Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

narudžba preko stranice wish

> ivka25: > naručivala ja, sve mi je stizalo na vrijeme i kako je opisano. kod veličina odjeće moraš paziti (ja naručujem uvijek broj veće) > jednom sam naručila pa nije došlo, međutim kontaktirala sam ih i tražila povrat novca što sam i dobila. za sada sve pohvale imam za wish! Mene zanima kako ide to placanje i vidjela sam da ima popusti velikih jel to stvarno tako moze malo informacija? Hvala
2017 08 04
je, trenutno su akcije pa se da nać svašta jeftino, čak i besplatno pa samo platite poštarinu. možete platiti preko paypala (to je kao safe pay) ili direktno preko kartice :) mislim da cijene prikažu konvertirane jer se meni prikazuju u kunama, ali to je kao okvirno samo preračunato
2017 08 04
Kako je sa carinom preko Wisha?
2017 10 03
Carina je kao i za ostale stranice, do 300 kn nema carine.
2017 10 06
a preko 300 kn? kolika je carina?
2017 10 07
Molim Vas pomoć. Naime, moja sestra je slučajno na stranici Wish klikla naruči i naručilo joj se 38 artikala i skinulo 700kn s kartice jer je podatke o kartici ranije sejvala. Klikla sam sada za svaki artikl pojedinačno cancel order (I ordered this by mistake). Je li itko od vas imao sličnu situaciju i ključno pitanje je DA LI WISH VRŠI POVRAT NOVCA? Puno hvala. Svaka pomoć je dobrodošla.
2017 11 06
> ivka25: > naručivala ja, sve mi je stizalo na vrijeme i kako je opisano. kod veličina odjeće moraš paziti (ja naručujem uvijek broj veće) > jednom sam naručila pa nije došlo, međutim kontaktirala sam ih i tražila povrat novca što sam i dobila. za sada sve pohvale imam za wish! Pozzz kako ide narucivanje preko wisha...kolika je postarina i znate li koja je ovo cijena u njih...mislim koja valuta...hvala
2017 11 22
> ivka25: > naručivala ja, sve mi je stizalo na vrijeme i kako je opisano. kod veličina odjeće moraš paziti (ja naručujem uvijek broj veće) > jednom sam naručila pa nije došlo, međutim kontaktirala sam ih i tražila povrat novca što sam i dobila. za sada sve pohvale imam za wish!
2017 11 22
Pozzz...znate li kako ide narudzba preko wisha...koja je ovo valuta na slikama...i kako ste zadovoljne...ako imate jos ovakvih stranica javite...hvala unaprijed
2017 11 22
Mene zanima koja je caka u onome "besplatno samo placate postarinu''???Nekontam neko ti nesto daje besplatno???Ako zna netko da mi objasni
2018 01 20
Ako ima koja cura da bi mi uz proviziju normalno htjela nesto narucit s wisha nek mi se javi ... hvala
2018 01 26
Evo ja sam tek pocela da narucujem pa kad mi dodju stvari recu vam jesam li zadovoljna i ako bude sve ok mogu nekom i narucit nesto vidim ima vas
2018 01 29
> lorenaMil: > već par puta sam narucivala i sve pohvale > velicine uvijek uzmem svoje i taman odgovaraju :) > i brzo su dosle cak Kako ste narucivali?
2018 02 13
> angela3006: > Mene zanima koja je caka u onome "besplatno samo placate postarinu''???Nekontam neko ti nesto daje besplatno???Ako zna netko da mi objasni I mene to zanima. Kažu do 300 kn se ne plaća carina, ja mogu naručiti 100 proizvoda "besplatno" (figurativno) što onda sa carinom ?
2018 02 21
Iako pise besplatno , placa se samo postarina Nije uvijek tako. Treba bas gledati, za pojedine zna se izbaciti cijena. Svaki proizvod placa se posebno postarina , znaci dvije iste majice razlicite velicine , dvije postarine Ja vec duze vrijeme narucujem preko wisha i zadovoljna sam. Ako kome treba mogu naruciti na vasu adresu nije mi problem.
2018 02 24