Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

doputiti gay brakove u HR- da ili ne??

Dali bi trebalo zakonom dopustiti gay brakove, i što uopće mislite o tome?? Dali vas to mući, smeta ili vam je svejedno... dali podržavate to ili ste protiv... Malo da vidimo naše poglede na sve to ;)
2015 12 24
Jep. Kako ćemo vidjeti 'naše' poglede na to kad ti nisi imala tri čiste pokrenuti temu sa svog pravog profila? Jadno.
2015 12 24
kasnis...vec odavno je moguce ozakoniti homo vezu pred maticarem, a prije toga se isto racunala vanbracna zajednica nakon 5 godina zajednickog zivota eto ako si mislila sprijecit malo si zakasnila...sad jedino da promijenis zakon....
2015 12 24
Da. Amen.
2015 12 24
Naravno da bi trebalo.
2015 12 24
Pa evo iskreno nisam znala da u hrvatskoj se može pred matičarem ozakoniti gay veza... Spriječiti??? ja sam full za to da gay ljudi imaju prava :) Jednaka kao i svi drugi... Ne razumijem ljude koji su protiv toga... Moj brat je gay i super je osoba :)
2015 12 24
Da. Lets make love not war
2015 12 24
tratinchica123 je napisala da se može kod matičara ozakonit gay brak... jeli to onda na kraju točno ili??
2015 12 24
Mislim da je u pitanju životno partnerstvo, ne brak. Nisam baš nešto upućena u sve to, i kakva prava osobe stječu s jednim i drugim, i kakve su razlike. Ali bez obzira na orijentaciju i na to u kakvoj su zajednici podržavam činjenicu da bi trebali imati svi ista prava (kao npr. pravo na nasljeđivanje - iliti kad jedan partner umre/pogine, što već, da drugi ima pravo na sve što je ovaj stekao a ne da sve dobiju npr. njegovi roditelji koji su ga se odrekli kao da je sotonom opsjednut)
2015 12 24
bilo je prije par mjeseci vristeci naslov u novinama kako je gej par posvojio djecu, a zapravo par nije bio posvojio djecu nego je jedan od partnera imao djecu iz prvog braka kojima je postao zakonski skrbnik, a ozakonjivanjem veze pred maticarom partner je postao automatski toj djeci posvojitelj tj. ocuh ili maceha
2015 12 24
Oni koji shvaćaju da su ti ljudi takvi rođeni i da se to ne može "izliječiti",prihvatit će i njihovu želju za životom kakav imaju i ostali ljudi (brak,djeca,dom,obitelj), a onima koji misle da se gay postaje ako se družiš ili odrastaš s njima, da se to može "ispraviti" nekakvim terapijama,da je to samo stvar želje ili ne želje,da je to pomodarstvo i da je peder isto što i pedofil,njih ni dragi Bog ne može natjerati da to prihvate i shvate.Kao što nikad neće ni shvatiti da je napuštenom djetetu u domu bolja životna opcija u skladnoj homo obitelji nego u domu.Ako zbog ničeg drugog ,onda zbog ekonomskog starta i aspekta u životu.
2015 12 24
Potpuno podržavam ideju da se članovima istospolnih zajednica daju sva potrebna i moguća prava. OSIM posvajanja djece. Ne mogu shvatiti kojim automatizmom je netko tko je gey odličan roditelj (ma koliko god dobra osoba bio ili bila). A pitanje je može li pružiti djetetu drugačiji pogled na svijet od svog vlastitog. A sigurna sam da nije ispravno djetetu nametati ponašanje koje nije prirodno(slobodno i ovo komentirajte). Da je prirodno,priroda bi omogućila dvjema ženama ili muškarcima da bez "intervencija" izvana imaju djecu. Prirodnim putem to nikad neće biti moguće. Gdje su tu interesi nevine dječice?Prati li i proučava li itko posljedice odrastanja u takvim brakovima na psihosocijalni razvoj djeteta? Na sve strane svijeta se ta praksa sve više podržava,ali gdje su povratne informacije o tome što ta djeca proživljavaju?Zašto se tu srlja u nepoznato? Ja prva ne bih imala dva tate ili dvije mame. Pitam vas biste li vi? Smatram da su tu neki ljudi u najmanju ruku sebični i bezobzirni. I ne razumijem gdje je nastala dilema dom za nezbrinutu djecu ili homo obitelj? Osobno znam dvije hetero(skladne) obitelji od kojih jedna 2,a druga čak 4 godine ne mogu posvojiti dijete. Kad čitam neke komentare,steknem dojam da su homo neka vrsta "Übermensch" ljudi,a hetero su smeće ili štaveć.......ne kužim to obrnutu psihologiju ni koja joj je svrha ni cilj......
2015 12 24
"Kad čitam neke komentare,steknem dojam da su homo neka vrsta "Übermensch" ljudi,a hetero su smeće ili štaveć.......ne kužim to obrnutu psihologiju ni koja joj je svrha ni cilj......" Pomodarstvo. Osobno sam za potpuno izjednačavanje prava, da se razumijemo. Ali primjećujem posljednjih godina da si jednostavno "cool" ako si za gay ljude tj na njihovoj strani. Smatraš se naprednim i modernim, slobodoumnim, pravednim, što li. xD xD
2015 12 27
da li ti instruktori izdaju racun za naplacenu 'uslugu'? XD
2015 12 29
tratinchica123,vidim da kužiš kako se političari trude ozakoniti apsurdne stvari. Zato jednostavna rješenja za suštinske probleme pored ovakvih ne mogu doći na red.
2015 12 29
1 2