nisam ostala s njim. A ovo za ljepotu uopće neću komentirati.
2015 12 20
haaaaaahaahaahaah ko je iza ovog trola?
2015 12 20
> AndreaKod: > vjezbom do iskustva Jebeš takvo iskustvo kod cure od 19 godina
2015 12 20
> Maja21: > Da, draga je tebi i svima ostalima. Baš super! I onda se muškarci čude kada ih neka ženska sj**e i misle si kako su oni preposebni pa da će se radi njih promijeniti. Tužna vijest - neće! I ja sam stvarno voljela svog bivšeg, koji je bio kretenčina (i još uvijek je) pa nisam ostala s njim. A ovo za ljepotu uopće neću komentirati. Pa izgleda draga i kulturna kao dobrica uvjek se smješka onako slatko i svi kažu da je super cura...
2015 12 20
> IvanaHercegovac: > Ko god da je, nema zivot kao ni mi:D Imam život : izlazim s društvom,imam hobije,treniram,tu i tamo radim...itd ako ti nemaš život nemora značit da ga nitko nema na ovom forumu
2015 12 20
vjerovatno su ti koji su pricali bili s njima u sobi/autu pa znaju s kim je bila a kim ne
2015 12 20
vecinom te sta se svima smjeskaju, iza tog smjeska skrivaju sve i svasta. naravno da je simpa ako je netko uvijek hepi ali ja mislim da je veliki problem ako je jedna osoba svima draga i da je to samo znak da nesto sa njom ne valja. 100 ljudi 100 cudi a mala sve svida bas svakom? hmm
2015 12 20
> IvanaHercegovac: > Koga god pitas svi znaju s kim je bila i super je jos uz to hahaha, a eto zasto je super:D Pa gradić je malen i svak sve zna...
2015 12 20
Pa ti pitaj nju a ne njih, i sam procijeni kad imas iskustva ee.
2015 12 20
> AndreaKod: > vjerovatno su ti koji su pricali bili s njima u sobi/autu pa znaju s kim je bila a kim ne Pa brate mili eto jedna moja frendica je bila na istom partiju na kojem je i ta " moja " mala bila...vidila je sa tim likom tad je 16 godina imala i žvalili su ...moja frendica ih vidila na svoje oči nije im svijeću morala držat da bi znala kako su skupa,ko šta sam rekao rječ je o maloj sredini i sve se zna .
2015 12 20
dobar mi naslov "tinejđerice"hehehhe
2015 12 20
> Ivona171: > vecinom te sta se svima smjeskaju, iza tog smjeska skrivaju sve i svasta. naravno da je simpa ako je netko uvijek hepi ali ja mislim da je veliki problem ako je jedna osoba svima draga i da je to samo znak da nesto sa njom ne valja. 100 ljudi 100 cudi a mala sve svida bas svakom? hmm Možda si u pravu a možda nisi u svakom slučaju zanimljiv komentar...pa čudna jest malo...sa mnom uživo sve ok,javi se uvjek prva kad se sretnemo,pita kako sam,ja kontam imam šanse i malo je preko fejsa kontaktiram ona ništa od 5 poruka na 2 odgovori sve preko volje nekako i niti zahtjev ne prihvati za prijateljstvo ko mumija...a uživo ima osjećaj da je zažvalim nebi se uzmaknula koliko je umiljata .
2015 12 20
> IvanaHercegovac: > Pa ti pitaj nju a ne njih, i sam procijeni kad imas iskustva ee. Šta da je pitam ja koji joj nisam ništa još...čuj jeli istina da si se ti već sa 15 godina sexala i koliko si ih zapravo imala ?
2015 12 20
1 2 3 4 5 ... 8