Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

trakice za izbjeljivanje zubiju

kakva imate iskustva?
2016 03 13
nista posebno, puno para malo muzike ja stavim sode bikarbone malo na cetkicu s pastom i vidi se promjena, samo ne smijes precesto
2016 03 13
Mene isto zanima šta kažu stomatolozi za to. U njima ima hidrogena a neznam koja količina i koliko je to zdravo, znam jednu curu koja je kupila 3% hidrogen i mućkala u ustima jednom tjedno za bjelinu i za afte u ustima
2016 03 13
Ja hidrogen koristim za uklanjanje voska iz uha kad skuzim da ne cujem dobro 😁...nisam ga ni pomislila koristiti za izbjeljivanje zubi
2016 03 13
soda sa mrvicom limuna nje najbolje, ne precesto jer mozes ostetiti caklinu, al se vidi razlika slazem se. Izbaci gazirano, manje pusenja i kave, ako konzumiras i lagano cesskiniti taj prvi sloj . Te trakice za zube pomazu samo ako su zubi promjenili boju zbog vanjskih cimbenika kao sto su pice i razni poroci, a ako su ti zubi prirodno zuckasti to se ne isplati jer se nece vidit razlika. sretno :)
2016 03 13
Ja sam narucila one Crest s ebaya, i nisu mi pomogle jer su moji zubi prirodno zuckasti od antibiotika, ali ih hvale svi kojima su zubi zuti zbog kave itd. Ja koristim sodu bikarbonu, s njom sam najzadovoljnija :)
2016 03 13
Crest trakice....odlicne!
2016 03 13
Odlicne su i tablete ugljena koje kupite u ljekarni za 30 tak kuna.Rastopite,istrljate cetkicom,ponavljate svko par dana ,a onda opet s vremena na vrijeme .
2016 03 13
ja sam koristila crest trakice i ne mogu reci da sam bas prezadovoljna..
2016 03 13
Zube i desni trljam sa đumbirom oko 5 minuta jednom do dva puta tjedno. Izvrsno, malo peče ali isplati se jer osim što izbijeli zube odlično čuva zubno meso. Inače ga koristim gotovo svaki dan već godinu dana, pomaže čisti organizam , ubija stanice raka i odličan je za mršavljenje, koristim ga uvijek svježeg.
2016 03 13