Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Nema odmora dok traje obnova..ili..koliko radimo na sebi!?

Shopping nam je bogom dan..Ja osobno sretno sretno zivim u kapitalizmu..Moc biranja je vrh vrhova. Vjezbanje..sport..zdravlje..zakon.. Ali koliko cesto i kako vodimo racuna o unutarnjoj ravnotezi?? O dotjerivanju vrlina..i smanjivanju mana.. Koliko cesto se osjecamo ugodno.. Jesmo li pomireni sa svojom proslosti i sadasnjosti, slobodni za buducnost? Al iskreno.. Zamislite li se ikad? Koliko tesko nam treba biti da se trgnemo!?
2016 01 12
jbt, pariš neka sekta :)
2016 01 12
treamo odgovarat na sva pitanja posebno il esejisticki, pa da kopipejstas u esej za predat u skoli? :D
2016 01 12
šta ova nema pametnijeg posla nego došla nama propovijedat i glumit majku tereziju?
2016 01 12
"Shopping nam je bogom dan..Ja osobno sretno sretno zivim u kapitalizmu..Moc biranja je vrh vrhova." nije bogom dan. covjek je itekako imao utjecaja tu. moc biranja ovisi o plateznoj moci, tak da ..ni to ti ne drzi vodu. "Vjezbanje..sport..zdravlje..zakon.." ah. dok ne dodje bolest. ode zakon u krasan karanfil. Nesto na sto nemas utjecaja ne moze biti zakon. prejaka rijec kako god okrenes. Ili posve neozbiljna za ovaj kontekst. "Ali koliko cesto i kako vodimo racuna o unutarnjoj ravnotezi??" ovisi koliko ti je redovna probava. "O dotjerivanju vrlina..i smanjivanju mana.." aha, lazno predstavljanje. u osnovi ovakav, a na van fasada. ok, nekima je i to okej. "Koliko cesto se osjecamo ugodno.." sta znaci "ugodno"? "Jesmo li pomireni sa svojom proslosti i sadasnjosti, slobodni za buducnost?" ovisi kako te sluzi zdrav razum, a koliko sklonost samozavaravanju. "Al iskreno.." al neiskreno.. "Zamislite li se ikad?" je, evo ubih se od zamisljanja. "Koliko tesko nam treba biti da se trgnemo!?" ovisi koliko cesto fap luduje nasom ulicom.
2016 01 12
Ciao hateri !Znaci raspravljamje s vama ocito nije dobar nacin da provedem popodnevni odmor:)). Sori,samo sam bila raspolozena za filozofiranje pa sam pokusala nacet kakvu temu..Ne kapiram sto je tu toliko lose..samo pisem svoje misljenje..tu i tamo se krivo izrazim bez namjere i that's it A za one koje su dovoljno sretne da se nikad ne zamisle nad sobom..sretno
2016 01 12
> tinkipinki: > jbt, pariš neka sekta :) Se uclanis??.prva godina gratis??😀😄
2016 01 12
> cipelitza: > "Shopping nam je bogom dan..Ja osobno sretno sretno zivim u kapitalizmu..Moc biranja je vrh vrhova." > nije nogom dan. covjek je itekako imao utjecaja tu. moc biranja ovisi o plateznoj moci, tak da ..ni to ti ne drzi vodu. > "Vjezbanje..sport..zdravlje..zakon.." > ah. dok ne dodje bolest. ode zakon u krasan karanfil. uz fuckas taki zivot di su takve stvari zakon. prejaka rijec kako god okrenes. > "Ali koliko cesto i kako vodimo racuna o unutarnjoj ravnotezi??" > ovisi koliko ti je redovna probava. > "O dotjerivanju vrlina..i smanjivanju mana.." > aha, lazno predstavljanje. u osnovi ovakav, a na van fasada. ok, nekima je i to okej. > "Koliko cesto se osjecamo ugodno.." > sta znaci "ugodno"? > "Jesmo li pomireni sa svojom proslosti i sadasnjosti, slobodni za buducnost?" > ovisi kako te sluzi zdrav razum, a koliko sklonost samozavaravanju. > "Al iskreno.." > al neiskreno.. > "Zamislite li se ikad?" > je, evo ubih se od zamisljanja. > "Koliko tesko nam treba biti da se trgnemo!?" > ovisi koliko cesto fap luduje nasom ulicom. Za tebe imam meko srce jer si lagano supljikava u shvacanju..😜
2016 01 12
Koja umisljena velicina. Ima hejtere. Auuuuu Bezrezervno slaganje s tobom bi bilo shvacanje. Naravno. Probaj argumentirano. Ili ne. Bolje nemoj ovo ti bolje ide.
2016 01 12
> barbiedubai: > šta ova nema pametnijeg posla nego došla nama propovijedat i glumit majku tereziju? Ja jesam majka terezija sta neznas?pametan posao moze cekat kad je gluma u pitanju¿...hahha
2016 01 12
> cipelitza: > Koja umisljena velicina. Ima hejtere. Auuuuu > Bezrezervno slaganje s tobom bi bilo shvacanje. Naravno. Probaj argumentirano. Ili ne. Bolje nemoj ovo ti bolje ide. Mala koliko imas godina..??tnije ovo tema za tebe.. Imas frustracije???da mi te vidjet da u facu tako nestpo kazws..
2016 01 12
na čemu si ti? Daj malo i meni...i hvala na članarini, polaskana sam ;)
2016 01 12
Sta bi napravila? :D
2016 01 12
> tinkipinki: > na čemu si ti? Daj malo i meni...i hvala na članarini, polaskana sam ;) My pleasure😄..Ma nisam bas u nekoj extazi..ali cesto raspolozena za zajebanciju i dobru debatu🙇💃
2016 01 12
> cipelitza: > Sta bi napravila? :D Preko kolina i dobro po dupetu!!
2016 01 12
1 2 3