Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Rođendanska torta

U srijedu mi je roćkas te bih napravila nekakvu tortu.Molim Vas provjerene recepte a da nije baš komplicirano.Hvala.
2016 01 17
TORTA S 3 VRSTE ČOKOLADE sastojci: 2 jaja kakao prah smeđi muscovado šećer integralno brašno+prašak za pecivo 1 mliječna čokolada 1 bijela čokolada 1 tamna čokolada pola litre vrhnja za šlag staviš u okruglu tepsiju s obručem koji se odvaja. prvo na dno i okolo papir za pečenje. u zdjeli pomiješaš 2 jaja, šalicu inegralnog brašna, 2 žlice kakao praha, malo mlijeka ili mineralne vode i rašak za pecivo. uliješ u tepsiju i pečeš 20 min na 200. u mikrovalnoj ili na pari otopiš odvojeno sve 3 čokolade a vrhnje istučeš u šlag i podijeliš na tri otprilike jednaka dijela. biskvit kad izvadiš iz pećnice malo ohladiš. u prvoj zdjelici šlag pomiješaš s otopljenom crom čokoladom, u drugoj s otopljenom mlječnom, u trećoj s otopljenom bijelom. na biskvit prvo staviš crnu kremu i poravnaš, zatim polako smeđu i na kraju bijelu. sve ide u frižider na par sati. jednostavna, a prefina torta!
2016 01 17
Tri vrste cokolade, provjereno, ja bas jucer imala rockas i nju sam radila, bomba! Jedino sto nisam biskvit pekla, nego samljela mcvities kekse i pomijesala sa maslacem (kao da radim za cheesecake). Takoder, ja cokoladu otopim direkt u vrhnju za slag, pa stavim u hladnjak da se malo stisne. U svakom slucaju, s tom tortom ne mozete fulati! :)
2016 01 17
Hvala Vam curke.
2016 01 17