Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Adidas tenisice pomoc

Zanima me koliko su ponosne vlasnice istih original zadovoljne? Ako ima koja dobra dusa koja bi mi izmjerila duljinu broj 39 ili 38.5 :) ? I jos bi bilo korisno ako bi mi rekla da li se vadi ulozak? Ja bi si stavila drugi. Pa mozda da mi izmjeri i visinu od djona do gore iza pete :P ? Da, biser, nisam ih probala dok se moglo naci kod nas..i nisam fan tenisica al je red za jedne nove.. pa moze i preporuka za neke druge sa kojima mogu ubaciti drugi ulozak. I ako koja ima Replay tene kako je zadovoljna? Hvala :)
2016 03 11
Ja ne znam koje bi tocno :D pomogle bi mi slike i sve info. Kad stizu :) ?
2016 03 11
Prezadovoljna imam ih već 3,5 godine.Ubacim u mašinu i ko nove..
2016 03 12
Odkud si ih narucila i po kojoj cijeni? :) > smisnamala: > Ja narucila superstar-al nisu jos stigleeeee > Ak ćeš te kojim slučajem iste adidaske tj na njih si mislila javi
2016 03 12
je istina da su superstar modeli malo veci? jer iskustvo sa ostalim adidas tenisicama se uvijek pokazalo da su modeli manji :D
2016 03 12
> Mybalm: > je istina da su superstar modeli malo veci? jer iskustvo sa ostalim adidas tenisicama se uvijek pokazalo da su modeli manji :D ja nosim 39, a adidas sve 40.
2016 03 13
Tako znači, broj veće..
2016 03 14
Ja imam Replay tene, mogu reći da nisu baš nešto preudobne :/ inače nosim 36/37 i Adidas Superstar sam si uzela 37 i dobre su mi.
2016 03 14
Takav je i meni bio osjećaj za Replay kad sam probala, i da su nekvalitetne, samo za posebne prigode... al da su fancy jesu :)
2016 03 14
imam adidas superstar crne sa zlatnim od 2010... broj 40 a gaziste 25,5.. znaci ono naknap su mi ali nigdje nisu pukle niti se strgale.. a gazim ko slon ponekad.. vec imaju 6 godina i nebi ih dala nizasto.. kupila ih u importaneu za 450 kn tada i nigdje vise takvih nema.. meni je to bila kupnja zivota
2016 03 14