Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kefirove gljivice

Vidjela sam temu da cura traži pa me ponukalo da otvorim temu... Imam u hladnjaci zamrznute te gljivice, da li ih mogu oporaviti? Moje drugo pitanje je usmjereno vama koji ih pijete, osjećate li poboljšanje, koje bolesti ste izljecili s njima? Hvala :)
2016 01 13
Naravno da mozes. Ostavi na sobnoj temp.da se odmrznu i preli ih s malo mlijeka , kad se zgusne tu prvu turu kefira baci a kasnije nastavi normalno s proizvodnjom. Ja sam dugo pila domaci kefir , znam da je zdrav pa mi je bio i fin. Nisam imala neke posebne boljke koje bi njime ljecila , ali sigurno ne skodi, naprotiv.
2016 01 13
Dečko je 3mj proveo po bolnicama... Ni dan danas ne znamo uzrok lošem stanju, nakon kefira potpuno nova osoba.
2016 01 13
Njegov kolega ima rak, neizlječivi, samo nekoliko osoba ima baš tu "vrstu", pola organa ni nema u tijelu od silnih operacija i vađenja, i pije kefir... 5 godina već. Od njega smo i dobili preporuku.
2016 01 13
Pijem ga već par godina, imunitet mi je puno bolji, bolesti i prehlade me zaobilaze u širokom luku :)
2016 01 13
Isto. Zlata vrijedan :)
2016 01 14