Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Mobitel pao u vodu

Trebam savjet...sestrin mobitel pao je u kantu s vodom sinoc, odmah je izvadila bateriju i stavila ga u rizu preko noci no ne radi. Radi se o mobiteli LG g4c Zna li netko isplati li se popravljati i moze li se uopce popraviti?
2016 01 01
sve se moze popravit al mislim da se ne isplati
2016 01 01
Stavi s Cijeli mobitel u 1 kg rize i ostavi ga negdje u frijanoj prostoriji,ne na radijatoru i ne na prozorskoj klupici. U posudu utrpaj rize, stavi mobitel i preko njega opet natrpaj rize (tako da je cijeli prekriven i otklopljen, naravno) i ne prckaj po njemu. Ostavi ga tako 10-ak sati , kad ga izvadis uzmi fen (ne prevruce) i idfeniraj ga jos malo. Stavi na punjac i trebao bi proraditi. Ako ti je slika ispocetka okrenuta naopacke, ne brini najvjerojatnije nece tako ostati. Ja uspjela 3 mobitela tako spasiti.
2016 01 01
treba ga dugo držati u riži, par dana, ni ja nisam vjerovala u to, ali nakon tjedan dana je proradio, samo je kamera otišla
2016 01 01
Dugo ga treba držati u riži. Meni je proradio nakon 10 tak dana. Sretno
2016 01 01
Ne pali ga slucajno.. Mozda ga i dpasis ako i kaf se dobro osusi ako ne radi nosi na servis al ne spominji padanje u vodu
2016 01 02
Moj je pao u akvarij s ribicama i drzala sam ga nekoliko dana u rizi cijelog prekrivenom rizom, odvojena baterija i radi sve normalno sada :) vec je sigurno proslo vise od pola godine :)
2016 01 03