Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Tajna,Tajna,Tajna

Da li je netko od vas gledao Tajna ili The Secret? I sto mislite o zakonu privlacenja?
2015 12 30
Ima istine u toj filozofiji..ali na duge pruge..al tamo je to dosta banalizirano pa sve zvuci hokus pokus a nije
2015 12 30
Daa puno truda i pozitive,ali prije svega zahvalnosti.Malo tko je zaista zahvalan za nama recimo "normalne" stvari.Nekome su nedostizne i ne govorim o materijalnom.Pocnimo od zdravlja.
2015 12 30
Pa LOA se i testira s malim stvarima
2015 12 30
gledala i citala knjigu "kljuc za primjenu zakona privlacnosti" ,isprobala, radi : )
2015 12 30
Kakomislitipozitivno fejs ili web.i dobijete besplatnu knjigu u pdf uzivajte :)
2015 12 30
citala knjigu odavna.. neke stvari zbilja pale :D Predobra mi je ta filozofija. tek sad dobivam neke stvari koje sam eto pred pola godine na vise zazeljela :D
2016 01 28
Ja čitam psihologiju , teme isključivo o osobnom razvoju , život mi se promjenio iz korjena . Od ograičenih uvjerenja pa nadalje , iako sam svjesna da mnogo njih ne prihvača način na koji razmišljam . Tj kada kažem ono što oni ustvari ne žele ćuti , ali ... što je tu je
2016 02 03
Ograničeni um je najopasniji um :) vjerujem u zakon privlačnosti,jer ako kukamo stalno kako nam nista ne valja,sigurno necemo nista dobro privuci u nas zivot, ako vjerujem u nesto i zelim to, mislima mogu to privuci,znam da nekako mogu doci do toga,i uspjela sam tako neke stvari u zivotu,nisam citala knjigu,ali vidjela sam ju u knjiznici i planiram ju uzeti ;)
2016 02 15
Ametista sve lijepo receno,sto zracis to privlacis :) tko ne vjeruje neka proba.
2016 02 15
I film i knjiga napravljeni su za Amerikance, odnosno zapadnjačku materijalističku kulturu. Sam zakon privlačnosti stoji, i može se objasniti na tisuće načina. U Tajni otkrivaju toplu vodu i primijenjuju pomalo ograničeni pristup. Nešto u tom stilu, ali na malo višoj i znanstvenijoj razini, može se pročitati u Transurfingu (izdano čak 6 nastavaka, ja pročitala prva 3). Toplo preporučujem i argentinskog pisca Jorgea Bucaya :)
2016 02 27
Bucay je odličan! Može, molim te, malo više info o Transurfingu?
2016 02 27
ako je ko zainteresiran ,prodajem knjigu : -tajna za mlade -moc vase podsvijesti -dean pelic :)
2016 03 01