Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

smrad cigareta

bok curke :D jel znate mozda kako ukloniti smrad od cigareta u stanu brzo i efikasno? :/
2016 02 09
propuh :D
2016 02 09
dobri su oni mirisi što se ukljuce u struju.... diskretni su! ako je baš jako hitno možeš stavit malo kave na onaj elektricni dio na štednjaku i ukljuci na kratko da se zagrije, brzo se proširi a miris je jak ...naravno ako je stan baš pušacki, teško da ceš to brzo riješit pošto se dim uvukao u tepih,kauc,zastore..... u tom slucaju stavi omekšivaca za rublje u bocu vode i pošpricaj po namještaju, tepihu....
2016 02 09
Eto Andrea rekla! :)
2016 02 09
a to predugo traje hjooj.. nesto ak je moguce da se u par sati rijesi, jer ne mogu ovo podnijeet vise haha
2016 02 09
propuh + eterična ulja
2016 02 09
i tamjan je jak, ubije miris dima doks reko keks :) ...postoje i mirisni tamjani (ruža,med......) da nije ko u crkvi :P
2016 02 09
a nije pusacki stan bas, i zato se jako osjeti :/ jooj nemam te aparate haha
2016 02 09
ne zaboravi oprat zavjese. i pocni pusit na prozoru/balkonu
2016 02 09
..daaa, i taj BIS je odličan! Koriste ga u lokalu u koji zalazim.. Baš sam se začudila kak lijepo miriše na proljeće i niš ne smrdi po čikima..pa je gazda rekel da koriste BIS :)
2016 02 09
> Dariaa98: > a nije pusacki stan bas, i zato se jako osjeti :/ > jooj nemam te aparate haha ja sam pušač i u životu nisam zapalila u kući,a kad dođe netko u goste ima terasu na raspolaganju. ako imaš mandarine,naranče napravi si smoothie i stavi koru u pećnicu mirišat će cijeli stan.
2016 02 09
Daaaa....bis je zakon....meni je najdrazi onaj sa mirisom ornela....miris jaaako dugo traje.... Inace kad operem zavjese spricnem njega....ili ako neka roba ide na duze stajanje...npr u proljece zimska...operem...slozim u one vakumirane vrece...i spricnem malo...jao divote kad otvoris... Ima ga u kauflandu uvijek....studencu....i trgovinama koje prodaju stvari za ugostiteljstvo... Od 30-35 kn...ali boca jaku dugo traje...jer je zaista potrebno malo za spricnuti...
2016 02 09
> Brdosuza: > Daaaa....bis je zakon....meni je najdrazi onaj sa mirisom ornela....miris jaaako dugo traje.... > Inace kad operem zavjese spricnem njega....ili ako neka roba ide na duze stajanje...npr u proljece zimska...operem...slozim u one vakumirane vrece...i spricnem malo...jao divote kad otvoris... > Ima ga u kauflandu uvijek....studencu....i trgovinama koje prodaju stvari za ugostiteljstvo... > Od 30-35 kn...ali boca jaku dugo traje...jer je zaista potrebno malo za spricnuti... valjda je samo meni taj bis grozan,inače sam osjetljiva na te kemijske mirise. meni je za zavjese štirka zakon.
2016 02 09
Ja majo volim...ako nesto treba da mirise.....e onda neka mirise..:) Mrzim kad nesto kupim...pa miris osjetis taj sekund...i nema vise m od mirisa.. Ne kazem...ne treba biti jak...ali neka se osjeti...:)
2016 02 09
Svijeće, mirisne, u dm-u ima neka božična kao sa šalicom u paketu bila, savršena :) Nisu loše ni one u Emmezeti,Ikei velike u čaši ili one malo veće lučice sa mirisom (vanilija najjače miriše). naravno i ovo za struju :)
2016 02 09
1 2