Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

PMF-a (biologija) ZAGREB

Ekipa pomoc pliz! :) Ovako, sljedece akademske godine bih trebala upisati diplomski studij eksperimentalne biologije smjera imunologija i fiziologija, molim vas ako netko je studirao/studira/zna nekoga tko studira da podjelite svoja iskustva samnom i pomognete mi :D E i da pošto nisam iz Zagreba u kojem kvartu bi mi najbolje bilo traziti stan u blizini faksa, moze i drugi kvart samo da je dobra tramvajska povezanost? :D Plizzz help! :)
2016 02 17
Na kojem si sad faxu ako ces na PMF-u diplomski upisati? A sto se tice tog smjera, rodjakinja zavrsila nakon biologije (znanstveni smjer), i prezadovoljna je bila na dipomskom, za razliku od preddiplomskom :)
2016 02 18
Trenutno sam na hortikulturi, zvala sam bila PMF pa su mi rekli da se uz razliku ispita (naravno) mogu prebaciti, biologija me jako zanima zato se zelim i prebaciti :) Jojj odlično, hvala ti puno, svaka informacija mi je zlata vrijedna hah :D
2016 02 18
Bioloski odsjek je blizu Mimare, znaci centar grada..ali ces dosta ici na Horvatovac jer je tamo veci dio PMFa. Tako da za stan nije lose gledati Kvaternikov trg.
2016 09 22
Cure, jel tesko upasti u Zg na diplomski biologije? Znate li kakvo je stanje? :)
2017 01 26