Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

narudžba preko stranice wish

> Lana2006: > Iako pise besplatno , placa se samo postarina > Nije uvijek tako. Treba bas gledati, za pojedine zna se izbaciti cijena. Svaki proizvod placa se posebno postarina , znaci dvije iste majice razlicite velicine , dvije postarine > Ja vec duze vrijeme narucujem preko wisha i zadovoljna sam. > Ako kome treba mogu naruciti na vasu adresu nije mi problem. A kako se placa ? Pouzećem? Ja sam si instalirala aplikaciju i narucila nesto pa me zanima kako platiti
2018 09 02
> MirjanaGazic: > > Lana2006: > > Iako pise besplatno , placa se samo postarina > > Nije uvijek tako. Treba bas gledati, za pojedine zna se izbaciti cijena. Svaki proizvod placa se posebno postarina , znaci dvije iste majice razlicite velicine , dvije postarine > > Ja vec duze vrijeme narucujem preko wisha i zadovoljna sam. > > Ako kome treba mogu naruciti na vasu adresu nije mi problem. > A kako se placa ? Pouzećem? Ja sam si instalirala aplikaciju i narucila nesto pa me zanima kako platiti Plaća se odmah, preko kartice
2018 09 16
Moj suprug ima aplikaciju preko Mob i sad prvi put naručuje i ne kuzi plaćanje, jel plaćanje ide kad poštar donese jer piše da je naručeno a nije ništa platio 😬 nije nam jasno...
2018 10 03
> lorenaMil: > već par puta sam narucivala i sve pohvale > velicine uvijek uzmem svoje i taman odgovaraju :) > i brzo su dosle cak Zdravo,zanima me koliko košta PDV?
2019 06 12
Wish iskustva - http://hespac.com/wish.htm iskreno PREPORUČAM svakome!
2019 09 21
1 2 3